Petite&Mars Street Plus alebo Petite&Mars Move 2020? Aký športiak vybrať?

Zodpovedané
22. apr 2020

Riesim dilemu, ktory sportovy kocik bude lepsi? Move sa mi paci viac ako Street Plus, ale bojim sa tej rucky, ze sa neda polohovat... Ale cenovo je super.

Ahoj,

Petite&Mars Street+ je fajn model s vysokou nosnosťou, ale teda aj ťažší - vďaka čomu má extra funkcie naviac. Stále je to však dosť mestský model, nie moc na nerovnosti a terény. Ak by si chcela prekonávať náročnejšie povrchy, odporučím ti zaobstarať si nafukovacie kolesá Air, no tie teda kočík spravia ešte ťažším a aj drahším.

Petite&Mars Street+

P&M Move je najmä za tú cenu, podstatne dostupnejšou možnosťou. Ak nie si ty alebo tvoj partner extrémne nízky či vysoký, rúčka Move je dostatočne vysoko (nie je taká nízka ako napr. u Britax B-Agile), takže si myslím, že problém to nebude.

Ak je cena podstatná a teda nejdeš do terénneho Street Plus Air, radšej choď do jednoduchšej možnosti Move - s tým, že ho predsa do 14 dní môžeš vrátiť, ak by ti predsa len výškovo nesadol.

Petite&Mars Move

Britax B-Agile 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli