Skladný kombinovaný kočík do malého auta (Hyundai i20)

Zodpovedané
8. júl 2020

Dobry den,

shanim sklady kocik pro novorozence do maleho auta (Hyundai i20). Aktualne mame pro dvouletou Ergobaby Metro, s kterym jsem na 200% spokojena, ale druhe se nam narodi v zime a bojim se, ze korba na Metro by byla moc mala.

Dekuji.

Ahoj,

ak ti Ergobaby Metro 200% vyhovuje, ja osobne by som sa jej až tak nebála. Práve naopak, zimné bábo je malilinké práve v zime, takže aj do menšej vaničky ho kľudne aj s fusakom (niečím nenafučaným, napr. od značky Lodger) určite zmestíš. Ak by si teda zvažovala využívať od narodenia tvoj Metro, je to možné a ja by som ťa od toho neodradzovala.

Ergobaby Metro

Ak predsa len radšej väčšiu vaničku, jednoznačne odporučím len 8,9 kg novinku Baby Design Smooth. Veľmi skladný kombinovaný kočík, ktorého korbička je je super priestranná, takže ak to potrebuješ, toto je víťaz. A nie je ani drahý 😉

Baby Design Smooth

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli