Skladný športový kočík do terénu - aj v zime, nie trojkolka

Zodpovedané
21. okt 2019

Pozdravujem...

Dlho hľadám a neviem si rady z toľkého množstva - ponuka kočíkov sa nesmierne rozšírila, čo som mala staršie dve dcéry. Teraz máme takmer polročného syna a v januári máme naplánované liečenie v Tatrách. Potrebujem preto športový kočík, ktorý bude skladný, priestranný na fusak a kombinézku, a čo najdôležitejšie, aby zvládol aj sneh, ľad v teréne s miernymi prevýšeniami, aj keď len asfaltovej cesty. Potrebujem len nasmerovať v značke, ktorý by som mala hľadať. O trojkolkové typy nemám záujem. Nemusia byť nafukovacie kolesá, mohli by troška pérovať, aby kočík eliminoval nerovnosti vozovky.

Ďakujem za Váš čas. Príjemný deň.
Aďa

Ahoj,

veľmi mi v otázke chýba rozpočet.

Ak by šlo o čo more no najlacnejší, odporučím Lionelo Annet Tour. Aj Joie Mytrax, Joie Versatrax (otočný), mooožno aj Nuna Tavo by ušli. A spomeniem aj extra priestranný Britax B-Motion 4 Plus.

Lionelo Annet Tour

Joie Mytrax

Joie Versatrax

Nuna Tavo

Britax B-Motion 4 Plus

Ak váha je najpodstatnejšie kritérium a treba aj sedák otočný - a postačia nafukovacie kolesá, ale pérovanie oželiete, aj drahší otočný Valco Snap Ultra Trend s dokúpenými nafukovacími kolesami by bol fajn možnosťou.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli