Skúsenosti s kočíkom Kinderkraft Indy - je to vhodný výber ľahkého, skladného príležitostného športiaku?

Zodpovedané
10. jún 2020

Ahoj,

chcem sa opýtať uvažujem nad kúpou športového kočíka Indy - chcem to len tak, keď sa vybehne narýchlo niekam. Nemáš skúsenosť, alebo aký by si odporučila do auta? Niečo ľahké a spratné hľadám.

Ďakujem

Ahojky,

Kinderkraft Indy je na to, čo popisuješ - teda príležitostné vybehnutie a do auta ako druhý kočík - úplne v poriadku voľba. Za tú cenu netreba očakávať nijako extra veľa, ale všetko základné splní úplne ok. Za mňa teda áno, prečo nie - fajn možnosť za fajn cenu. Celkovo, aj na amazone a v domovskom Poľsku, je na porovnávačoch ceny maminkami hodnotený naozaj dobre (ak berieš do úvahy cenovú kategóriu, naozaj je to super správa).

Kinderkraft Indy

Ak by si chcela ešte nejaké iné podobné na zváženie, podobne funkčne, aj hodnoteniami, by na tom bol Espiro Art.

Espiro Art

A ja by som kuk aj na Gesslein Buggy S8 či CBX Etu Plus.

Gesslein S8 Buggy

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli