Športový kočiar okolo 400e, aj na horšie cesty, ľahký a priestranný. Britax B-Motion Plus?

Zodpovedané
6. jan 2021

Ahoj,

chcela by som ťa poprosiť o odporúčania na športový kočík.

Moje kritériá: odpružený, 4 kolesový, kolesá gélové/nafukovacie, ľahko ovládateľný, využiteľný aj do horších podmienok (poľné cesty, štrk), skladný, ľahký a priestranný, polohovanie nôh a chrbta (kolmé sedenie-úplný ľah) Cena: +/- 400€. Veľmi sa mi páči kombinácia s kožou, ale nie je to hlavné kritérium. Zatiaľ ma oslovil len Britax B-Motion Plus, aj keď ani on nespĺňa všetko na 100%.

Ďakujem za každý tip.

Ahoj,

Britax B-Motion 4 Plus je v tej cenovej kategórii (bežné poľné cesty a občasný štrk) asi tou lepšou voľbou.

Britax B-Motion 4 Plus

Ozaj terénne a kvalitné modely sú potom podstatne drahšie a tiež treba rátať s tým, že nikdy nebude mať nejaký úplne všetko. Vždy niečo bude nie 100%tné. Konkrétne u BM4+ je sedadlo veeeľmi šikmo a s tým vieš čiastočne pohnúť popruhom na kolmejší sed vzadu. To si dorobíš, ale nebude to nič extrémne, čo sa kolmejšieho sedenia týka.

Ak by šlo o ozaj ľahší model, super je TFK Dot 2. Prípadne Gesslein S4 stojí za zmienku.

TFK Dot 2

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli