Športový kočík aspoň do dva a pol roka dieťaťa - Jané Rider, Concord Neo..?

Zodpovedané
10. júl 2020

Ahoj,

dizajnovo sa mi pacia sportove kociky Jane Rider a Concord Neo, ktory je lepsia volba? Zdaju sa mi dost podobne, aby sme ho aspon do 2,5r vedeli vyuzit. Ci este pokukujem Jane Kendo, Kawai... Osobne som este nevidela.

Dakujem

Ahoj,

všetky vymenované kočíky sú v podstate dobrou voľbou, najmä čo sa jazdy a kvality týka. Problémom skôr je, že chceš kočík, čo by vydržal do aspoň dva a pol roka, čo je dosť dlho - a to slovo “vydržal” je podľa mňa relatívne. Každá mama si predstavuje priestor pre dieťatko inak. Ja po dvoch rokoch beriem ako plus, ak dieťa vojde a niekomu chýba ešte ďalší priestor a dieťa “tak akurát” už berú, že je mu kočík malý. Takže, trochu sa bojím, že si si k tomu ešte vybrala otočné modely a ešte skôr také menšieho rozmeru sedadla, znamenajúc to, že dieťa okolo dva a pol, najmä ak by malo fusak, bude narvaté.

Ak mám úprimne z týchto nejaký odporučiť, asi to bude Jané Kawai. Vydržať by mohol, lenže ten sa predáva, pokiaľ viem, iba v kombinácii s vaničkou (a nie ako čisto športiak).

Jané Kawai

Jané Rider bude tým pádom asi tiež ok voľba. Do tých dvoch by som povedala že vydrží, potom už podľa dieťatka aj tvojich očakávaní.

Jané Rider

Ale na vyslovene čo najdlhšie kočíkovanie by som asi pozerala skôr na iné modely (niečo ako Emmaljunga NXT60).

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli