Športový kočík Bexa iX - názor?

Zodpovedané
28. sep 2020

Ahoj Eli,

zvažujem kúpiť športový kočík Bexa iX, keďže malý nám nejako rýchlo rastie - ale aj keď sa mi vzhľadovo páči, chcela by som vedieť tvoj názor, aby to nebolo len o kráse...

Ďakujem

Ahoj,

Bexa iX je podľa mňa takou budgetovou, teda cenovo dostupnou voľbou. Je robustný, nie je ani ľahký, ani skladný. Neodporúčam ho v prípade, že tieto dve vlastnosti budeš potrebovať. Mne osobne sa ľahkosť a skladnosť pri starších deťoch v prvom rade zišla, lebo kočík už tak veľa nevyužívajú a človek ho za sebou často ťahá aj prázdny (a ťažký je potom zbytočné bremeno).
Ale, ak žiješ na dedine a využiješ veľké kolesá, ako aj celkovo robustnejší model kočíka, bude to - najmä ak nie si na kočík a sedadlo príliš náročná - úplne ok výber.

Bexa iX

Ešte v podobnej kategórii pozri aj Camarelo Elix.

Camarelo Elix

Je ale pravda, že ja by som potom už radšej pozerala po nepoľských modeloch ako Britax B-Motion Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Alebo, ak už poľský, tak ešte lacnejší Lionelo Annet Tour stojí za zmienku.

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli