Športový kočík Britax B-Motion 3 Plus a jeho dostupnosť - je ešte v predaji, alebo už len v bazáriku?

Zodpovedané
23. nov 2020

Dobrý deň,

odporučili ste mi ako jednu vhodnú alternatívu kočíka Britax B-Motion 3 Plus, avšak nikde ho už nemôžem nájsť v predaji.
Viete mi odporučiť nejakú predajňu, alebo už sa dá zohnať len ako bazarový?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Britax B-Motion 3 Plus mi jazdne aj terénnosťou prišiel ešte podstatne podarenejší, ako jeho štvorkolesová verzia Britax B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Inak ti asi odporučím pozrieť ho aj z druhej ruky.

Kvalitnejšou, lepšou - ale aj drahšou alternatívou je potom Baby Jogger City Elite.

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli