Športový kočík, otočný - niečo terénnejšie k môjmu Mamas&Papas Urbo

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahojte,

potrebujem pomôcť s výberom športového kočíka. Mam rada designove kociky, teraz máme M&P Urbo - limitku Donna Wilson, no hľadám k nemu niečo zaujímavé, hlavne terénnejšie, no mám viacero požiadaviek. Nie korýtkove sedenie, kolesá do terénu - asi nafukovacie, odpruženie kolies, super by bolo dať ho do oboch strán, teda aj v smere aj do proti smeru jazdy, polohovanie do ľahu, veľká strieška, nastaviteľná...

Zaujali ma Occaro, Hub, Valco Snap 4 Sport - čo ešte odporúčaš pozrieť?
Ďakujem za odporúčania.

Ahoj,

ak k tvojmu Urbu hľadáš niečo terénnejšie a s odpružením, vidím logiku v Ocarro - ale predsa by som tou cestou nešla, až tak terénny resp. odpružený nie je. Ani Hub nie je nejaký veľmi terénny, aj keď odpruženie je fajn - a takisto aj jazdné vlastnosti. Valco Snap 4 Sport ako jediný neotočný je praktický ľahkosťou aj ľahkosťou zloženia, ale vyslovene terénny športový kočík to určite nie je - a ani odpruženie nemá. Plusom sú však tie nafukovacie kolesá. Ak nejde o náročný terén, bude to ok.

Mamas&Papas Urbo

Mamas&Papas Ocarro

Joolz Hub

Valco Baby Snap 4 Sport

Ja osobne, ak teda rovný ľah a ozaj terénne vlastnosti, odporučím Emmaljunga NXT60 F. Britax Smile tiež nie je zlý nápad.

Emmaljunga NXT60 Flat

Britax Smile 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli