Športový kočík otočný v oboch smeroch jazdy, polohovateĺný do ľahu, do 200 eur (aj bazárový)

Zodpovedané
25. aug 2019

Zdravím,
hľadám športiak vhodný pre šesťmesačné dieťa, ktoré ešte nesedí samo - teda polohovateľný až do úplného ľahu. A s predĺženou strieškou, otočný v oboch smeroch jazdy, do 200€.

Chcem viedieť, aké značky sú také, ktoré môžem hľadať aj v bazároch.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Ahoj,

z otočných, ak by mal byť nový, asi jediný, čo za to stojí, by bol Bebetto Nico. Mimo toho, že je to väčší kočík, teda ťažší a robustnejší po zložení, je inak vyhovujúci. A ešte v tej cene vieš zohnať outletový Concord Wanderer. Ten ale spĺňa tú striešku len polovične
(má na ňu fajn clonu vo výbave, ale tú využiješ len v protismere jazdy).

Bebetto Nico

Concord Wanderer

Čo sa bazárových týka, ja by som vyberala asi najmä niečo ako Cybex Balios S (či
Balios M, ak by nevadilo aj korýtko - pre nesediace deti je v ľahu často ešte vyhovujúcejšie).

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Neviem, či riešiš terén, váhu, spratnosť... takže tam potom ďalšie značky aj podľa týchto vlastností.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli