Športový kočík otočný v oboch smeroch, ľahký a spratný, s predĺženou strechou - do 200 eur, aj z bazáru

Zodpovedané
7. apr 2020

Zdravím,

viete mi poradiť športový kočík, otočný v oboch smeroch, a aby bol ľahký - žiadny kôň, a spratný. Vhodný pre ročné dieťa, s predĺženou strechou. Cena do 200€, môže byť aj bazárový.

Ďakujem.

Ahoj,

dobre hovoríš. Určite by som sa v tejto cene sústredila na bazárový kúsok. Inak to bude buď veľmi jednoduchý športiak na ozaj nenáročné používanie, alebo hebedo. Škoda však, že neuvádzaš, na aký terén - či stačí mestskejší, alebo aj do terénu.

V prvom rade by som odporučila niečo ako Baby Jogger City Versa. To je taký všestranne využiteľný a kvalitný, super priestranný - aj keď korýtkový model. Ja osobne ho silno odporúčam, jeden z naj bazárových kúskov.

Baby Jogger City Versa

Okrem neho by som pozrela aj na mestskejšie modely typu Cybex Balios S, Moon ReSea Sport.

Cybex Balios S

Moon ReSea Sport

Z úplne že mestských sú ozaj pohodlné aj Mamas&Papas Sola, prípadne priestranné zasa M&P Armadillo Flip. A spomeniem aj Joie Versatrax.

Mamas&Papas Sola 2

Mamas&Papas Armadillo Flip

Joie Versatrax

Možno by tiež stál za zmienku outlet Kiido, kde je aktuálne Valco Snap Ultra Tailormade.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli