Športový kočík pre takmer trojročného - skladný, priestranný, aspoň mierne odpružený. BJ City Mini Zip?

Zodpovedané
19. jún 2020

Ahoj,

prosím ťa, vedela by si mi odporučiť nejaký športový/golfový kočík (ale musí byť spojená rúčka) pre väčšieho chlapčeka (2 roky 10 mesiacov). Má 16 kg a 104 cm. Chcem ho len na občasné spanie, keď sme niekde na výlete - nakoľko malý ešte na obed spáva, na dlhšie trasy a výlety, keď už nevládze. Nemusí byť otočný, mal by mať dlhšiu striešku, dostatok priestoru pre takého veľkáča - a aby bol skladný. Nemusí byť nejaký terénny, ale bolo by fajn, keby bol aspoň mierne odpružený.

Z bazáru som si kúpila Lionelo Annet Plus a som s ním spokojná, ale chcela by som ešte niečo skladnejšie. Môj favorit je Baby Jogger City Mini Zip. Čo na to hovoríš (pre také veľké dieťa)? Popr. aký by si ešte odporučila?

Možno ešte nechám pre 3, ak manžela presvedčím 😂

Ďakujem za zodpovedanie toľkých otázok 😂

Ahoj,

Baby Jogger City Mini Zip je v tomto prípade v podstate veľmi dobrý nápad. Je relatívne priestranný (tak akurát, hlavne vzhľadom na kompaktnosť a váhu), kompaktný, kvalitný, nosný. Ako, nečakala by som vyslovene obrovský kopec priestoru všade naokolo dieťatka, ale na druhú stranu, myslím si, že postačí. A hlavne, ako jeden z mála takých malých kočíkov fakt aj väčšiu váhu ustojí.

Baby Jogger City Mini Zip

Mimo toho by som obzrela ešte nový Cybex Eezy S+2 - nosnejší než predchádzajúca generácia, kopa priestoru k strieške, zväčšená strieška. Celkovo, dobrý pomer ceny, kvality a hlavne kompaktnosti vzhľadom na to, čo potrebuješ. Aj jazdne a odpružením je na svoj typ super.

Cybex Eezy S+²

A priestorovo by som odporučila ešte jednu špecialitku, ktorá má zároveň nový 3D spôsob skladania, ktorý by mohol vyhovieť (plus strieška je pekne krycia) Thule Spring. Tento kočík je ako ozaj priestranný, tak aj nosný, takže vydrží až do konca a aj na ďalšie dieťatko. Každopádne, poskladaný je o trošku väčší než zvyšné spomenuté dva.

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli