Športový kočík pre vysokých rodičov a do každého terénu, pohodlný a priestranný pre dlhé 14m dieťatko

Zodpovedané
19. aug 2020

Ahoj.

Ja a manžel sme vysokí, ja meriam 185 cm a manzel 190 cm. 14mesačný drobec ma 11 kil a 85 cm (rastie do výšky, nie šírky 🙂) a poprosila by som o radu ohľadom športového kočíka, ktorý vydrží dlhšie. Nech je skladný (do auta, bývanie v byte), v smere jazdy, vysoká rukoväť pre nas rodičov, aby v ňom bolo drobcovi pohodlne (mame 3 kombináciu, ale v športovej casti sa kĺže stále dole a je pokrútený), aj do terénu.

Ahoj,

všimla som si, že sa ti odoslali dve otázky tak trochu nedokončene, tak snáď tam je všetko, čo si chcela povedať. Akurát nejaký cenový limit mi tam chýba, nech viem, kam už neísť, ale tak dám nejaké príklady. Odporúčam, ak pridrahý no ideálny, pozrieť aj bazár.

Ak má byť priestranný, pohodlný aj pre vysoké dieťatko a k tomu aj terénny, tak mojou prvou voľbou by bol Baby Jogger City Mini GT2. Naozaj veľmi ovládateľný a pritom kvalitný, ľahký a rýchlo spratný kočík. 100% s ním vydržíte, ale teda nie je lacný.

Baby Jogger City Mini GT2

TFK Dot 2 je ďalšia veľmi dobrá, fakt spratná a pritom jazdne super možnosť.

TFK Dot 2

A poradím aj Gesslein S4, aj keď má možno špecifickú striešku, ktorú by som ja privítala. Inak mimo nej je veľmi príjemný jazdne a aj pre dieťatko pohodlný.

Gesslein S4 Air+

Ak by čo najdlhšia ložná plocha bola prioritou spolu s terénnosťou a na váhe a skladnosti by záležalo menej, obľúbenou možnosťou je určite aj Britax B-Motion 4 Plus. Resp. jeho trojkolesová verzia by bola určite terénnejšou možnosťou. No je určite väčší a ťažší než horeuvedené modely.

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion 3 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli