Športový kočík s dlhou ložnou plochou a väčšími kolesami, do 200 eur

Zodpovedané
7. nov 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom kočíka. Moje podmienky:

  • športový kočík
  • veľká sklopná strieška
  • plocha na spanie cca 100 cm
  • nastavenie polohovania nôh
  • okienko na strieške alebo otočné sedadlo
  • väčšie kolesá
  • cena do 200€

Ďakujem

Ahoj,

tu je veľmi limitujúcou ložná plocha, ktorú požaduješ, spolu s cenou, ktorú si ochotná dať. Len minimum kočíkov má ložnú plochu až meter - jedným z mála by bol Britax B-Motion Plus, ktorý je ale trošku cez rozpočet (zoženieš okolo 250). Možnosťou je samozrejme aj bazárový kus.

Britax B-Motion 4 Plus

Potom mi zišiel na um Mamas&Papas Armadillo XT, ktorý v outlete zoženieš pod 240 eur a teda ložnú plochu spĺňa.

Mamas&Papas Armadillo XT

A teda mimo nich, s o čosi kratšou, ale absolútne i pre staršie dieťa dostačujúcou ložnou plochou by bol dobrou možnosťou aj Lionelo Annet Tour. Ten by vyhovel aj super strieškou a aj veľkými terénnymi kolesami.

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli