Športový kočík s otočným sedadlom do 300 eur

Zodpovedané
7. dec 2020

Poradte sportovy kocik otocny do oboch smerov do 300 eur?
Dakujem

Ahoj,

bazár nespomínaš, čo teda beriem tak, že používaný second-handový model športiaku asi nezvažuješ. A mimo tých je športových kočíkov s otočným sedadlom do 300 eur nových - nie tak veľa. Teda minimálne nie veľa tých, čo by za to stáli.

Nepíšeš terén a ani skladnosť. Je úplne niečo iné, ak chceš lacný kočík veľký, napr. na .dedinu, alebo niečo čo možno najskladnejšie.

Poviem preto len pár príkladov (aj tak takých kočíkov nie je tak moc).

Kinderkraft All Road je tým, čím začnem. Je aj otočný, aj lacný a ešte má aj dlhú ložnú plochu. Jasné, že cenu budeš na spracovaní cítiť, ale inak je fajn, ak nepotrebuješ nejaký brutálny terén zdolávať.

Ešte lepšie je na tom Joie Versatrax. Kratšia strieška je asi mínus, ale pohodlné a dlhé sedadlo je určite veľkým plusom.

Joie Versatrax

A nakoniec spomeniem ešte obľúbený nízkorozpočtový Bebetto Nico, čo patrí k tým robustným poliakom. Oceníš veľké kolesá.

Bebetto Nico

A na druhú stranu aj niečo ako Zopa Move. To je zasa menší, skladnejší mestský kočík, ale aj s kratším sedadlom.

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli