Športový kočík Valco Baby Snap 4 Sport Tailormade - je vhodný na zimu, terén?

Zodpovedané
24. sep 2019

Dobry den,

chcem sa opytat, ci je kocik vhodny na zimu - ci nebudem mat problem prejst po snehu 🙂 A chcem sa opytat, ci je vhodny aj na teren - tiez v zime napr. do Tatier 🙂

Dakujem 🙂

Ahoj,

Valco Snap 4 Sport vo verzii Tailormade - teda verzia klasického Snap-u s melange tailor made poťahmi + setom nafukovacích kolies Sport - je predovšetkým mestskou voľbou, ktorá by vďaka nafukovačkám zvládnuť lepšie aj nejaké tie nerovnosti a tak troch nahradiť chýbajúce odpruženie.

Čo sa snehu týka, myslím si, že určite prejdete - ale teda, hovorím o bežnom snehu napríklad v meste, teda trochu udupanom, nie moc hlbokom, nie čerstvých napadaných kopách 🙂

Na bežné, aj trochu náročnejšie prechádzky a sneh teda za mňa ok. Ale ak hovoríme tatranský terén a tatranský sneh - to už mi príde moc.

Snap je kočík s ultra odľahčenou, tenšou konštrukciou, bez odpruženia - nemyslím si, že ako tereňák by sa mal používať. Mohol by sa časom oslabiť, rozhrkať, prípadne aj poškodiť.

Čiže na bežné prechádzky, aj s nerovnosťami či nejakým snehom - áno, ale pravidelný ťažký terén ho nemôžem odporučiť.

Valco Baby Snap 4 Sport

Valco Baby Snap 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli