Športový kočík Valco Baby Snap 4 Sport Trend - je bežné, že predné kolesá veľmi rachocú?

Zodpovedané
27. okt 2020

Ahoj... máte skúsenosti s týmto kočíkom? Strašne rachocú predné kolieska... je to pri tomto kočíku bežné?

Ahoj,

tým, že Valco Snap Trend Sport je takým ľahkým a tiež neodpruženým kočíkom, môže mierne klepať. Ak ale rachoce strašne, nie je to dobré - spoj predných kolies je asi navoľno. Okrem vrátenia kočíka do 14 dní, ak si ho teda objednala cez internet, môžeš ešte skúsiť reklamáciu. Argument, že klepoce tak, že to až budí dieťa, by mohol zabrať, veď nástroj na vozenie aj uspávanie dieťatka by to robiť isto nemal.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Posledné možné riešenie, čo mi napadá, by boli tesniace gumičky do spojov kolies, ktoré by to tiež mohli zmierniť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli