Stokke Trailz vs. Mima Xari - porovnanie kombinovaných kočíkov. U Stokke sa mi nepáči vanička, u Mimy zasa sedadlo...

Zodpovedané
15. dec 2020

Vieš mi prosím porovnať tieto dva modely? Plusy, mínusy, rozdiely?

Naživo som videla zatiaľ iba Stokke, ale prišiel mi veľmi robustný, čo sa týka hlbokej časti. Športová sa mi páčila.

Mima sa mi naopak páči hlboká časť a športová nie.

Vopred ti ďakujem.

Ahoj,

za mňa tu moc nie je o čom. Ak neriešiš cenu ani skladnosť (a to teda ani pri jednom nemôžeš riešiť, inak by si ich asi nechcela), ja by som šla jedine do Stokke Trailz.

Stokke Trailz Terrain

Áno, Mima Xari je taký elegantnejší a špecifickejší, ale je omnoho menej praktický. A vaničku využiješ len pár mesiacov. Pri malom bábu je jej robustnosť najmenej. No športiak je u Mimy krásny, ale absolútne z dlhodobého hľadiska nepraktický. Mima má síce zaujímavý, ale úplne mini - na priestor - nákupný košík.

Mima Xari 2012

Terrain je tiež odolnejší aj na ozaj horšom teréne. Má neprefukujúcu a kryjúcu striešku a nehrozí ošuchnutie koženky.

Takže za mňa jednoznačne Trailz. Fakt moc nie je o čom. Je to praktickejšie riešenie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli