Veľký športový kočík pre ročné dieťa aj na zimu, veľká strieška, úplný ľah, do 250/300 eur

Zodpovedané
2. júl 2020

Ahoj.

Poprosim ta o radu. Hladam sportovy kocik pre rocne dieta vhodny na zimu (aby dieta s fusakom nebolo stiestnene). Moja predstava je odpruzenie -nech zvladneme aj teren, do lahu-nech sa v nom aj vyspinka, vacsi kosik by som uvitala, xxl strieska, nemusi byt otocny - a to najdolezitejsie, cenovo do 250/300e.

Dakujem za radu.

Ahoj,

ja by som v tejto cene pozerala asi najmä na niečo ako Joie Mytrax. Poteší ťa tam najmä strieška, ale aj pohodlné sedenie a kolesá s bezúdržbovými pneumatikami. Niekomu sa zdajú predné kolesá hlučnejšie, čo sa dá vyriešiť vložením tesniacich gumičiek. Mimo to, myslím že s pomerom cena-výkon budeš spokojná.

Joie Mytrax

Ďalšou inšpiráciou by mohol byť lacnejší no fajn Lionelo Annet Tour či Lionelo Bell. Nečakaj nijaké zásadné odpruženie. U neotočných kočíkov už nie je hojdanie v praxi potrebné, ale to základné tlmenie nárazov tam nájdeš.

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Ak naozaj naozaj naozaj potrebuješ odpruženie, pozri ešte aj Bexa iX. Na môj vkus to je už trochu priťažký a prirobustný model pre ročné dieťa.

Bexa iX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli