Zimný fusak do kočíka Mamas&Papas Ocarro - originál (zdá sa mi tenší), Cottonmoose Combi, iný..?

Zodpovedané
20. okt 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť ohľadom zimného fusaku do kočíka Mamas&Papas Ocarro. Rozhodujem sa medzi fusakom priamo od výrobcu kočiara Mamas&Papas, ktorý mi nepríde podľa foto až tak hrejivý a multifunkčný, a Cottonmoose Combi 3v1, ktorý je multifunkčný - len neviem, či bude pasovať do kočiara. Poprípade aky by ste mi ešte odporúčali pre daný typ kočiara?

Ďakujem.

Ahoj,

do tvojho M&P Ocarro bude samozrejme najlepšie pasovať originál fusak. Podľa mňa je teplý dosť, veď u nás arktické zimy nebývajú. Okrem toho, najlepšie na udržanie teploty funguje vrstvenie, takže do fusaku dieťatko má ísť vo viacerých (nie extrémne hrubých) vrstvách. Dá sa pridať aj deka dovnútra. Tým nechcem povedať nič viac než len to, že hodiť a sedieť bude originál asi najlepšie. A ak by sa ti páčil, by som ho ja nezatracovala.

Mamas&Papas Ocarro

Cottonmoose Combi je dobrý, teplý fusak a aj pekný. Bude sedieť, veď je robený univerzálne. Bude ale tiež, svojou nafučanejšou povahou a väčším rozmerom, zaberať viac miesta. Je to každopádne dobrý fusak a ak je to tvoja preferencia, absolútne nevidím dôvod, prečo nie. Multifunkčnosť - ak myslíš tú regulovateľnú dĺžku, tak áno, to má. Môže byť z dlhodobejšieho hľadiska výhoda.

Z uni potom ešte samozrejme odporučím moju najobľúbenejšiu značku Lodger. To sú teplé, a pritom nie príliš nafučané fusaky, čo sa vďaka Lkovému sedu tak nešmýkajú. A aj do kočíkov super sedia. Tak len na inšpiráciu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli