Aký kočík odporúčate na život v Alpách?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám kočík, najlepšie trojkombináciu, ktorý zvládne každý terén. Bývame v zahraničí v Alpách, takže horské chodníky, štrkové lesné cestičky, členitý terén, kopce ale aj mesto.

Naša dcérka sa nám narodí v júni, ale budeme sa tešiť aj na zimu. Vtedy nám tu občas napadne dosť snehu a budem musieť tlačiť aj do kopca. Bývame v bytovke bez výťahu, takže to bude každodenné vynášanie.

Aký kočík nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

väčšina kočíkov určených do terénu majú vyššiu váhu a to by mohlo byť zase komplikované na to vynášanie.

Možno by som sa obrátila na Cybex - Priam. Tento podvozok by Vám ponúkol aj variantu do terénu a do snehu. Je možné k nemu dokúpiť predné veľké kolesá alebo lyže v prípade snehu. Dokonca je možné s ním ísť aj po schodoch a nepatrí medzi ťažké kočíky.

Cybex Priam 3

Ak by ste hľadali niečo vhodné aj na šport, tak tu by zase bol vhodný Thule Urban Glide 2.

Thule Urban Glide 2

S pozdravom
Dominika