Aký kombinovaný kočík značky Moon vybrať? ReSea, Style, iný..?

Zodpovedané
2. jún 2020

Babatko cakame v septembri... koncom septembra. Pacia sa mi kociariky Moon - cena, kvalita, stylovo... relativne aj ABC Design, no Moony viac. Som nizsej postavy.

Co sa tyka Moon kociarika Style tyka - videla som a pozdava sa mi... ReSeu S nemali na predajni, tak zvazujem co objednat... je vraj lahsia,spratnejsia, ale aj mensia. Je to moc velky rozdiel? Cakame dietatko v septembri, takze na zimu - teda bude treba fusak. Hlavne aby to dietatku postacovalo na cely cas, kym bude treba kociarik. Postacovala by ReSea, ci radsej Style?

Moc sa mi paci aj Moon Scala, ale prisla mi dost tazsia... Nuovu som na zivo nevidela, tak neviem sa rozhodnut. Sestra ma Joolz Day, a je celkom fajn... len cenovo uz je to inde, a moj rozpocet uz nebude stacit na Joolz - a ani nechcem tolko za kocik dat 😋 U nas este moc fuka, byvame na kopci, v domceku, je tu veterno, a ten Style a Resea maju aj tie šilty a predlzenu strechu, co mi pride uplne super.

Dakujem za odpoved 🙏😋🤗

Ahoj,

vcelku dobre premýšľaš a ak je tvoj budget obmedzenejší, kočík od značky Moon je vcelku dobrý nápad.

Keďže si nižšia, ABC Design by som rovno vylúčila. Je to skôr vyšší, väčší kočík (Salsa, ale aj iné).

ABC Design Salsa 4 Air

A kvôli váhe, ktorá bude na teba moc, by som vyhodila z výberu aj robustné Nuova aj Scala (a oba majú aj menšie sedadlá oproti tvojim dvom favoritom). A ešte jedna vec - pri otočnom, kombinovanom modele by som až tak neočakávala výdrž od začiatku až do konca - okolo roka a pol, dvoch, dva a pol na 99% prejdeš na športiak ľahký, neotočný, lebo je to proste praktickejšie aj priestrannejšie. Takže úplne stačí, aby ti otočný športiak vydržal do cca 2 rokov.

Moon Nuova

Moon Scala

Konkrétne ja by som si vybrala skôr Style. Páči sa mi viac, má viac vychytávok, aj sedák mi príde trošku lepší.

Moon Style

Ale oba sú to porovnateľné modely a oba fajn, ak nepotrebuješ nejaký tereňák. Oba majú tiež dostatočne priestrannú vaničku, takže tam je to ok. No a ten sedák….na začiatok proste postačí.

Takže za mňa asi Style, AJ KEĎ akurát vetracie okienko má nezakryteľné, keď je strieška roztiahnutá, čo je pri tom fúkaní menší problém, ale dá sa to, na druhej strane, ľahko dať došiť. AK by ti to predsa len moc vadilo, vezmi ReSea. Je to ok model, najmä za tú cenu.

Moon ReSea S

A ešte odporučím na zváženie Baby Design Smooth - zaujímavý malý kompaktný kočík s priestrannou vaničkou. Na začiatok za to môže stáť.

Baby Design Smooth

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli