Je Cybex Balios S Lux dobrý športový kočík?

Zodpovedané
16. mar 2022

Ahoj,

hľadám ideálny kočík. Máme Moon Nuova 2020 a absolútne mi nevyhovuje. Je ťažký.

Moje požiadavky:

  • ľahký,
  • otočný,
  • polohovateľný,
  • do úplneho ľahu,
  • do 350 eur.

Spĺňa Cybex Balios S Lux moje požiadavky?

Je aj iný kočík, ktorý vieš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

áno, Cybex Balios S Lux spĺňa všetky Tvoje požiadavky. Je to veľmi obľúbený a často kupovaný kočík, takže verím, že aj Ty s ním budeš spokojná🙂. Jediná nevýhoda je vo väčšej hmotnosti (11,2 kg), ale za to ponúka väčšie rozmery sedadla, dlhú predlžovaciu striešku, kvalitné gumové kolesá s odpružením, nastaviteľnú rukoväť a celkovo ľahkú manipuláciu aj skladanie.

Prečítaj si túto recenziu od mojej kolegyne, ktorá kočík dôkladne testovala.

Ďalej ma napadá Moon Resea Sport, ktorý je ešte o niečo málo lacnejší a ľahší (10,2 kg). Jedná sa tiež o podarený kočík s krásnym dizajnom. Jednoducho sa skladá a je naozaj veľmi kompaktný.

Alebo elegantný Nuna Triv. Hmotnosť má tiež ľahšiu - 8,8 kg a ponúka nastaviteľné odpruženie kolies.

Ako posledný spomeniem Zopa Move, ktorý má 10 kg hmotnosť a mohol by Ťa tiež zaujať.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia