Ktoré značky kočíkov sú vhodné pre vyšších ľudí?

Zodpovedané
19. nov 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Teraz mám väčšiu dilemu. Moon ReSea S Edition + sa mi tak na oko nepáči. A to aj napriek tomu, že nastavenie striešky v športovej časti je úplná pecka.

Vieš mi poradiť značky kočíkov, ktoré sú vhodné pre vyšších ľudí?

Pred 7. rokmi som mala Britax B-Motion 4 Plus.

Ďakujem

Ahoj,

nejde ani tak o značku kočíka pre vyšších rodičov, ako o konkrétny model.

Pripnem Ti tu pár podobných otázok, ktoré by Ťa mohli inšpirovať:

Ďalšími kočíkmi vhodnými pre vyšších rodičov do mesta ale aj na dedinu sú Bugaboo Fox 3, Bugaboo Lynx, Baby Jogger City Sights, Thule Urban Glide 2, ABC Design Salsa 4 Air alebo Moon Relaxx Edition, ktorý som Ti už asi odporúčala. Potom to je aj Tutis Viva4 a veľa ďalších.

Musíš si jednoducho určiť základné kritériá a podľa nich napasovať kočík. Dokonalý kočík neexistuje a bude potrebné urobiť menšie alebo väčšie ústupky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally