Oplatí sa mi kúpiť súrodenecký kočík, alebo nám stačí už len stupienok?

Zodpovedané
13. sep 2023

Ahoj,

potrebovala by som radu. V decembri sa nám má narodiť dcérka. Jednu už máme, v tom čase bude mať 1,5 roka. Chodí od roka, ale kočík potrebujeme na presuny, do obchodu, prechádzky.

Mám kúpiť súrodenecký kočík?

Rozmýšľam nad Bugaboo Donkey 5 Duo, lebo väčšinu času budem na ne sama.

Alebo je vhodnejšie kúpiť stupienok so sedákom?

Ďakujem

Ahoj,

ak teraz využívaš kočík na dennej báze a bude to tak aj po narodení dcérky, tak sa Ti jeho kúpa určite oplatí. Aj keď to nebude dlhé využitie, tak potom pripojíš skejt (keď bude na to staršia dcérka pripravená).

Bugaboo Donkey 5 patrí medzi najobľúbenejšie súrodenecké kočíky, pričom sa zároveň dá používať aj pre jedno dieťa. Je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny a zároveň chcú kvalitný kočík s originálnym dizajnom. Poťahy hlbokej vaničky a športiaku sa navliekajú na spoločný rám, čo šetrí miesto pri uskladnení práve nepoužívanej nadstavby. Športové sedadlo je korýtkové, čo je pre túto značku typické. Rovnako aj originálny dizajn s veľkým množstvom farebných poťahov a príslušenstva.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally