Ako riešiť zúženú predkožku u štvorročného syna?

Zodpovedané
3. jan 2020

Dobrý deň,

môj štvorročný syn má zúženú predkožku. Vôbec nám nejde s ňou pohnúť, keď ciká tak sa mu penis nafúkne. Skúšali sme slezový krém z Justu no nepomáha.

Je ešte nejaká iná možnosť ako obriezka?

Boli sme u urológa, keď mal syn 1,5 roka. Vtedy nás poslal domov, že je ešte malý a vraj máme prísť po treťom roku. Ešte som tam s ním nebola, bojím sa čo bude.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

kúpte ho v sleze a skúšajte sťahovať. Potom navštívte urológa a v sleze kúpte denne.

Skúste to najprv manuálne. Ak to však nepôjde, tak bude nutné operačné riešenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas