Dvojtýždňová dcérka má upchatý noštek aj soplíky. Čo mám robiť?

Zodpovedané
26. nov 2020

Dobrý deň,

moja dvojtýždňová dcérka ochorela od môjho staršieho syna. Má upchatý noštek aj soplíky.

Čo mám robiť?

Ako mám postupovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte materské mlieko, tak ho nastriekajte na paličku do uší a jemne opatrne tak vytierajte noštek mladšej dcérke. Robte to aj 6x denne.

Ak by bola nádcha silnejšia, existuje Nasivin 0,01% do nosa pre novorodenca. Dávajte 3x denne 1 kvapku do oboch dierok.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas