Môže Callio exspirovať zostatok na karte bez upozornenia?

Zodpovedané
16. jan 2024

Dobrý deň,

vo februári 2023 mi bola vydaná karta Callio Gastro.

Má poskytovateľ Callio právo exspirovať z mojej karty Callio Gastro celý peňažný zostatok, ak zmenil dňa 1.12.2023 svoje pravidlá, ale neupozornil ma na ich zmenu?

Ani emailom, sms alebo upozornením na aplikáciu. Zmena pravidiel používania kariet bola uvedená len na internetovej stránke. U pôvodného zamestnávateľa, ktorý mi kartu vydal, už tiež nepracujem, preto som nebola žiadnym spôsobom informovaná o zmene pravidiel používania kariet ani od neho.

V pôvodných podmienkach je uvedené, že zostatok hodnôt stráca platnosť po 18-tich mesiacoch. V nových podmienkach hodnoty pripísané do 30.11.2023 budú exspirované k 31.12.2023.

Ďakujem

Dobrý deň,

predpokladám, že zverejnenie oznámenia o zmene na webovej stránke poskytovateľa je v súlade s príslušnými obchodnými podmienkami (a že v súlade s týmito podmienkami sa ich zmeny neoznamujú osobitne jednotlivým užívateľom kariet).

Ak vyššie uvedené platí, bola expirácia zostatku v poriadku.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk