Mám strach, že mi niečo je a stále sa len pozorujem. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
29. mar 2021

Dobrý deň,

každý deň mám strach o seba, že mi niečo je. Jedno sa potvrdí, že je ok a druhá choroba je na rade. Nikdy mi takto nebolo.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Vám navštíviť psychoterapeuta a preskúmať ako si takéto myšlienky vytvárate, a či to má zdroj v nejakom zážitku alebo situácii, kedže píšete, že je to pre Vás nové.
Preskúmajte z čoho pramení Váš strach a skúste sa naučiť aktívne v sebe vytvárať pokoj.

Jednou z ciest by mohla byť aj meditácia.

S pozdravom

Mgr. Andrej Naščák
Tel: +421 948 034 613
Mail: a.nascak@gmail.com
Web: www.onlineterapeut.sk/