icon

Odišla ďalšia mamička z MK :( bola slobodná mamička a nechala po sebe dcérku...mne je z toho strašne smutno, prečo takéto malé deti musia toto prežívať? Nepoznala som ju osobne, zaregistrovala som ju tu lebo nemala šťastie v láske, ale zato v súťažiach sa jej veľmi darilo... Potom som ju stretla v škôlke, naše detičky chodia spolu do škôlky a pár krát sme sa stretli...Neviem si predstaviť, že by moje deti vyrastali bez mamičky :( Dávajte na seba pozor mamičky, oteckovia...

avatar
17. jan 2019
avatar

Joj :( čo sa jej stalo ? Takéto nešťastia ..ved na svete je toľko zlých ľudí, prečo niekto nepovolá radšej ich ..!!! Nespravodlivé, ako všetko

17. jan 2019
avatar

..och..😢 aký mala nick, ak smiem vedieť ?

17. jan 2019
avatar

Bože prečo sa také veci musia stávať?

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

Život je niekedy tak nespravodlivý 😢

17. jan 2019
avatar

Preboha a o ktorú mamičku sa jedná?čo sa jej stalo?Uprimnu sústrasť😢🙏

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

Oh moj boze 😢

17. jan 2019
avatar

Každý večer prosím Boha,nech sa dožijeme aspoň dospelosti detí.Nech tie drobce nezažijú takú ranu od života 😞😢

17. jan 2019
avatar

To nie... Je to velmi smutne. Toto sa nema stavat😟

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

😢 úprimnú sústrasť

17. jan 2019
avatar

je to smutne ☹. Je vsak kopu takých detičiek čo vyrastaju bez mamičky (bez otecka, bez rodičov).
Niečo iné, ale osobne poznám 4 "rodiny", kde sa mamicky na deti vykaslali, kvoli niekomu inému. Jednu kde sa na 3 deti vykašlali obaja rodicia 😒

17. jan 2019
avatar

Čo sa jej stálo? Aký mala nick?

17. jan 2019
avatar

@abriela silny pribeh😥

17. jan 2019
avatar

😢

17. jan 2019
avatar

😲😢

17. jan 2019
avatar

😞😓

17. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@ariannazara matka roka? Za to že zomrie?

17. jan 2019
avatar

@abriela
@ariannazara neriešte tu takéto osoby, tento príspevok je o niečom inom

17. jan 2019
avatar

@sju_zi ja hovorím o matke ktorá sa na deti vykaslala. A nie ktorá preboha zomrela

17. jan 2019
avatar

@ariannazara a prečo to tu pletiete? Je to maximálne necitlivé a mimo tému

17. jan 2019
avatar

@carmen238 co sa stalo?

17. jan 2019
avatar

@sju_zi reagovala som na komentár vyššie takže to nepíš mne. Čau

17. jan 2019
avatar

carmen238 a ty co sa robis dolezita s takymto prispevkom ked nechces odpovedat maminkam ktore sa pytaju o koho ide a co sa stalo? Co cakas kedy ta viacere zacnu o to prosit? Je to ubohe z tvojej strany ze sa tu robis dolezita s cudzim nestastim.

17. jan 2019
avatar

@carmen28 prosim ta AK si zacala mohla by si aj prezradit o któru maminku ide
Rada by som vyjadrila účasť ale takto je to ťažké je to veľmi neosobne
Dcérky mi je veľmi ľúto 😢

17. jan 2019
avatar

bolo by fajn napisat co sa stalo ked uz sem talto pises aby sa predislo dohadam a zbytocnym hadkam

17. jan 2019
avatar

Je to smutné.

17. jan 2019
avatar

@najmaminka tvoj komentár je maximálne úbohý nemyslíš? Nikto ma nemusí prosiť, zverejňovať som to nechcela a je moja vec čo si napíšem na blog...dotklo sa ma to aj keď som ju nepoznala, viem o koho ide a je mi to veľmi ľúto a ty sa už nestrapňuj svojimi komentármi

17. jan 2019
avatar

To je pravda, viacero dievčat sa pýtalo, čo sa tej mamičke stalo ... načo takéto statusy, keď bližšie nič nenapíšeš? Možno ju poznali viaceré.

17. jan 2019
avatar

Ved už napíš aký mala nick a čo sa stalo??
@carmen238

17. jan 2019
avatar

Bola vraj chorá, nič bližšie neviem...len to, že po nej ostala dcérka o ktorú sa stará babka...

17. jan 2019
avatar

Určite maminky zbTrebisova budú poznať

17. jan 2019
avatar

@malzeville nebola priamo z Trebišova, ale z dediny v okr.Trebišov

17. jan 2019
avatar

@carmen238 napis meno. ja som tiež z tohto okolia a sme tu viaceré, ktoré by ju mohli poznať.

17. jan 2019
avatar

@carmen238 je mi to moc ľúto nemalo by sa takéto niečo stavať.

17. jan 2019
avatar

@majus266 si od Vranova ak dobre vidím, to nie je okolie

17. jan 2019
avatar

@carmen238 to aké mesto mam v profile neznaci nic, preboha..

17. jan 2019
avatar

Týmto statusom som chcela poukázať, aby ste na seba dávali pozor a bol to taký môj výlev pretože vždy sa ma dotkne smrť človeka aj keď sme neboli priateľky...

17. jan 2019
avatar

Nie je to nahodou erikaemkina?

17. jan 2019
avatar

Nechápem statusu..ked napisem a) tak aj b)

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

@ciusinka bože dúfam že nieje to ona,ale ona

17. jan 2019
avatar

@kvet1 Neviem, to je len tip, ale ja som tu svojho casu tiez dost sutazila a viem, ze ona velmi casto vyhravala a ze mala dceru..Tak som si dala vyhladat jej nick a bydlisko ma Trebisov a posledny prispevok sem dala niekedy v auguste..Preto som sa spytala, ci to nie je ona..

17. jan 2019
avatar

fu tak to je silna kava ale😔

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

@ciusinka je to ona :(

17. jan 2019
avatar

Toto mala v statuse :(

17. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

🙏😇

17. jan 2019
avatar
17. jan 2019
avatar

To je strašné, chúďatko dievčatko.. 😞😢

17. jan 2019
avatar

@carmen238 fakt Erika zomrela?😢😢😢

17. jan 2019
avatar

@kvet1 bohužiaľ áno

17. jan 2019
avatar

@carmen238 bože😢😢😢 a čo sa jej stálo?veď ešte na jeseň sme si písali problémy s Pc malá tak som jej pomáhala

17. jan 2019
avatar

😨😢

17. jan 2019
avatar

@kvet1 bola vraj chorá

17. jan 2019
avatar

@carmen238 coze ??preboha ja som ju tiez poznala ..bola so mnou vo viacerych skupinkach ,,a aj v mojej ..rada pridavala prispevky..pane boze ....

17. jan 2019
avatar

@jankakocanova viem, že ste sa poznali, chystala som sa napísať ti IP

17. jan 2019
avatar

@carmen238 dakujem si mila..🙂
ano poznali boli sme v lete i na kavu v TV ked som sa bola hlasit..
nic nespominla..bola stastna ,vesela.-.
pane boze
placem..je mi to tak luto..strasne ma to vzalo

17. jan 2019
avatar

@jankakocanova mňa tiež a to som ju osobne nepoznala, len som ju asi 3x stretla v škôlke a podľa Emky som zistila, že je to ona

17. jan 2019
avatar

@carmen238 je to velke nestastie..taketo udalosati by sa nemali diat

17. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

To je veľká tragédia 😢

17. jan 2019
avatar

Och joooj 😭😭😭😭tiež som si s ňou párkrát písala 😭to mi je tak ľúto

17. jan 2019
avatar

@tatianasevcikova veru ,,hrozne nestastie ,,bola i s nami v skupinke popradske
@mam1na ano obrovska pre jej dcerku a rodinu..
a taka mlada...:(

18. jan 2019
avatar

Smutné 😢

18. jan 2019
avatar

@jankakocanova áno pamätám si na ňu dobre 😭je mi to veľmi ľúto

18. jan 2019
avatar

@tatianasevcikova ani nevrav..ja sa stale z toho nemozem spamatat..
boze..preco..

18. jan 2019
avatar

Co jej bolo?

18. jan 2019