Odišla ďalšia mamička z MK :( bola slobodná mamička a nechala po sebe dcérku...mne je z toho strašne smutno, prečo takéto malé deti musia toto prežívať? Nepoznala som ju osobne, zaregistrovala som ju tu lebo nemala šťastie v láske, ale zato v súťažiach sa jej veľmi darilo... Potom som ju stretla v škôlke, naše detičky chodia spolu do škôlky a pár krát sme sa stretli...Neviem si predstaviť, že by moje deti vyrastali bez mamičky :( Dávajte na seba pozor mamičky, oteckovia...
Joj :( čo sa jej stalo ? Takéto nešťastia ..ved na svete je toľko zlých ľudí, prečo niekto nepovolá radšej ich ..!!! Nespravodlivé, ako všetko
..och..😢 aký mala nick, ak smiem vedieť ?
Bože prečo sa také veci musia stávať?
Život je niekedy tak nespravodlivý 😢
Preboha a o ktorú mamičku sa jedná?čo sa jej stalo?Uprimnu sústrasť😢🙏
Oh moj boze 😢
Každý večer prosím Boha,nech sa dožijeme aspoň dospelosti detí.Nech tie drobce nezažijú takú ranu od života 😞😢
To nie... Je to velmi smutne. Toto sa nema stavat😟
😢 úprimnú sústrasť
je to smutne ☹. Je vsak kopu takých detičiek čo vyrastaju bez mamičky (bez otecka, bez rodičov).
Niečo iné, ale osobne poznám 4 "rodiny", kde sa mamicky na deti vykaslali, kvoli niekomu inému. Jednu kde sa na 3 deti vykašlali obaja rodicia 😒
Čo sa jej stálo? Aký mala nick?
😞😓
@ariannazara matka roka? Za to že zomrie?
@abriela
@ariannazara neriešte tu takéto osoby, tento príspevok je o niečom inom
@sju_zi ja hovorím o matke ktorá sa na deti vykaslala. A nie ktorá preboha zomrela
@ariannazara a prečo to tu pletiete? Je to maximálne necitlivé a mimo tému
@sju_zi reagovala som na komentár vyššie takže to nepíš mne. Čau
carmen238 a ty co sa robis dolezita s takymto prispevkom ked nechces odpovedat maminkam ktore sa pytaju o koho ide a co sa stalo? Co cakas kedy ta viacere zacnu o to prosit? Je to ubohe z tvojej strany ze sa tu robis dolezita s cudzim nestastim.
@carmen28 prosim ta AK si zacala mohla by si aj prezradit o któru maminku ide
Rada by som vyjadrila účasť ale takto je to ťažké je to veľmi neosobne
Dcérky mi je veľmi ľúto 😢
bolo by fajn napisat co sa stalo ked uz sem talto pises aby sa predislo dohadam a zbytocnym hadkam
Je to smutné.
@najmaminka tvoj komentár je maximálne úbohý nemyslíš? Nikto ma nemusí prosiť, zverejňovať som to nechcela a je moja vec čo si napíšem na blog...dotklo sa ma to aj keď som ju nepoznala, viem o koho ide a je mi to veľmi ľúto a ty sa už nestrapňuj svojimi komentármi
To je pravda, viacero dievčat sa pýtalo, čo sa tej mamičke stalo ... načo takéto statusy, keď bližšie nič nenapíšeš? Možno ju poznali viaceré.
Bola vraj chorá, nič bližšie neviem...len to, že po nej ostala dcérka o ktorú sa stará babka...
Určite maminky zbTrebisova budú poznať
@malzeville nebola priamo z Trebišova, ale z dediny v okr.Trebišov
Týmto statusom som chcela poukázať, aby ste na seba dávali pozor a bol to taký môj výlev pretože vždy sa ma dotkne smrť človeka aj keď sme neboli priateľky...
Nie je to nahodou erikaemkina?
Nechápem statusu..ked napisem a) tak aj b)
fu tak to je silna kava ale😔
Toto mala v statuse :(
To je strašné, chúďatko dievčatko.. 😞😢
😨😢
@carmen238 coze ??preboha ja som ju tiez poznala ..bola so mnou vo viacerych skupinkach ,,a aj v mojej ..rada pridavala prispevky..pane boze ....
@jankakocanova viem, že ste sa poznali, chystala som sa napísať ti IP
@carmen238 dakujem si mila..🙂
ano poznali boli sme v lete i na kavu v TV ked som sa bola hlasit..
nic nespominla..bola stastna ,vesela.-.
pane boze
placem..je mi to tak luto..strasne ma to vzalo
@jankakocanova mňa tiež a to som ju osobne nepoznala, len som ju asi 3x stretla v škôlke a podľa Emky som zistila, že je to ona
@carmen238 je to velke nestastie..taketo udalosati by sa nemali diat
To je veľká tragédia 😢
Och joooj 😭😭😭😭tiež som si s ňou párkrát písala 😭to mi je tak ľúto
@tatianasevcikova veru ,,hrozne nestastie ,,bola i s nami v skupinke popradske
@mam1na ano obrovska pre jej dcerku a rodinu..
a taka mlada...:(
Smutné 😢
@jankakocanova áno pamätám si na ňu dobre 😭je mi to veľmi ľúto
@tatianasevcikova ani nevrav..ja sa stale z toho nemozem spamatat..
boze..preco..
Co jej bolo?


😔