icon

Keď ide o pokožku tých najmenších, je dôležité voliť kvalitné produkty. Aby tá jemná, krehká a voňavá pokožka dostala to, čo si zaslúži. Na základe čoho si vyberáte detskú kozmetiku? Každú odpoveď odmeníme 3 srdiečkami 💙

A) Siaham po overenej kvalite.
B) Vyberám na základe odporúčaní.
C) Rozhoduje u mňa vôňa.
D) Zaváži aj cena či aktuálna akcia.

Potešte nielen seba, ale aj svojho drobca produktami NIVEA Baby. Do testovania sa budete môcť zapojiť už budúci týždeň 🙂

#test_nivea2

avatar
Autor komentár zmazal
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

A ale aj C

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

Jednoznačne A ☺️

24. feb 2020
avatar

Určite A👌👌

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

A,nivea je top aj u nas,nielen ta detska 🙂

24. feb 2020
avatar

A) 🙂

24. feb 2020
avatar

A) jedina nedrazdi dcere intimnu oblast a aj ja som na nej vyrastla ked ju nasi za totaca dostavali od pribuznych z Rakuska. Som konzerva a preferujem tradicne generaciami overene veci

24. feb 2020
avatar

A jednoznacne ked ide o deti

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

Kombinácia všetkých možností dokopy 😉
Na začiatku je samozrejme odporúčanie, potom sa zaujímam o zloženie, samozrejme hneď ovoniam (aj pri najsamlepsom zložení,nekúpim predsa niečo čo mi nevonia, ale neparfumovana kozmetika mi nevadí). Následne zvážim finančné možnosti...pri ďalších nákupoch siaham už po overenej kvalite ( ak sa teda osvedčí) a nebránim sa kúpiť niekde radšej v akcii a nejaké to euríčko ušetriť 🙂

24. feb 2020
avatar

D, A

24. feb 2020
avatar

A 😉

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

A a D

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar

Určite A a D

24. feb 2020
avatar

A + zloženie výrobku

24. feb 2020
avatar

A jednoznačne 🙂

24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
24. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar

jednoznačne možnosť A 🙂 a niveu milujeme ❤

25. feb 2020
avatar

ja jednoznačne vlastná skúsenosť....nemám rada, keď mi niekto povie, že je to super a ja len preto to kupim.......niveu poznám...a na základe vlastnej skúsenosti....je super..a moje deti ju zbožňujú tiež....čiže pre mna žiadna možnosť......

25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar
25. feb 2020
avatar

A,B pouzivala som pri prvej dcerke a urcite budem aj teraz pri 2 babatku ktore sice je este v brušku ale uz mu škreckujem

26. feb 2020
avatar

Za mňa D a A - niveu používame už dlhodobo a sme jej verní

26. feb 2020
avatar

A) Siaham po overenej kvalite.

26. feb 2020
avatar
26. feb 2020
avatar
26. feb 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

A,B a aj D

26. feb 2020
avatar
26. feb 2020
avatar
26. feb 2020
avatar

A ,dcérka zbožňuje túto šikovnú pumpičku na Nivea šampónoch/géloch,veľmi pekne voňia...

26. feb 2020
avatar
26. feb 2020
avatar

A,D ale skôr je to o odporúčaniach a recenziach na znacku Nivea, kozmetiku používam aj ja každodenne som s veľmi spokojná

27. feb 2020
avatar
27. feb 2020
avatar

A, B, C určite ale vždy sa snažím vypátrať aj recenzie .... hlavne ak ide o problematickú - citlivú detskú pokožku

27. feb 2020
avatar
27. feb 2020
avatar

ja mu od malička kupujem bledomodru 0,5 l niveu, krasne voni a vzdy hladam aj akciu 🙂

27. feb 2020
avatar
27. feb 2020
avatar

A , pre dcérku používam iba niveu baby 🙂

28. feb 2020
avatar

A,C,D 🙂

28. feb 2020
avatar
28. feb 2020
avatar
28. feb 2020
avatar

A - u nas jedine Nivea, ja ju pouzivam od nepamati kedze mam citlivu pokozku a Nivea je jedina, ktora mi ju nedrazdi a samozrejme dcerka zdedila pokozku po mne, takze aj ona len vyrobky od Nivea baby. A k tomu krasne voni.

28. feb 2020
avatar
29. feb 2020
avatar

A chcem kvalitu

29. feb 2020
avatar

A,D aj ta vona zavazi ;)

29. feb 2020
avatar
1. mar 2020
avatar

jednoznacne A 🙂

1. mar 2020
avatar

A,B,C,D😊😊😊😊

1. mar 2020
avatar

A a čiastočne aj C 🙂

1. mar 2020
avatar
1. mar 2020
avatar

A . Najlepsie co moze byt.

2. mar 2020
avatar
2. mar 2020
avatar

A, D 🍀

2. mar 2020
avatar

Jednoznacne A,B a kedze som psoriaticka pouzivam spolocne vsetko s drobcekom😍

3. mar 2020
avatar
9. mar 2020
avatar
9. mar 2020
avatar

@konik_testuje mna by zaujimalo yie co vyhrali co rozhodlo

9. mar 2020
avatar
9. mar 2020
avatar

Dakujem

9. mar 2020
avatar
9. mar 2020
avatar
9. mar 2020