Ktorá u vás zvíťazí? Reč je o chladničkách Samsung, ktoré budeme testovať!
Obrázok 1, 2, alebo 3?
Dajte nám vedieť v komentári, ktorá vám padla hneď do očí, a získajte jednu domov. Na stálo. Zapojiť sa môžete pod týmto článkom: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/article/vase-skusenosti-s-chladnickami-samsung-t6k86f/
My máme doma chladničku Samsung podobnú tej na druhom obrázku a zatiaľ sme s ňou spokojní. Kvôli zmene ma najviac zaujal tretí obrázok 🙂
Jednoznacne 3 🙂
Mne sa najviac pozdava ta na 1 😊
Spratna, akurat pre menšiu rodinku 🙂
3ka-veľkáááá chladnička pre veeeľkúuuu rodinu 😉
(na druhom mieste-2ka)
aj keď skôr by som si vyberala podľa funkcií ako podľa vzhľadu 😉
3-jka jednoznacne 🙂
Za mna jednoznačne c. 3 🙂 taký tip som aj chcela len nakoniec sme sa rozhodli pre inú ale určite ta 3 je u mna top 👍
ja "slintám" nad číslom 1 , od kedy ste to zverejnili 🙂 taká akurát, šikovná, do štýlovej pekne kuchyne pre menšiu rodinku, s nízkou gazdinkou (ako som ja 😀 ) 🙂
1 alebo 3
Pre mňa je top č.3 👍 ideálna do mojej kuchyne, hlavne priestranná pre mojich štyroch chlapov v dome. Viete si predstaviť koľko toho pojedia? 😁😁😁 už dááávno o nej snívam....☺️
Urcite c.2, kedze je taka najspratnejsia a pre mna "najlogickejsia". Do mrazaku chodime menej casto ako do chladnicky, a kedze sme vysoky, prisli by sme pri 1ke o krize asi 😁. A zasa trojka je do vacsich kuchyn. 2ka jednoznacne naj 🙂.
Mne sa paci a hodila by sa mi 1.😉
c. 2 😍 mame podobnu,ale inu znacku. ma 2 roky a uz su s nou problemy, ale tento typ nasej malej rodinke a malej kuchyni by vyhovoval najviac. kedze moj chlap je vecne nespokojny, urcite by to bola pravdiva recenzia 😉🤣
3😍 aby sa tam zmestilo jedlo aj pre nas nielen veci na pečenie
ja som za 2, prvá by mi nestacila, kvoli malemu mraziaku a tretia by sa mi nezmestila do kuchyne 🙂)
2 je pekna a prakticka🙂
Mňa zaujala chladnička č.3,je moderná,elegantná,priestranná a určite by bola výborný a spoľahlivý člen v našej domácnosti.Bola by naplno využitá našími výrobkami,ktoré si na zimu uskladňujeme v mrazničke,či už zelenina z našej záhrady pre mňa,po nedeľný koláčik pre mlsné jazýčky mojích detí až po mäsko pri zabíjačke v zime pre môjho manžela 🙂
Nádherné sú podľa mňa všetky , no ak mám zahlasovať tak č. 3 🙂
No tak taka 3ka je moj sen, takú raz musím urcite mat......pri mojich dvoch chlapcoch ta chladnička bude fičať vzdy naplno 😍
Číslo 2
Číslo 2 je super, s tým väčším mraziakom na zásoby pre našich dvoch nezbedníkov🙂🍀
Vsetky su zaujimave a krasne, no mna oslovila 1ka 🙂 hoc s nerezovym povrchom nemam skusenosti, no o to viac by ma to zaujimalo 🙂
Jednoznačne 3👍
Za mňa trojka...veľa varím,pečiem...tie suroviny treba udržiavať čerstvé a pri mojich 4 papkacoch aj chladnička musí byť väčšia😃
Mňa zaujala tretia , úžasná je 😍 jedinečný vzhľad , iná než ostatné 🙂 a samozrejme dostatok úložného priestoru tiež nieje na škodu , parádna chladnička 👍
Mna zaujala na obrazku cislo 2 taka klasicka a zaroven elegantna. Presne by sa nam hodila.
Urcite 2😍
Jednoznacne 2 ☺
Mne sa paci 3 ale by som mala menej miesta v kuchyni tak 2 by som brala😃
kedze ja som prakticka, mne padla do oka druha, pretoze pre nas je vyhodnejsie mat mraziak dole, taktiez ma podla vsetkeho o jeden suflik navyse oproti prvej, cize dalsie plus. Kedze my mame mraziak s dvoma suflikmi a vzdy su na prasknutie, zisiel by sa uz s troma.
Najviac sa mi páči chladnička na druhom obrázku...štýlová,moderná,priestranná,naozaj super,náš rodinný sen☺...keďže sme 5-členná rodinka,naša stará chladnička je niekedy poriadne preplnená a veru už po toľkých rokoch aj "dožíva"...
Jednoznačne 1.velmi sa mi páči 🙏😍
Určite č.2.Máme tiež chladničku Samsung ,preto by som určite, keby sa mi podarí testovať,dopriala mojej babičke, ktorej by sa veľmi zišla.
Chladnička Samsung RS67N8211B1 by bola pre nasu 5 clennu rodinku ako stvorena. Som doma na materskej s 3.dcerkou a do rodinneho rozpoctu pomaham aj pecenim torticiek a teraz pred Vianocami aj zakusky vianocne na objednavku. Aj bezne pocas roka potrebujeme vela miesta v chladnicke a o mrazaku uz ani nehovorim. Cez sviatky mavame vela potravin na balkone, lebo nam nasa chladnicka nepostacuje. Urcite by sme tuto super chladnicku Samsung vyuzili naplno, do posledneho centimetra vnutornej plochy. 👍
Mna zaujala chladnička číslo 3 vždy som túžila mat americkú chladničku od kedy som ju videla u švagrinej, ja ako pekárka kvaskovych výrobkov a začínajúca cukrárka by som si ju vedela v mojej domácnosti prectavit a konečne by som sa nemusela dohadovať s mm prečo je plna chladnička cesta a tort a boli by sme spokojný všetci aj moji zákazníci 😊 Samsung chladničky sú skvele a priestranné a využila by som každý jeden kúsoček.
Asi cislo 3. Americky styl. Sestra ma a je zaujimava. Mame uz 3 chladnicku, no nikdy sme sa neodhodlali ku kupe. No mozno po vyskusani, by sa zmenila nasa mienka na nu 🙂
Velmi, naozaj velmi sa mi paci chladnicka na tretom obrazku, no mame kuchynu, kde by sme ju museli preskakovat na ceste do spajze. 😅 Z racionalneho hladiska je pre nas idealna jednotka. Pekna, spratna, prakticka. Potesila by kazdeho clena rodiny. 🍀
Mna zaujala chladnicka na fotke c. 2 nakolko panelakova kuchyna je mala tak tato by tam vosla dokonale 🙂 nova chladnicka by sa zisla nakolko nasa je uz starucka a je v nej malo miesta, a kedze 5-clenna rodina toho zje dost tak tato by sa testovala jedna radost 🙂
Mne sa paci chladnička č. 2. Naša sa nám kazí. Takže nová by sa zišla.
#test_samsung2 Nam sa zapacila cislo 3 nakolko sme 6 clena rodina potrebujeme velku chladnicku do tej nasej sa nam moc toho nezmesti 🍀dufam ze sa stastie usmeje a budeme moct testovat
Trojka vsetkymi desiatimi..do noveho domceka pre nove zaciatky😍
najkrajsia je na obrazku č.3
Ja by som si vybrala č. 3 ... máme americkú chladničku od samsungu asi 6 rokov a nedám na ňu dopustiť, celé leto ľadová voda a ľad po ruke je na nezaplatenie. Porovnala by som teda modernejšie funkcie a tú čo máme by som darovala niekomu do rodiny. Čo sa týka dobrého jedla, môj muž je šéfkuchár, ktorý vždy rád zaplní chladničku aj mrazák. No a keďže každým dňom čakáme prírastok do rodiny a ďalšeho chlapa, tak sa bude zasa len variť a pkniť chladnička viac 😁. Okrem chladničky máme od samsungu 2 telky, práčku, telefóny a nemôžme dať dopustiť na kvalitu a tiež jednoduchosť ovládania. 💚
Celá rodina sme milovníci značky Samsung.. Od telefónov 📱, televízorov 📺 až k spotrebičom.. Chladnička č. 2 je naším snom, keďže doteraz sme mali klasickú... Ale po americkej chladničke sa už nejaký ten týždeň obzeráme.. A určite ako doteraz budeme voliť Samsung... S dcérkou pečieme koláčiky, rôzne mnamky a preto veľký priestor chladničky aj mrazničky je na nezaplatenie 😊🍰🥧 v lete sa zase hodí zásobník ľadu ❄ táto chladnička by bola celou našou rodinkou 👪 plne využitá a radi by sme sa podelili s ostatnými s testovaním... A zároveň sa pochválili našimi spoločnými sladkými vytvormi 😍🍀🤩
2 je krasna a hodila by sa nám 🙂
Určite v.1. Veľká, úsporná, presne pre rodinu a jednoduchý dizajn je top.
Mojím snom americká chladnička,ale keďže to nieje momentálne možné kvôli nedostatku miesta v byte,tak moje ❤ by neskutočným šťastím pleslo,keby sa do našej 5 člennej domácnosti dostal taký skvostík a v podstate aj člen domácnosti ako je na druhom obrazku.
Lebo povedzme si ako by náš život vyzeral bez takého pomocníka akým v dnešnej dobe chladnička je?A spoločnosť SAMSUNG ponúka tie najvymakanejšie najkvalitnejšie a dizajnovo úžasné spotrebiče a predovšetkým chladničky.
1 vyzera super ☺
Dobry den,za mna a moju rodinu by sme velmi radi otestovali prvu chladnicku.a z akeho dvovodu...?nasa nam velmi dobre sluzila a aj dost rokov,no poslednu dobu uz skusa kto skor odide😊...tym ze mame doma velkeho papkaca varim kazdy den a taka perfektna chladnicka je viac ako zazrak...aj miesto na ulozenie a spravne zachladene...no na nezaplatenie😁...a ako by som to dokumentovala?jednoducho...milujem fotky a kazdy co ma pozna vie ze z obycajnej veci viem spravit milion fotiek...samozrejme aj s vystiznymi popiskami.akoze uprimne neverim ze sa na nas usmeje stastie,pretoze nikdy nic nevyhravam...ale nedalo mi nezapojit sa...krasny vecer a vdaka aj za prilezitost😊👍
Urcite 2😉
Najkrajšia je jednoznačne c.3 po takej som vždy túžila. Ale neviem či by sa nám do bytu zmestila. Ak nie tak potom by potešila aj chladnička c.2
Určite Dvojka a pravdaže Amerikaaaaaa číslo 3 ta je nádherná 😍☝🏽. Musím povedať že na 1 sa mi nepáči mraziak hore, celkom mi vadí že by som sa pre potraviny s chladnicky ktoré používam určite častejšie ako tie z marznicky musela zohýbať až k zemi :/
Tá prvá 🤩 elegantná, nadčasová, na nič sa nehrá 😁
Doma uz mame chladnicku samsung a je super...sme nadmieru spokojny len je bohuzial vacsia a zabera nam dost miesta v kuchyni a Podla vzhladu ma zaujala 2 chladnicka lebo je uzka a kedze mame malu kuchynu sikla by sa nam....
Jednoznačne 3 😍😍😍
Pre mňa je to číslo 3 ...je krasne veľká a také dačo sa v mojej rodine cení ....keď sa navarí a upečie Tak nemám dať kde jedlo alebo koláč.....takže číslo 3 😍😍😍 je TOP
3tia je brutalna 😍 ale kebyze si mam vybrat aku kupit do nasej kuchyne, tak by to vyhrala 2ha vzhladom na rozmery 🙂
Jednoznacne 3😉
3 je topka 😍
1 je akuraaatna 👍😘
Cislo 2, láska na prvý pohľad 😍
Číslo 3, láska na prvý pohľad 😍👌😘🤗🍀




Mňa zaujala druhá v poradí. Vyzerá štíhla a elegantná 😀 zišla by sa mi nová kvôli väčšiemu mraziaku,keďže syn má s pribúdajúcim vekom väčšiu spotrebu,takže treba zásoby 🙂