icon

Milý náš potomok,
V poslednej dobe, na každom kroku počujem a čítam, že to deti si vyberajú svojich rodičov. Ak teda ešte stále váhaš, chceli by sme ťa posmeliť. Čakáme akurát na teba, áno teba.
Tak už toľko nerozdumuj a príď k nám.
Možno nie sme dokonalí ľudia a nebudeme ani najtabuľkovejší rodičia na svete, ale predsa Ti máme čo ponúknuť. Napr. máme dvoch malých psíkov, akurát do detského náručia vhodných. A môžeme si spolu robiť parádne programy.... Cestovať po svete a spoznať mnohé zaujímavé miesta, alebo si len tak rozložiť stan na záhrade a opekať počas dlhých letných večerov. Budeme ti rozprávať príbehy o dávnych časoch. Tie, ktoré sa naozaj stali, ale aj také vymyslené, plné bytostí, aké si nikdy nevidel/a. Ak sa ti nebude chcieť memorovať dlhé nudné dejiny, literatúru, či cudzí jazyk, vymyslíme fintu, ako to zvládnuť. A ak si neupraceš izbu, nikto sa z toho nezblázni. (Teda kým nepríde na návštevu babka, ona neznáša bordel 😀).
Nemusíš byť najšikovnejší/a, chodiť na matematické olympiády, ani mať ambície vyhrať Nobelovu cenu. Nemusíš byť ani najposlušnejší/a, veď kto bol vždy len dobrý, nech prvý hodí kameňom. V puberte si môžeš obliekať aj hrozné kombinácie, budeme to akceptovať, lebo vieme, že z toho vyrastieš (ako mama 😀). A nebudeme ťa nútiť chodiť na hodiny klavíra (ale keby si chcel/a, priestor Ti dáme). Tvoja chorvátska babka vraj bola talent v hre na pianino a slovenský dedko tiež vála na viacerých nástrojoch. Niekde dokonca máme husle po pradedkovi. Alebo si kúpime balalajku a spolu sa naučíme na nej brnkať? Čo povieš?
Hľadáme do našej rodiny teba - dieťa veselé, temperamentné a možno aj vrtošivé, nech k nám pasuješ. Sme tak trochu Balkánci a tak trochu bohémovia, ale ak si slobodnejšia duša, bude ti to vyhovovať. A pokojne môžeš prísť k nám, aj keď si malý živel. Hlavne nech máš radosť zo života a na ostatnom sa už dohodni s Tým hore podľa tvojho a Jeho uváženia. Môžeš byť modrooké a pehavé po slovenskom dedovi, alebo čiernovlasé, opálené po dedovi chorvátskom. Môžeš mať nohy farby vápna ako ja, alebo bacuľatú tváričku po Tomim. Môžeš byť pedantné ako babka, veselé po tetičke, alebo nás prekvap vlastným výberom zo širokej palety predkov a ich vlastností. Alebo vieš čo? Ak nie je schodná táto cesta, vyber si niekoho iného gény a počkaj na nás, kým si na teba vystojíme rad. Papiere už vybavujeme.
Náš milovaný potomok, dnes je deň matiek a ale ešte stále neslávime. (Už teraz si celý tata a dávaš si načas). 😀 Dúfam však, že tento rok je to naposledy, lebo sa čoskoro uvidíme.
Posielam ti veľké pusinky tam niekde, kde si a teším sa na teba.
S láskou, tvoja mama.

avatar

14. máj 2017
avatar

Krásne vyjadrené

14. máj 2017
avatar

Misiiiiii, to je kraaaaaaaasne

14. máj 2017
avatar

och, to je krasne 🙂

14. máj 2017
avatar

vy si zasluzite dvojicky!!!!!!

14. máj 2017
avatar

Krasne napisane...tak nech sa coskoro dockate!

14. máj 2017
avatar

Juj krasne napisane a ked prides k nim, tak si vezmi kamarata a ho posli zas ku mne. Budeme sa tesit.❤

14. máj 2017
avatar

krasne! aj sa tu smejem, aj slzy mi tecu 🙂 uplne si to vystihla! budes urcite skvela mama, lebo ja by som si ta velmi rada za mamu vybrala :D

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

Uz aby to bolo 🙂 krasne napisane ❤

14. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Och, placem.. kolko krat by som vybuchla od nervov, ked mojho neposedka neviem ani obliect. A ty by si bola vdacna aj za to, ze mas koho obliekat...
Krasne!

14. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi do roka a do dna,ver mi😉drzim palce!

14. máj 2017
avatar

Ty budeš skvelá mama 😘

14. máj 2017
avatar

Nadherne vyznanie

14. máj 2017
avatar

Krasne 😉 nech sa dariii

14. máj 2017
avatar

Jeeeej to je krasne ❤

14. máj 2017
avatar

ty uz si mama 🙂 vsetko naj...k tvojmu dnu ❤

14. máj 2017
avatar

Tieto myšlienky dôverne poznám! Uzasne napísané. Ja som šesť rokov túžila aspoň vedieť či raz.. a teraz tu mám dvoch 😊 chápem ťa. držím prsty, nech ste UZ rodičia!

14. máj 2017
avatar

Bože to su tak krasne a s laskou napisane slova😊

14. máj 2017
avatar

Zo srdca Ti prajem, aby si bola mamou.

ps: takéto listy "neznámemu" som písala, keď som čakala na toho pravého.

14. máj 2017
avatar

Miška, budeš skvelá mama, budete skvelí rodicia

sticker
14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

krasne napisane!!!!

14. máj 2017
avatar

Velmi vam to zelam💞

14. máj 2017
avatar

Miska, pre takych uzasnych rodicov sa niekde chysta rovnako uzasne dietatko, mozno na seba nechava chvilu cakat, ale urcite len preto, ze to bude stat za to 🙂 ci uz si k vam najde cetu tak ci onak, verim ze to bude uz coskoro a potom si poviete, ze stalo za to cakat 🙂 nadherne napisane vyznanie ❤

14. máj 2017
avatar

*cestu

14. máj 2017
avatar

Velmi drzim palceky, nech to coskoro vyjde ❤️

14. máj 2017
avatar

Krásne 👏

14. máj 2017
avatar

Ja som šťastná za svoje deti nedala by som ich za nič na svete ale keď mám niekedy tusaka či nie som zasa v tom tak prosím pána Boha nech pozehna takým čo čakajú ako vy tak od teraz budem myslieť na vás 😉❤❤❤

14. máj 2017
avatar

Nadherne napisane, drzim prsty.

14. máj 2017
avatar

To je krasne vyznanie,Miska.slzy mi stekaju po tvari a velmi,naozaj z celeho srdca ti prajem zazit ten pocit stat sa mamou 😙

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

Akoby som sa vrátila späť v čase... presne takto nejak som to vtedy cítila. Akoby si poznala moje myšlienky... tak vedz, že priania sa plnia a naše deti sú vymyselnici od samého počiatku 😊. Teším sa na tu najkrajšiu správu❤. Budem ťa sledovať 😉.

14. máj 2017
avatar

🙏🏻💖🍀🍀🍀

14. máj 2017
avatar

Krasna.Slzy mam v ociach.A to som pragmaticka sarkasticka zenska.Prajem Vam dietatko..Uprimne.

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

<3 ja som si ISTA ze po takomto krasnom "prihovore" dietatku sa uz niekde deturence predbiehaju aby mohli ist k vam 🙂 a VIEM, ze to VYJDE! ci uz jednou cestou, alebo tou druhou....VIEM TO. <3

14. máj 2017
avatar

@zuzana1404 mozno by sme mohli pomysliet v modlitbach za pocatie za tuto dievcinku aj v nasej skupine veriacich mamiciek, co povies? Ved aj za ine sme sa modlili a podarilo sa, mozno aj teraz by to tak mohlo byt ak je to Bozi plan, hm?

14. máj 2017
avatar

Krasne napisane 👏 👏 z celeho srdca Vam prajem, aby ste sa cim skor stali rodicmi..ludia, ktori tak velmi lubia svoje dieta este skor ako ho vobec maju si zasluzia dostat sancu byt rodicmi..pevne verim a dufam, ze uz nebudete musiet dlho cakat 😉

14. máj 2017
avatar

Krásne,moc držím palce...nech je to čím skor👍

14. máj 2017
avatar

Krásne napísané! Nikomu to neprajem viac ako Vám! 😘😊

14. máj 2017
avatar

Krasne! Chapem vasu tuzbu...velmi,naozaj! drzim palce nech sa vam,co najskor vas sen splni :-*

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

😘😘😘😘

14. máj 2017
avatar
14. máj 2017
avatar

Najkrajšie, čo som čítala. Veľa šťastia maminka!

14. máj 2017
avatar

si ma normálne rozplakala, na takéto pozvanie sa musí hlásiť celý regiment ❤

14. máj 2017
avatar

Nadhera Miska ❤😍

14. máj 2017
avatar

Ty si úžasná... 😍😍

14. máj 2017
avatar

takato prosba - vyznanie musí najst odozvu ,... verím tomu ...
vela stastia!
prajem ti to miška, vam obom...

14. máj 2017
avatar

❤drziiim silno palceee...😘

14. máj 2017
avatar

Krasne. Prajem vam to zo ❤

14. máj 2017
avatar

Joj Misicka, si ma rozplakala 😢 držím silno palce, nech sa vám s Tomikom zadarí to vase vytúžené, uz teraz milované, vonave, malinké babatko❤ 🙏 dnes si na vás spomeniem v modlitbe 🙏

14. máj 2017
avatar

Zlaticko,ja vam tak prajem,aby to prislo co najskor a aby ste uz to svoje babo drzali v naruci!

14. máj 2017
avatar

Miška moja ,rozplakala si ma😢😢😢
Viem ako moc túžiš po dieťati ale neboj ráz to príde😘a to dieťa bude mať najužastnejšiu maminu na svete
Michaela draga stiu cum doare sufletul cind astepti sa fii si tu in sfirsit mama,sa tii si tu in brate copilasul mult dorit
5 ani a trebuit sa astept si eu ,si in fiecare zi imi puneam intrebarea dece numai eu nu pot avea copii?si uite dumnezeu mi-a dariut trei😊😊😊
Sunt sigura ca si tu o sa traiesti acel moment cind o sa tii in brate copilul tau mult dorit😘😘😘😘😘 asta iti doresc din toata 💗

14. máj 2017
avatar

Krasne si to napisala...velmi drzim palceky, nech si uz drobcek nedava nacas...

14. máj 2017
avatar

Och ake krasne, silne ,dojimave a vtipne zaroven... tfuj tfuj tfuj velmi vam zelam 👶❤

14. máj 2017
avatar

Držím Vám obom prsty 👶😊

15. máj 2017
avatar

Drzim silno palce!!!👶

15. máj 2017
avatar

Kraaaasne 🙂

15. máj 2017
avatar

Zenaaaa si ma rozplakala.

15. máj 2017
avatar

Krasne napisane velmi na to dojalo, zasluzis si byt mamou drzim velmi palce nech sa cim skor dockate babatka, my tiez stale cakame na nase vytuzene babo verime ze sa aj my dockame coskoro!😉

15. máj 2017
avatar

Velmi vam prajem potomkov, tiez sa priklanam ku dvojickam...a neviem sa dockat ako budes pisat tym tvojim stylom pribehy o nich

sticker
15. máj 2017
avatar

Urcite uz je na ceste❤🙏

15. máj 2017
avatar

Miška, ty si to napísala tak krásne, že už sa určite ku vám bábätko chystá.No a keď mu ešte ponúknete starého vraga, tak to už určite vhať nemôže.🙂❤

15. máj 2017
avatar

@horalka007 Samozrejme, kedykoľvek Miška bude sama chcieť, môže poprosiť o modlitbu na tento úmysel. Veď Miška vie 😉.

15. máj 2017
avatar

Slzy mi tečú po tvári,neboj príde deň a ty budeš mať ten malý uzlíček v náručí, aj my sme dlho čakali a pevne verím,ze za 2,5 mesiaca budem ta najstastnejsia babka na svete 💓💕💓💕💓💞💞💞💞💞

15. máj 2017
avatar
15. máj 2017
avatar

Skvele a mudre.vesele aj dojemne. Prajem Vam a drzim palce!

15. máj 2017
avatar

Nech si co najskor mamina 😘

15. máj 2017
avatar

Nie som "pri vode stavana", ako sa vravi v nemcine, ale mam slzy v ociach.
Krasne napisane a drzim palce, nech ozaj zu budic rok budes aj ty spolu s Tomim oslavovat Tvoj Den matiek!
😘

15. máj 2017
avatar

😘👶

sticker
15. máj 2017
avatar
15. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi..taky ti přeji malého človíčka co nejdřív a za tím, co nabízíš, bych se ti nabídla k adpoci hned😎.....ale ted k věci, připravenost starého vraga na příchod nového člena vaší rodina jsi vynechala záměrně nebo opět jsi na milého, usměvavého, šetrného ,vstřícného, penězi nešetřícího,ohleduplného a tebe nejvíce milujícího starého vraga jentak jako vždy zapomněla?😍

15. máj 2017
avatar

Normálne plačem. Nádherné. Veľmi vám to prajem a držím silno palce 😍

15. máj 2017
avatar

teraz uz musi prist🙂🙂🙂

sticker
15. máj 2017
avatar

👍😉😎 držím palce aj na nohách aby bolo "do roka a do dňa" ...

15. máj 2017
avatar

Zimomriavky mi vysli, tiez pisem taky list,....

15. máj 2017
avatar

Pri tvojich príspevkoch väčšinou plačem smiechom, teraz však mám poriadnu guču v krku z toho, ako krásne a citlivo, zároveň s jemným humorom, si vyjadrila, čo prežívaš a čo prežíva každá žena, ktorá je srdcom mama, ale zatiaľ jej nebolo dopriate byť ňou naozaj. Keď vidím, akí všelijakí ľudia majú deti a ako sa k nim správajú, občas si povzdychnem, že aj na deti by sa mal robiť nejaký "vodičák." Tebe by som ho z fleku udelila 🙂 Držím palce, aby si váš potomok vzal k srdcu tvoje slová a nenechal vás viac čakať ❤

15. máj 2017
avatar
15. máj 2017
avatar

tak pekne si to napisala, az mi vyhrkli slzy. drzim palce a verim, ze o rok, uz slavit budes 🙂

15. máj 2017
avatar

@horalka007 dievčence akú to máte skupinu, je súkromná?

15. máj 2017
avatar

Krasne verim ze sa coskoro dockate vasho pokladu ❤

15. máj 2017
avatar

boze musela som silno zatlacit slzu. NIE JE MOZNE, aby k takym ludom neprisli deti, nech si uz cestu zvolia akukolvek. ❤

15. máj 2017
avatar

tam hore musia uz cakat v radoch, len sa nevedia dohodnut , ze kto pojde prvy ;) Prajem vam to!

15. máj 2017
avatar

a som sa rozplakala, placem ako male dieta a napriek tomu ma to laka na srdci, drzim palce, nech uz necakate ci uz na vlastne dietatko ci na adoptivne- vlastne uz teraz vase ❤

15. máj 2017
avatar

zle som napisala nie ,, laka", ale láska na ❤

15. máj 2017
avatar

👍👍👍❤️❤️❤️👶👶👶

15. máj 2017
avatar

@zstachurova je to sukromna skupina. Je to skupina, kde su zdruzene "veriace mamicky" modlime sa za seba, povzbudzujeme sa a tak, diskutujeme... no ale nech to tu nie je ako propaganda 😂

15. máj 2017
avatar

To je krasne❤🙏

15. máj 2017
avatar
15. máj 2017
avatar

...od srdca Vám prajem, nech Vám Pán Boh požehná... ❤

15. máj 2017
avatar

Ja.. nic krajsie som este necitala.. z celeho srdca si zelam, aby moj anjelicek prisiel k vam..bude mu u vas super... boh vam zehnaj..

15. máj 2017
avatar

❤👶

15. máj 2017
avatar

Nádherné 🙂 ❤ Nech sa Vám to splní! 🙏

15. máj 2017
avatar
15. máj 2017
avatar

@horalka007 ďakujem a môžem do nej vstúpiť?

16. máj 2017
avatar

Milackovia zlati, nech sa vam zelaniecoskoro splni 😘

16. máj 2017
avatar

veľmi pekné, pochopila si to správne 🙂🙂

16. máj 2017
avatar

budem, velmi rada ak tu uvidim vasu fotku s dietatkom 🙂 Nech pride cim skor, drzim palce..

16. máj 2017
avatar
16. máj 2017
avatar

@zstachurova ak sa citis ako "veriaca mamicka" a teda budes respektovat pravidla skupiny tak @zuzana1404 ta moze spokojne pridat... :D ona to ma pod palcom ;)

16. máj 2017
avatar

@horalka007 Už sa stalo 😉.

16. máj 2017
avatar

@zuzana1404 joj, ty si aka cipera... 😀

16. máj 2017
avatar

veľmi silno držím palce, nech ste čoskoro obaja šťastní rodičia ♥

17. máj 2017
avatar

ahojcek, neviem ako som natrafila na tvoj blog, ale natrafila 🙂 nebyvam tu casto....
chcem ti len napisat, ze ti prajem krasne babatko a verim, ze bude už coskoro 🙂 pekny dnik ti zelam 🙂

17. máj 2017
avatar

@zuzana1404 a pomohli tie listy? Prisiel ten pravy taky, ako v listoch? 🙂 uprimne ma to zaujima...

17. máj 2017
avatar

@alexandramaria Listy pomohli mne - aby to čakanie prebehlo "ľahšie".
A ten pravý prišiel 😉. Sme manželmi 14ty rok.

17. máj 2017
avatar

Miška..... slzička sa mi skrútila v očku a skotúľala sa po líčku v srdiečku príjemné teplo ...... Aké krásne vyznanie 💞💜💙💚💞

17. máj 2017
avatar

Držím palce ja mám po 4 rokoch čakania doma 4,5 mesačné dvojičky. Treba len veriť lekárom a príde to.

17. máj 2017
avatar

Keby som malá dušička tak neváham a naskočím jedine k vám do rodiny! 🙂 veľmi si zaslúžite byť rodičmi....

21. máj 2017
avatar

@horalka007 neboj ja s nasou buchtou aj na nu myslim v modlitbe 😉 veru mne bola dcerka vymodlena. A verim ze sa to "posunie" dalej 😉

22. máj 2017
avatar

Krásne, prebehli po mne zimomriavky, budete skvelý rodičia ❤

22. máj 2017
avatar

To je to najkrajsie, co som tu citala

22. máj 2017
avatar

😘😘😘

23. máj 2017
avatar

slzim 🙂))

23. máj 2017
avatar

No dietatko, ponahlaj sa, lebo sa k tvojim rodicom nastahujem JA 😝
Dokonalo napisane 😍👏

23. máj 2017
avatar

zo ❤ Vám to prajem! Budete skvelí rodičia!

26. máj 2017
avatar

27. máj 2017
avatar

..najkrajsie vyznanie a prosba zaroven❤..nic krajsie som uz dlho necitala😘...urcite sa dockas a viem, ze budete stastni milujuci rodicia😍

29. máj 2017
avatar

Amen 🙏

31. máj 2017
avatar

Je to krasne napisane. Prepac neviem aky mate problem a co.vsetko ste skusili. Ale skusali dte aj napr. Liecitelku vo vrbovom?

4. jún 2017
avatar

Krásne.Urcite sa dockate.
Škoda ,že si ďaleko.Podarovala by som Ti Bozika plodnosti .Doniesla mi ho kamoška z Elby. 😘

29. jún 2017
avatar

Velmi ti drzim palce nech sa to vydari . Treba pre to urobit vsetko mozne aj nemozne.❤

29. jún 2017
avatar

😢ja som asi nejaka citlivá či čo
Krásne napísané, nech k vám už príde, budete úžasní rodičia, prajem vám to zo srdca😉

29. jún 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

nádherné❤😘👶

30. jún 2017
avatar

až mi slzy vyšli, nádherné zo srdca a s láskou písané
nech ti všetky vyššie sily doprajú dieťatko po ktorom túžiš, veľmi ti to želám <3

11. dec 2017