
Nízky tlak v horúčave: Ako s tým bojovať?
Ahojte, ak je 28plus stupňov cítim sa strašne unavená, bez energie. Dnes som bola u lekára a zjavne je to aj tlakom, mala som 91 na 61, pričom normálne mávam vždy ideálny 120 na 80. Máte to niektorá p

Cvičenie po plastike brucha: Aké cviky sú vhodné?
Čaute baby Ktorá ste po plastike brucha 1,5 mesiaca aké cviky robíte na spevnenie? Diky
Ahojte prosim neviete o nejakom babyfriendly hoteli pri Balatone? S bazénom?
Dakujem

Odporučte dobrého ortopéda v Košiciach
Dobrý deň, zháňam dobrého ortopeda v Košiciach.Premýšľala som nad Mudr Jarabakom pri jazdiarni alebo Mudr Balogom na KVP,nejaké skúsenosti?

Aké máte skusenosti s dovolenkou na ostrove Lošinj?
Ahojte, máte skúsenosť s dovolenkou na tomto ostrove? Mám pár otázok. Aké je tam v tomto období teplota mora? Turizmus? Je tam šanca vidieť delfíny? Je lepšie malý alebo veľký lošinj? Alebo ako to je.

Máte skúsenosti s MARPE u teenagerov?
Máte prosím niekto skúsenosť s MARPE (skrutky na roztiahnutie čeluste), najmä použitie u teenagerov okolo 15 rokov. Hlavne by ma zaujímala bolestivosť po vypršaní anestézy a pri otáčaní skrutky. Ale b
🤖🧱 Pre všetky deti, ktoré milujú LEGO (a rodičov, ktorí ich chcú podporiť)
Ako mama detí, ktoré milujú LEGO®, veľmi dobre poznám ten pocit, keď sa z malej stavebnice postupne stane obrovský svet plný fantázie, tvorivosti a nekonečných možností. A práve preto ma nadchla aj robotická sada LEGO® Education SPIKE Prime, ktorá posúva stavanie o krok ďalej – do sveta techniky, programovania a skutočných fungujúcich robotov.
Ak máte doma malého LEGO nadšenca ako ja, možno vás poteší naša nová miniséria krátkych videí. Mr. Ľubo, učiteľ LEGO Engineering, v nich jednoducho a zrozumiteľne predstaví jednotlivé komponenty stavebnice, ukáže základy práce v programovacom prostredí a krok za krokom prevedie deti aj rodičov stavbou a programovaním prvých robotov.
Verím, že tieto videá budú inšpiráciou pre všetkých zvedavých staviteľov a pomôžu objaviť, že učenie techniky môže byť zábavné, tvorivé a plné radosti z vlastných úspechov.
Príjemné sledovanie 1. dielu minisérie! 😊
Ahojte, ma z vás niekto tento kvetináč z lidlu? Neviete či je taky istí ako z Honbachu? Ďakujem. Môžte mi ho odfotiť ❤️
Baby, na odraté kolena môžem dať Ialugel gél? Foto v komente. Dakujem

Ako získať Baby box od poisťovne Union?
Ahoj riešila ste niekto Baby box zo zdravotnej poisťovne Union? Ako dlho vam trvalo schválenie a prišiel vam ten box? Ďakujem

Hľadám detského pedopsychológa pre syna so znakmi autizmu v okolí Žiliny
Potrebujem nájsť pre 10 ročného syna pedopsychológa. Jedná sa o znaky autizmu PAS. Sme zo Žiliny, no mudr Šustrová v Žiline neordinuje. Takže musím hľadať v okolí. Viete mi niekoho dobrého poradiť? Ďa
Ahojte. V sobotu ideme robiť guláš na záhrade.
Keďže hlásia 35stupnov, premýšľam čo by bolo vhodné pripraviť ako občerstvenie. Máte nejaké nápady?
Ďakujem

Kde v Prešove nájsť plávanie pre bábätká v slanej vode?
Ahojte. Viete mi poradiť, máme v Prešove a okolí plávanie pre bábätká v slanej/morskej vode? ☺️

Zápal stredného ucha: Kedy sa zlepší stav?
Ahojte. Mam tento super zapal uz skoro 2 tyzdne...a stale rovnako..berem atb do usi.kedy to prejde. Poprosim skusenosti O toceni hlavy ani nehovorim...
Ahojte, myslíte si, že čistenie vlasov formou Malibu C je vhodné aj pre 13 ročné dievča?

Máte reflux a nepríjemnú horkú chuť v ústach?
Ahoj je tu prosim niekto kto ma reflux? Chystam sa k doktorke len sa chcem opytat ci mavate aj pocit ako keby horkej chuti v ustach alebo stipanie,nechut do jedla Dakujem

Odporučte dobrého trestného právnika v Košiciach
Prosím o meno dobrého právnika ,advokáta .Veľké dik...Kosice ale aj inde

Pridajte sa: Podporná skupina pre ženy túžiace po dieťati v Košiciach
Ahojte 🤍 Už dlhšie nosím v srdci myšlienku vytvoriť bezpečný priestor pre ženy a páry, ktoré čakajú na dieťa (sama som tou zenou). Miesto bez posudzovania. Bez nevyžiadaných rád. Bez viet typu „nemysl
Baby, rekreačne poukazy sa ako uplatňujú? Ešte sme ich nikdy nevyužili 😄
Dievcata, kde prosim kupujete tie igelitove sacky na posielanie posty? Zvyknem na V. ale uvazujem ci sa neda este niekde lacnejsie... tak reku kde. Sa mi zda ze v Action alebo v Teddi tu niekto radil, ale v Actione o tom ani nepoculi. V Teddi som este nebola.
Dakujem za kazdu radu.





