Tropicarium v Jesole je vždy dobrý nápad! Ako sa žije rodine, ktorá ma jedno dieťa ZŤPS a druhé adoptované? To vám ukážu naše vlogy

.

Prosím, poraďte mi neurológa v Košiciach, ktorý berie hneď . Buď urgent, alebo za poplatok. Ďakujem

aké vitamíny užívate? 🙂

Ak by ste mali chut a moznost pomoct jednemu OZ-ku so starostlivostou o micky, pripajam link 🙂

https://www.facebook.com/share/p/1Cz2wA7Ncz/

avatar
vana95 založila diskusiu
18. máj 2026    

Kedy prichádza vyrozumenie z Katolíckej univerzity v Ružomberku?

Ahojte kedy chodi vyrozumenie z katolíckej univerzity v Ružomberku ? Odpor predškolská a elementárna padgogika ? Na pozvánke píše 30 dni, tak neviem či mám na to spoliehať alebo nie, keďže 30 dni už b

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Jemná, ale efektná špirála

Maskara mi neskutočne sadla. Ja mám dosť jemné mihalničky, dokonca dosť bledé, a keď si dám na seba nejakú silnejšiu maskaru, je to celkom zlé. Takže táto s jemným efektom, ale stále zvýrazňujúca, je super. Najprv som sa bála, že sa bude zlupovať, ale našťastie sa nič také neudialo a ja ju nosím doteraz. Moja pôvodná maskara sa hrozne ťažko odličuje a pri tejto musím povedať, že je to ľahké ako pierko. A keď mám až plíliš dlhé riasy tak sa mi zvyknú otláčať lebo mám padnuté viečka ale táto nie. Je tak akurát na moje mihalnice. Pre jemnejšie blondíky vrelo odporúčam.

prosim, d sa pozriet Ruza pre nevestu niekde zadarmo? dakujem

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Jelly pomocník na rozjasnenie lícnych kostí

Highlighter pecka. Krásny, super sa s ním pracuje. Milujem si ho dávať na líčka a myslím, že pekne dotvára celý mejkap. Zvýrazní mi pekne lícne kosti. Čo sa mi najviac páči, je, že je jelly, takže žiadna púdrová katastrofa, keby sa mi náhodou rozbil v kozmetickej taške. Ja si rada dávam rozjasňovač aj na oči ako tieň a tento tak funguje tiež (viď na fotke).
Jediná vec je, že keď mám doma chladnejšie, tak aj on trošku zastuhne a horšie sa s ním pracuje.

PODCAST Rešpektujúca komunikácia v triede

Ako mama si čoraz viac uvedomujem, že pri deťoch nejde len o to, čo hovoríme, ale najmä ako ich vnímame a počúvame. Preto ma veľmi oslovila táto epizóda podcastu o rešpektujúcej komunikácii.

Hostkou je Katarína Brestovanská, ktorá veľmi prirodzene hovorí o tom, prečo rešpekt nie je len súbor „správnych viet“, ale vnútorné nastavenie a schopnosť porozumieť emóciám a potrebám detí aj nás samých.

Ak vás zaujíma rešpektujúca výchova, menej kriku a viac porozumenia doma, tento rozhovor určite odporúčam. 💛  #skola_ktora_inspiruje 

🎧 Podcast nájdete tu:

https://youtu.be/rSrRbm_CaW0?si=0OsA8SYvhD29jEcT

avatar
anna5678 založila diskusiu
18. máj 2026    

Kde kúpiť dáždnik so vzorom kvapiek dažďa?

Ahojte, viete kde by som mojla kúpiť takýto dázdnik? U nas v meste uz nepredavajú. Zháňam lresne taky isty ako je na fotke zelený s kvapkami dažďa. Alebo u niekoho iného v meste keď ste náhodou zahlia

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Jemný korektor

Korektor je bohužiaľ na mňa momentálne príliš tmavý, takže ho neviem poriadne otestovať. Jeho konzistencia bola ale fajn, taká akurát smotanová a nevyzeral, že by mi zbytočne vysušil pleť. Keď sa trošku opálim, určite ho vyskúšam. Na kontúrovanie by sa ale dal použiť super.
Na obrázku som odfotila korektor aj na slnku aj v tieni, aby ste videli, aká tmavá je 02. Ja mám určite 01 a aj to býva pre mňa veľakrát tmavé.
avatar
zuzulienocka78 založila diskusiu
18. máj 2026    

Zimná odolnosť magnólií: Čo robiť, keď listy opadnú?

Ahojte. Máme na záhrade dve magnólie, ale po zime ostali takéto :-/ Veľa listov opadlo. Mali by zvládnuť mínus 25 stupňov. Neviem, či omrzli, či vôbec prežili :-/ Aj tie lístky, čo ostali, vyzerajú ta

Bublinky bublinkujú, kvások kváskuje 🙂

avatar
pytame_sa_za_teba založila diskusiu
18. máj 2026    

Zahlasuj emotikonom a vyrieš dilemu: Mať tajnú finančnú rezervu vo vzťahu?

Túto diskusiu sme založili za používateľa/-ku, ktorý/-á sa ocitol/-la v reálnej dileme a chce počuť váš názor. Vyber možnosť, ktorú by si zvolil/a reakciou emotikonom na tento príspevok, a pokojne v k

avatar
sisamisaaa založila diskusiu
18. máj 2026    

Odporúčania na účinné CBD kvapky pri strese a tetánii

Ahojte, poprosím vlastné skúsenosti - hľadám CBD - full spectrum, ktoré by bolo vhodné pri strese, neustále rozbehnutej mysli na také celkové upokojenie, pri diagnostikovanej tetánii? Aby ma to ale ne

avatar
zuzka2610 založila diskusiu
18. máj 2026    

Hľadám doučovateľku gitary pre začiatočníčku.

Ahojte nenájde sa tu nejaká baba na doučovanie gitary? Online alebo poprípade ešte Kysuce - Žilina? Som úplný začiatočník takže potrebujem všetko od základov. Ďakujem.

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

Krásny jarný look

Lak má nádhernú pastelovú farbu. Je to niečo medzi fialkovou a modrou. Za mňa naozaj krásna jarná farba a pôjde k veľa outfitom.
Laky sa mi zväčša ošúpu hneď ešte v ten deň, ale tento mi celkom dlho vydržal. Viem si predstaviť, že s nejakým top coatom to vydrží ešte dlhšie. Vôbec to na tých nechtoch tak nekričí tým, že je to taká pastelovejšia farba. Schnutie tiež rýchle. Inokedy som sa s tým dosť strápila, ale úplne stačia dve vrstvy a celkovo to aj rýchlo vyschlo. Čo vidím ako ďalšie plus je malé balenie laku. Inokedy som toľko laku na nechty ani nespotrebovala a bolo ho zbytočne veľa. Takto je to balenie akurát a ešte sa mi aj všade zmestí a môžem si ho zobrať aj na cesty.
avatar
larovnik založila diskusiu
18. máj 2026    

Kde nájsť servis na detské štvorkolky?

Ahojte neviete o niekom kto opravuje detské benzínové štvorkolky? Všetky možné servisy ma odbili že oni to neopravujú.

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

keksík vo vrecku 😍 super vonia, že by som ho celý zjedla na posedenie.

Úprimne nie som príliš na takéto lesky na pery, ale tento! Bomba, tak super vonia, že by som ho celý zjedla na posedenie. Škoda, že tak aj nechutí. Aby ste chápali vonia ako keksík. ❤️ Úpna dokonalosť. Jediné, čo by som vytkla, ale tak to pri týchto leskoch býva, je lepivosť. Beriem to ale ako súčasť tohto produktu celkovo na trhu. Ale musím povedať, že pre blondínky a bledé typy perfektná farba.

Dnes taky den...

avatar
kiwiska pridala hodnotenie
18. máj 2026    
skúsenosť

jemný rúž s príjemnou farbou, ktorá nekričí.

Rúž má krásnu prirodzenú farbu a je jemnučký ako balzam, takže žiadne suché pery po rúži. Hodnotím piatimi bodami z piatich. Ja úprimne moc na rúže nie som, lebo mám malé pery a vyzerá to smiešne, ale tento, čo je ako balzamík, je geniálny, ešte mi aj farba ide ako blondínke. Veľká spokojnosť a zaraďujem ho do svojej zbierky kozmetiky.
avatar
aglaonema založila diskusiu
18. máj 2026    

Bolesti v 15. týždni tehotenstva. Sú normálne?

Ahojte. Nechcem zbytočne so všetkým behať ku gyn a tak asi potrebujem teochu ubezpečiť, že je všetko normálne. Už pár dní ma bolia slabiny dole, také akoby ťahanie, väčšinou pri chôdzi ak som dlho sed

avatar
ajka10000 založila diskusiu
18. máj 2026    

Aký je váš názor na Royal Palace Turčianske Teplice? Boli ste spokojní?

Ako ste tu boli spokojní? V porovnaní s Rajeckými Teplica mi s Aphodite?kde sa vám páčilo viac?

avatar
11silvia11 založila diskusiu
18. máj 2026    

Ako postupovať po skončení rodičovskej dovolenky?

Pekný deň prajem mamičky 😊Prosím Vás o radu,tie ktoré ste toto riešili ….Konci mi rodičovský v Júni ,pred materskou som nebola evidovaná na úrade prace ,bola som dobrovoľne nezamestnaná ,platila som z