Tropicarium v Jesole je vždy dobrý nápad! Ako sa žije rodine, ktorá ma jedno dieťa ZŤPS a druhé adoptované? To vám ukážu naše vlogy
.
Prosím, poraďte mi neurológa v Košiciach, ktorý berie hneď . Buď urgent, alebo za poplatok. Ďakujem
aké vitamíny užívate? 🙂
Ak by ste mali chut a moznost pomoct jednemu OZ-ku so starostlivostou o micky, pripajam link 🙂

Kedy prichádza vyrozumenie z Katolíckej univerzity v Ružomberku?
Ahojte kedy chodi vyrozumenie z katolíckej univerzity v Ružomberku ? Odpor predškolská a elementárna padgogika ? Na pozvánke píše 30 dni, tak neviem či mám na to spoliehať alebo nie, keďže 30 dni už b

Jemná, ale efektná špirála
prosim, d sa pozriet Ruza pre nevestu niekde zadarmo? dakujem

Jelly pomocník na rozjasnenie lícnych kostí
Jediná vec je, že keď mám doma chladnejšie, tak aj on trošku zastuhne a horšie sa s ním pracuje.
PODCAST Rešpektujúca komunikácia v triede
Ako mama si čoraz viac uvedomujem, že pri deťoch nejde len o to, čo hovoríme, ale najmä ako ich vnímame a počúvame. Preto ma veľmi oslovila táto epizóda podcastu o rešpektujúcej komunikácii.
Hostkou je Katarína Brestovanská, ktorá veľmi prirodzene hovorí o tom, prečo rešpekt nie je len súbor „správnych viet“, ale vnútorné nastavenie a schopnosť porozumieť emóciám a potrebám detí aj nás samých.
Ak vás zaujíma rešpektujúca výchova, menej kriku a viac porozumenia doma, tento rozhovor určite odporúčam. 💛 #skola_ktora_inspiruje
🎧 Podcast nájdete tu:

Kde kúpiť dáždnik so vzorom kvapiek dažďa?
Ahojte, viete kde by som mojla kúpiť takýto dázdnik? U nas v meste uz nepredavajú. Zháňam lresne taky isty ako je na fotke zelený s kvapkami dažďa. Alebo u niekoho iného v meste keď ste náhodou zahlia

Jemný korektor
Na obrázku som odfotila korektor aj na slnku aj v tieni, aby ste videli, aká tmavá je 02. Ja mám určite 01 a aj to býva pre mňa veľakrát tmavé.

Zimná odolnosť magnólií: Čo robiť, keď listy opadnú?
Ahojte. Máme na záhrade dve magnólie, ale po zime ostali takéto :-/ Veľa listov opadlo. Mali by zvládnuť mínus 25 stupňov. Neviem, či omrzli, či vôbec prežili :-/ Aj tie lístky, čo ostali, vyzerajú ta

Zahlasuj emotikonom a vyrieš dilemu: Mať tajnú finančnú rezervu vo vzťahu?
Túto diskusiu sme založili za používateľa/-ku, ktorý/-á sa ocitol/-la v reálnej dileme a chce počuť váš názor. Vyber možnosť, ktorú by si zvolil/a reakciou emotikonom na tento príspevok, a pokojne v k

Odporúčania na účinné CBD kvapky pri strese a tetánii
Ahojte, poprosím vlastné skúsenosti - hľadám CBD - full spectrum, ktoré by bolo vhodné pri strese, neustále rozbehnutej mysli na také celkové upokojenie, pri diagnostikovanej tetánii? Aby ma to ale ne

Hľadám doučovateľku gitary pre začiatočníčku.
Ahojte nenájde sa tu nejaká baba na doučovanie gitary? Online alebo poprípade ešte Kysuce - Žilina? Som úplný začiatočník takže potrebujem všetko od základov. Ďakujem.

Krásny jarný look
Laky sa mi zväčša ošúpu hneď ešte v ten deň, ale tento mi celkom dlho vydržal. Viem si predstaviť, že s nejakým top coatom to vydrží ešte dlhšie. Vôbec to na tých nechtoch tak nekričí tým, že je to taká pastelovejšia farba. Schnutie tiež rýchle. Inokedy som sa s tým dosť strápila, ale úplne stačia dve vrstvy a celkovo to aj rýchlo vyschlo. Čo vidím ako ďalšie plus je malé balenie laku. Inokedy som toľko laku na nechty ani nespotrebovala a bolo ho zbytočne veľa. Takto je to balenie akurát a ešte sa mi aj všade zmestí a môžem si ho zobrať aj na cesty.

Kde nájsť servis na detské štvorkolky?
Ahojte neviete o niekom kto opravuje detské benzínové štvorkolky? Všetky možné servisy ma odbili že oni to neopravujú.

keksík vo vrecku 😍 super vonia, že by som ho celý zjedla na posedenie.

jemný rúž s príjemnou farbou, ktorá nekričí.

Bolesti v 15. týždni tehotenstva. Sú normálne?
Ahojte. Nechcem zbytočne so všetkým behať ku gyn a tak asi potrebujem teochu ubezpečiť, že je všetko normálne. Už pár dní ma bolia slabiny dole, také akoby ťahanie, väčšinou pri chôdzi ak som dlho sed

Aký je váš názor na Royal Palace Turčianske Teplice? Boli ste spokojní?
Ako ste tu boli spokojní? V porovnaní s Rajeckými Teplica mi s Aphodite?kde sa vám páčilo viac?

Ako postupovať po skončení rodičovskej dovolenky?
Pekný deň prajem mamičky 😊Prosím Vás o radu,tie ktoré ste toto riešili ….Konci mi rodičovský v Júni ,pred materskou som nebola evidovaná na úrade prace ,bola som dobrovoľne nezamestnaná ,platila som z


