avatar
bodi322 založila diskusiu
14. máj 2026    

Ako vybrať správne rúry na podlahové kúrenie?

Dobrý deň, chcel by som sa poradiť, či mi vie niekto pomôcť alebo dať nejaké recenzie ohľadom rúr na podlahové kúrenie. Je lepšie zvoliť plasto-hliníkové rúry (PEX-AL-PEX/ALPEX), klasické PEX/PE-Xa rú

Dnes troška voľnejší deň doma na HO, tak môj plánovaný rýchly bowl na obed dostal troška krajší vzhľad 😁🫣. Ryža, šalát, ovocie, avokádo, omeleta a krevety 👌.

avatar
ceresnickamc založila diskusiu
14. máj 2026    

Podprsenky bez kostíc pre veľké prsia. Kde nakupovať?

Ahojte žienky. Prosím vás, kde alebo z kadiaľ si kupujete a objednávate podprsenky? Mám prsia D-čka a neviem si nájsť vhodnú podprsenku, ktorá by nestála 80 eur. Aj takú mám a stojí za nič. Nemám sili

Títo moji dvaja🥰

avatar
zuzulienocka78 založila diskusiu
14. máj 2026    

Ako vybieliť bavlnený koberec po škvrnách od sava?

Ahojte, potrebujem poradiť 🙂 Podarilo sa mi pofŕkať bavlnený koberec savom - teda mám na ňom biele miesta. Len teda má rozber ja neviem ... cca 1,2 x 2 metra, je to väčší koberec, nie rohožka. Nemám h

avatar
arabesqe založila diskusiu
14. máj 2026    

Zápal priedušiek a ovčie kiahne u detí: Čo robiť?

Prosím vás o radu lebo som vystrašená. Dcéra má 5 rokov aktuálne má zápal priedušiek berie ATB je bez horucky akurát kašeľ a je zahlienena. Práve som sa dozvedela že jej kamarátka s ktorou bola viac a

avatar
lucyka149 založila diskusiu
14. máj 2026    

Hľadám imunoalergológa pre dieťa v Bratislave a okolí

Ahojte hladam imunoalergologa pre dieta, bratislava malacky a okolie… kludne aj sukromneho plateneho Neviete mi prosim poradit ? Takeho ktory mi neda termin az v auguste potrebujem co najskor Dakuje

Ten hejt na Polakovu je uz dost trapny. Niektore tie komentare ludi su ovela horsie, ako to co povedala v prvom videu sama o sebe.

Baby poradte nejaky dobry krem na ruky. Na velmi suche ruky. Miestami az biele miesta, neprijemne. Dakujem

avatar
mama_z_besstuZástupca značky
14. máj 2026    

„Mami, ešte jednu jazdu autobusom!“ 🚍 A presne vtedy viem, že matematika môže byť naozaj radosť. 😊

Poznáte tento Autobus? V Hejného matematike patrí medzi naše najobľúbenejšie aktivity. Moja dcéra si vďaka nemu úplne prirodzene precvičuje sčítanie a odčítanie, učí sa pracovať s tabuľkou, hľadať súvislosti a premýšľať nad tým, čo sa deje. A pritom má stále pocit, že sa "len hrá". ❤️

Najviac sa mi páči, že tu nejde len o správny výsledok - rozmýšľa, diskutuje, skúša rôzne riešenia a trénuje si aj pamäť či logické myslenie. A keďže sa pri Autobuse hýbeme, nastupujeme, vystupujeme a hráme role cestujúcich, baví ju to ešte viac. Je krásne sledovať, ako matematika zrazu dáva zmysel cez obyčajné situácie zo života. 😊

A ak máte doma malého školáka, možno vás Hejného matematika prekvapí rovnako milo ako nás. 💛 #skola_ktora_inspiruje

Baby co si susite bylinky pestovane vonku. Pred susenim to aj oplachujete pod vodou? Predsa ked je to vonku tak to nie je najcistejsie.

avatar
inka1901 založila diskusiu
14. máj 2026    

Kedy prebieha vítanie občanov v Trenčíne?

Ahojte kedy býva vítanie občanov v Trenčíne? ... Ten papier sme vyplnili ale ešte nič neprišlo..kedy to chodí? Ďakujem

dievčence. keď robím pečené zemiaky, zvykla som si prihodiť aj mrkvu a zeler trebárs. máte nejaké tipy, že čo ešte sa takto dá skombinovať? čo dobre chutí?

Raňajky 🥰

avatar
tinka1661 pridala hodnotenie
14. máj 2026    
skúsenosť

Pod make up super.

Venujem sa kozmetike, podkladove bazy pouzivam takze viem porovnat. Pod make up super. Zmatni plet, konzistencia gelova je tiez na toto fajn. Cez den som ale uz na make up nenanasala. Robilo mi to zvlastne cmuhy, hrudkovalo make up.
Na foto ho mam pod make upom
avatar
tinka1661 pridala hodnotenie
14. máj 2026    
skúsenosť

Je ako droga, raz zacnes a nema to konca

Peptidove balzamy pouzivam uz dlho. To je ako droga, raz zacnes a nema to konca 🤣😁
Vyzivuje, hydratuje, krasna farba, spf 30👌 parada na leto ako stvorena. Tieto produkty musite pouzivat dlhodobo aby ste videli rozdiel a hlavne ked prestanete asi 3 dni vidite hned jeho ucinky. Jedine co ma pri tejto znacke sklamalo je chut. Ked lesk tak mam rada ovocne chute, sladke.
avatar
tinka1661 pridala hodnotenie
14. máj 2026    
skúsenosť

Inak je to fajn produkt, len nie zrovna pre mna

Prvy moment šok, lebo ved byvala blondina 🙈🤣 nervy ake mam zalepene pery až potom ma napadlo precitat si navod na pouzitie. Ja mam dost sytu farbu pier,tak to nieje az tak vidiet. Pery ostavaju suchsie, co tiez nieje zrovna moja šálka kávy, takže si nato musim dat lesk. Inak je to fajn produkt, len nie zrovna pre mna 🙂
avatar
mary115 založila diskusiu
14. máj 2026    

Krém na jazvy: Pomôže pri odtlačkoch z korzetu?

Čaute baby Prosím ktoré ste boli na plastike brucha🙏mňa sa deň po operácii urobili odliatky s toho korzetu aj mi to nakremovali ale sa to zhoršilo .Mala som jeden ten mi to tak zhoršilo a to v lekárni

Promócie - poraďte čo pre chlapca 😉

avatar
zuzka2610 založila diskusiu
14. máj 2026    

Kto má skúsenosti s podprsenkami Novelia?

Ahojte, začala mi vyskakovať reklama na podprsenky novelia, objednal tam už niekto nejaké?

Sem tam sa podarí aj teplú kávu vypiť 😀

avatar
zuma47
Správa bola zmenená    14. máj 2026    

Ahojte! Objednávali ste z moja lekáreň? Je to ok?

avatar
alma34
Správa bola zmenená    14. máj 2026    

Ahojte, prosím tie čo chodíte na melír, BA,TT plus mínus okolie kde ste spokojné? Potrebujem zmeniť strih a mikro melir urobiť.
Pozerala som aj salón Jirko Blatný, len ešte stále váham.

avatar
zazu68 založila diskusiu
14. máj 2026    

Kde kúpiť RAK papučky v Trenčíne a okolí?

Dobrý deň, kde sa prosím dajú v TN a blízkom okolí kúpiť RAK papučky? Ďakujem