Potrebujem schopne "googlicky", veelmi chcem pre malu tieto igor ruzove zateplene gumaky (velkost 31 alebo 32 max) ale za pana ich neviem najst... posledny kus mi vypredali pod nosom a mna shopohollika to strasne skrie, lebo ten odtien by jej siel paradne k softshell bunde, co ma na jesen 😂 Ano moje problemy... nevideli ste niekde? Ja ich ani na stranke vyrobcu nevidim :( Malej sa rozplutvila noha, enfant su jej uzke, musela som vracat, igor by mali byt sirsie... U n as maju tieto len malokde, tu je cely nazov ale teda velkosti nase nie su, som blba zavahala a druhy den uz neboli :( https://www.omoda.de/maedchen/stiefel/gummistie... Odmena vela vela srdiecok ♥ Mam ich 1520 😂
Nieco dobre na pery? Strasny problem mam ked sa trosku ochladi a hned ma pery stipu, mam ich suche, cervene :(
1/9 @lubicagasparik @ivka1404 , @janahladka , @danushik , @06katka , @lilie0307 @kaciatko88 , @1slniecko66 , @princeznasofi , @denisbg @jankka30 @cacka 2/9 @18dorot, @boriik @terezka1947, @tinka1601 , @originaltea , @juliankaaa @jamajkaback @juliaailuj1 3/9 @vero96 @sashinka25 , @forbym, @miskaamatko @lienka175 @mira 4/9 @lenushka27 @jarusmischo 5/9 @skarabeus1111 @atunko , @zuzu9906, @marci987 @ivanna132 6/9 @katka244 @gala3 @placem 7/9 @elsinka29 , @janka @snickers01 , @janikes , @andy1985 @daniela87sk 8/9 @majka287 , @zuzanacoci , @lucyivo , @maria39, @salome51, @myrca_m , @marci987, @trinity246 @nitranka03 , @nataly86, @denisah 9/9 @mata90 , @lucy8lucy , @ink , @anabella111, @biba2014 , @krasota @23lussy23 @dorotkamoja @susy5
Úplne neplánovane vďaka mojim úžasným študentom trávim dnešnné narodeniny pri mori s mojimi najbližšími. Žuvot vie byť nesmierne krásny I krutý a hlavne nesmierne krâtky. Tak užîvajme každy deň s tými najdrahŝími a skutočne: Pokiaľ nejde o živor, ide o h....!!!!
Caute babyyy 🙂 som spat z dovolenky, som niečo zasadne zmeskala?
Koľko 0tych hodín môžu mat deti za týždeň? (8. trieda)
Nádchy sme sa úspešne zbavili, tak zajtra smer škôlka🥺🏘️.
Kúpila som si novú šálku na kávu, aby som si zapamätala, ako mám dnes celý deň hrču v krku a žalúdok na vode, lebo začína nová etapa✨.
Pýtala som sa Hanči dnes, či to zvládneme a povedala, že AŇO, tak ju nemôžem sklamať🤍.
Ja keď vidím fotky šťastných deti čo išli do škôlky dosť vám závidím. U nás sa ráno išlo z obrovskou radosťou. O 9;40 telefonát že mám prísť pre mladšieho lebo nechcel piť čaj a odpadol. Nevypytala si vodu. Poobede pre staršieho ten zas nič nechcel jesť hladný nás čakal zalezeny pod stolom ešte v pyžame. Teraz večer pred spaním hysak že on zajtra do škôlky nejde až sa dovrcal.. že niesom sama povedzte mi. Teraz som dorevala, je mi z toho ťažko. ☹
Ešte jedna otázka na dnes...chcem vrátiť tovar kuriérom do Hm.... formulár na vratenie mám, ten uz mám v krabici...,ale nemám tu vratenku, štítok čo sa lepi už na samotný balík ,adresu Hm....asi som ho stratila..je to problém? ďakujem
Salko čokoládová poleva ganache- Asi každý kdo už piekol tortu siahol po poleve ganache. Zmes smotany a čokolády je proste zaručená klasika. Ja som ale minule skúsila vyrobiť polevu zo salka a táto ma veľmi milo prekvapila. Nebola taká tekutá ako ganache, skôr mala krémovitú konzistenciu, ale super sa s ňou pracovalo a tiež držala skvelo tvar. Takže ak budete mať po ruke trochu kondenzovaného mlieka, odporúčam vyskúšať.
Máte svoj obľúbený BALEA produkt? 🙂




















