Detská kozmetika Aviril s tradíciou už od roku 1927

Avril pomáha mamičkám celé desaťročia a jeho kvality preveril čas.

Téma starostlivosti o detskú pokožku zaujíma každú mamičku. Jedno zo základných pravidiel je, že experimentovať s citlivou pokožkou bábätka sa neoplatí. Je dobré staviť na overené produkty. Detskú kozmetiku Aviril rady používali už naše mamy. Vôňu detského olejčeka Aviril si nejedna mamička spája so svojím detstvom.

Upokojujúci harmanček

Azulén, éterický olej z harmančeka dokáže zahojiť aj podráždenú pokožku a prípadné zápaly. Používaním detského olejčeka vytvoríte na pokožke jemný film, ktorý ju bude chrániť pred začervenaním, mikróbmi a baktériami. Pri jeho nanášaní môžete dopriať svojmu bábätku jemnú masáž celého telíčka. Dieťatko si vychutná vašu blízkosť a pripravíte ho tak na pokojný spánok s pocitom bezpečia. Pravidelným používaním detského olejčeka zabezpečíte pokožke svojho bábätka vláčnosť, jemnosť a krásnu prirodzenú vôňu. Aviril si zachoval svoj retro dizajn a jeho balenie v sklenenej fľaštičke je navyše recyklovateľné a tak šetrné k prírode. 

Stop zaparenému zadočku

Pri prebaľovaní je ideálne zadoček dieťatka nielen utrieť vlhčeným obrúskom, ale zakaždým umyť aj čistou vodou. Pokiaľ zbadáte podráždenie, sčervenané miesto potrite vrstvou krému Aviril. Na zaparenú pokožku je veľmi účinný hlavne kvôli vysokému obsahu oxidu zinočnatého, ktorý postihnuté miesto vysuší. Harmančekový extrakt a pantenol následne pomôžu podráždenú pokožku zregenerovať a zahojiť. 

Relax 🌲🌳🏞️

avatar
imartie
Správa bola zmenená    3. okt 2018    

Jeseň na tanieri 🍂 ja milujem polievky aj v lete ale keď sa ochladí nvm si predstaviť obed bez nich. A momentálne som nonstop hladná a zjem aj 3taniere polievky a ide mi to celkom na nervy stále niečo hľadať a riešiť čo zjem 😅 tak dúfam že toto ma zasýti aspoň na pár hodín🙏 aké polievky máte radi vy? #pepco

🍁🍁🍁kde kupim farby na tvar na Halloween?🍁🍁🍁😊😊😊

Kde kupim farby na tvar na Halloween? Nevideli ste teraz niekde?

Oddnes prebieha v uliciach zbierka pre Liga za duševné zdravie. Tak sa vezmite a prispejme jej všetci. Aby nás nebolo takmer 5 miliónov, ktorých duševné zdravie nezaujíma.

😍😘moja bambuľka 😍😘

Maminky,idem si k vam po radu.Mam vystudovany 1 stupen vysojej skoky UKF v Nitre. Chcela by som sa zamestnat v zdravotnictve ako zdravotna sestra. Je mozne studovat zdravotnu skolu aj externe?Mate skusenosti?dakujem

Dnes na prechádzke si tak vravím je jar či jeseň?;)našla som orgován už je doma a hneď byt dostal inú vôňu;)

avatar
tamca122
Správa bola zmenená    3. okt 2018    

Ahojte 🙂 nepoznate nejaky program podobny corel draw ktory je zadarmo?
Dakujem 🙂

Dievčatá pomôžete nám doplniť album?

Chcem sa spýtať mám 3 mesačnú dcérku chcela by som vedieť kedy sa začne otáčat sama

#test_bioil2 takéto krásne prekvapenie ma čakalo po návrate z dovolenky. Testujem Bi-Oil.
A nie, nie som tehotná, som mama trojičiek. Aj po piatich rokoch od pôrodu vyzerá moje brucho nevábne a pravdu povediac, neverím, že mi jeho stav zlepší niečo iné ako operácia... Viete, ovisajúca koža a strie... Ako keď sa zo 105 kg dostanete na 62 za tri mesiace... Ale za skúšku nič nedám a tak sa posledné dni stal Bi-Oil mojím dobrým kamarátom - natieram ráno a večer a už čoskoro zdokumentujem výsledky!

avatar
typa
3. okt 2018    

My uz mame Vianoce =)

avatar
wevusik16
Správa bola zmenená    3. okt 2018    

Ahojte mamicky,
Obraciam sa na Vas s prosbou ci mate niektora skusenost s tym ze Vam trojmesacne dieta stale hlavne vecer place a nechce sa ukludnit ani na rukach a satka ci kociar nepripadaju do uvahy. Ak sa mi ju podari ukludnit nejako na rukach pomaly po cca 20 minutach tak zaspi na rukach a potom ju mozem prelozit do kocika spi cca pol hodky niekedy dlhsie cez den ..23.9. bola pokrstena a odvtedy je strasne nervozna ..zapal usiek nema boli sme u usneho a bola som aj u detskej doktorky a pytala som sa na to ci jej pozrie hrdlo lebo pokasliava povedala ze zapal nema tak jej nato nic nedala ..ale ona mi sem tam stale pokasliava..kaka mi v norme kazdy den a dvakrat sa jej stalo ze sa nevykakala od toho 23.9. ..predtym som ju okupala nakrmila a stacilo ju polozit do postielky a dat dudlik a zaspala aj sama ...no teraz cca tie tri tyzdne nevie vecer sama zaspat a okolo tej pol stvrtej zacne plakat ako o dusu a nechce sa upokojit a ked uz je od placu unavena tak zaspi pred 21:00 parkrat sa stalo ze aj neskorsie ...vcera sme dosli nato ze ju trapia prdiky tak svokra jej pomasirovala brusko a skusili sme rektalnu rurku a poprdkala si ...no ale ako som ju obliekla tak znova zacala plakat a nechcela spat ..ani na rukach nikde..dlhsie ako hodinku mi nevydrzi byt hore cez den a aj ked ju chcem uspat tak sa tomu brani a neviem preco :/ ..vcera som bola totalne zufala uz ..predtym ju brusko bolievalo lebo sme jej davali nutrilon ..no potom sme presli na rakusky aptamil protizapchovy a ten jej pomohol..cca mesiac a pol mi zacala kakat zelenu stolicu ..teraz sa jej to upravuje a mava ju aj zltu ..kaka sama obcas jej pomozem teplomerom ale iba minimalne .. neviem co robit uz ..som psychicky vycerpana :( ...a este jedna vec ma fallotovu tetralogiu..to znamena ze sa jej zle okyslicuje a odkyslicuje krv a ma dierku na srdci.
P.S. kojit som nezacala lebo uz teraz je toho vela snou a este k tomu sme zacali stavat dom ..takze roboty a starosti mame az nad hlavu ..ak by sme s priatelom mali mat este dalsie dieta tak kojit sa budem snazit co najviac nevzdam sa toho!! Dakujem za precitanie a za rady od Vas.

#test_sunarek
Desiata naša každodenná
Dnes sme skúsili Sunárek hráškové lusky
Sú naozaj chutné , hrášok cítiť, pritom sú jemné , nič im nemožno vytknúť

Ženy, všimli ste si, že vaše-naše obľúbené Albi sa pravidelne na koníka vracia? Už sme testovali hry V kocke!, umelecké potreby Crayola a edukatívne hry Kvído.

A teraz ideme testovať niečo špeciálne - sviečky HEART & HOME! Rozžiarte a prevoňajte svoje domovy a spríjemnite si jesenné večery aj vy!

Pokiaľ nám do komentára napíšte, ktorá vôňa sviečky vás zaujala najviac, tak vám pošleme 5 srdiečok.

Ponuku sviečok nájdete na: http://www.heartandhome.sk/

#test_heartandhome

Maminky, kde kupujete alebo objednávate pomazánky pre deti. Viem že najlepšie je doma spraviť ale nie je vždy čas a mať niečo v špajzi by bolo fajn.

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
3. okt 2018    

Krásne ráno 🙂 Streda - počítať treba 😉
Matematická prebúdzačka za 2 #srdiecka už čaká 😉💙
Dnes počítame s Hrdinami z mesta 🚒🚓

#magio_tv, #tuki_tv

Ahojte! Svagor robil cca 10 r.v Uk normalne na zmluvu. Svagrina 2 roky.vo feb sa chcu vratit na stalo, budu mat narok na nejaku podporu kym si najdu robotu? Pripadne bude mat svagrina narok na matersku ak otehotnie? Pokial viem tak si tu na SK nic neplatili...

😉

Jeden milión eur????! ÁNO za toľko eur si pre vás BILLA pripravila VÝHRY ✌

Oslávte s Billou 25 výročie ❤ 🎆🎈🎂🎉

Aká výhra by vás potešila najviac??? 👌 Darčeková karta BILLA v hodnote 500€ 💶, rodinná dovolenka ☀🌞🌊 alebo
chladnička plná produktov privátnych značiek BILLA 🍅🍓🍏🍱🍜🍣?
Viac informácií o súťaži nájdete na:
https://www.billa.sk/oslavujte-s-nami
❤❤❤ #srdiecka pre radosť #billa