Langoš 😃 další hit

Kožné problémy bez pálenia a svrbenia
Ahojte ☺️ potrebujem poradiť. Už cca 3 týždne mám na ľavej nohe 2 fľaky ktoré ma vôbec nepalia,ne svrbía.Bola dom u lekara pozrel sa nato povedal že to pásový opar nie je, ale môže to byť pso psoriáza

Externé štúdium sociálnej práce na VŠ sv. Alžbety v Bratislave: Skúsenosti a informácie
Ahojte. Zháňam niekoho kto študoval v BA. Potrebujem sa opýtať ako často sa absolvovali cvičenia z rôznych predmetov za semester. Ake mate skusennosti so štúdium v externej forme na tejto škole. Potre

Ako riešiť problémy s panvovým dnom po pôrode?
Ahojte ,som rok po pôrode a stále mám problémy s panvovym dňom ...cystokela ,zo spodu cítim stále taký hnusný tlak ,a keď tam pozriem je tám.stsle niečo ráno je to ok ale.ppcas dňa to je úplne dole ..

Máte negatívne skúsenosti s anestetikom Propofolom?
Dobrý večer, má niekto negatívne skúsenosti s anestetikom Propofólom? Napr že pri podavani do žili cítil pálenie-štípanie v hrudníku smerom hore k hlave. Pocit ako by mal každý chvíľu explodovat?

Štvorkomorový hydrocefalus: Príznaky a liečba u dospelých
Ahojte, nájde sa tu niekto komu zistili v dospelosti štvorkomorový hydrocefalus? Čo zahŕňala liečba? Aké ste mali príznaky? Ďakujem za odpovede
Ahojte žienky oplatí sa kúpiť obliečky na mk lozkoviny? Vôbec nie sú lacné? Odkiaľ kupujete kvalitu za super cenu? Potrebujem darček🥺🤷

Ako digitalizovať rozprávku s obrázkami?
Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť šikovného človeka (nie finančne veľmi náročné), ktorý by mi dokázal digitalizovať obrázky z rozprávky? Jedná sa o toto: Dcéra napísala "knihu" o vílach a sama si ju

Poradíte, ako zabrániť otlakom zo sandálov?
Ahojte ked zoberiem na boso sandalky uplne ma oderu ale zasa v pančuchách ta noha nevynikne. Poradte
#dm_letnapohoda
Môj letný čas trávim najradšej v prírode a hlavne teraz, keď vonku všetko krásne kvitne a keďže sa blíži čas kúpania ,tak som sa rozhodla schudnúť do plaviek a užívať tento zázračný čokoládový drink 😃 je výborný 👍
Baby máme doma strašnú dilemu. Potrebujem názor, alebo takú ludsku radu. Máme tri deti , byt dvojizbak. Prerobeny na troj. Deti sú spolu v izbe. Už dlho cítim že sa tlačíme , puberťák potrebuje svoj kľud. S manželom pracujeme. Finančné nič moc, ale tak vyžijeme normálne, hypotéku nemáme veľkú. Teraz prišla možnosť kúpiť 4 izbak kúsok od nas....Predať náš byt a zobrať podľa mňa dosť veľkú hypo. Strašne to chceme. Musela by som pravdepodobne zmeniť prácu( ktoru milujem)až to zvládneme. Deti by boli nadšené. Viac miesta, novostavba.. ale zadlžiť sa odznova na 30 rokov. V podstate do dôchodku. 😔 Čo by ste robili vy? Ďakujem za názory
Dajte tipy čo ste kupovali 3 ročným deťom ? Či už narodky Vianoce .. fakt hocičo . Syn mal narodky a Krsna chce niečo kúpiť , no mám pocit že mame všetko takze fakt hocijaký tip možno sa niečo hodi
Ďakujem

Poradíte dobrého detského krčného lekára v Košiciach?
Ahojte, poradte mi prosim dobreho detskeho krcneho lekara v KE. Ďakujem

Ako sa obliecť na štátne skúšky?
Ahojte. Len zvedavosť. Ak máte dcéry alebo synov, ktorí v týchto dňoch robia štátne skúšky, ako sa obliekli? Ja do dcéry ráno hučím, že akademická pôda je akademická pôda, že zahaliť ramená aj kolená

Odporučte ideálny desiatovník pre druháka do školy
Dobrý deň, aký desiatovnik odporucate pre druhácku do skoly? Je aj v skd tak potrebujemw vacsi. Mame ich doma vela alw stale je nejaky problem, preteka, otvara sa, alebo sa tazko otvara. Dakujem

Problém v pravom oku: čo to môže byť?
Dobrý deň chcela by som sa poradiť ohľadne problému v oku. Už to mám dlhšie a neviem čo to môže byť tuk v oku, vred .... alebo výrastok? Ďakujem za radu .

Kedy začať s prvými príkrmami pre bábätko?
Ahojte, sme narodení na konci decembra. Kedy by ste začali s prikrmami ? Babo nejaví ešte záujem o jedlo … Ako by ste podávali vodu ? Na lyžičke či v poháriku ?
Sv. Marta pros za nás ❤️😇🙏
1/9 @standhal @mirka414 @gregora @kristina_1 @denlow
2/9 @paty277 @cookinka @moni0801 @lichi22 @henamichal @monikasl @elzusa @janicka8880 @moni0801 @jankka30 @hygienka @zuzka1902 @trevis12
3/9 @zabbka @jamika84 @lilien6 @suzibandit @rybkoaba @veroneecka
4/9 @petronela10149 @ewelinka @anit05 @puskaruka @aaadkaaa @majula84
5/9 @tobinka2 @mirjam82 @gabika15477 @claire10
6/9 @januska2579 @dema4016 @etelkatelka @zuzulienka03 @svpf @jankaambr @drahomirra @riskobetka @gurka12 @mvis @miiariia
7/9 @mimini @domshn @barla5 @simkamatko @lulupity @alzbetakurekova @lucialp @kristian33 @alenkatamarka @77ma11
8/9 @olino17 @sofinkak @domcatko7 @zarrinka @danielik @kl733 @snezienka15
9/9 @medulienka03 @domshn @zajinka123 @katuska125 @mejzik @ragazzina @salome51 @ivetahudecova @berbel @lelusa @22janus @majulienk @bruuumka @zelka13 @slobodnamaminaj
Kúpila som si na Astratexe plavky☀️🤷klasika nohavičky a vrch aspoň podľa obrázku. Prišlo toto viď obrázok🤣tak im píšem že to idem vymeniť ale že chcem miesto toho klasické nohavičky🤟že teda tangá nie ďakujem🙈🤷a oni mi odpísali že som si ich obliekla opačne 🤣🤣🤣🤣tak som skúsila a teda akože no katastrofa to nie je🤣tak mám obojstranné podľa chuti🫣ale teda uznajte....
Ahojte, je “medzi nami” psychologička pracujúca v CPP? Mala by som otázku ohľadom predčasného zaškolenia. Ďakujem 🙂












































































































































