Dobrý deň,vy tu všetko viete,chcela by som sa spýtať,potrebovala by som napísať žziadosť,aby som namiesto rodičovského príspevku dostávala príspevok na starostlivosť o diéte,keďže mala 2r.ide už do jasliciek a ja do práce.Dakujem
Nellka videla černocha a hovorí: Pozri aký je horký. (rozumej hnedý ako horká čokoláda 😀 😀 )

Môj chlapček už má 2 roky...
Ani neviem, kedy to ubehlo, no zdá sa mi, že ešte včera bol malé bábätko... A on už pred niekoľkými dňami (9.4.) oslávil svoje 2. narodeniny. Áno, druhé! Sama tomu neverím, a nostalgicky spomínam na to, aký bol ešte pred chvíľou maličký.
Vlastne ešte len nedávno ste mali možnosť si prečítať článok Prvý rok s drobcom. A dnes sa môžete s chuťou zahryznúť do článku o tom, aký bol druhý rok s mojim synčekom, aký je, čo všetko už dokáže, čo má rád atď.
Významné míľniky v 2. roku:
- začal chodiť medzi 13. - 14. mesiacom
- v 15. mesiaci sme ukončili kojenie
- od cca 16. mesiaca prešiel na jeden denný spánok
🍫 Čokoládová láska je len jedna 😋 http://www.lenivakucharka.sk/bezlepkova-cokolad...
Baby prosím v ktorej drogérii dostanem Gosh kozmetiku? Dakujem
Každý by mal poznať svoju cenu, cenu svojho času...
Jedného dňa navštívil Picasso istú reštauráciu. Tam ho pochopiteľne ihneď spoznali. Majiteľ reštaurácie si nenechal ujsť príležitosť a požiadal Picassa, aby mu niečo namaľoval. Ten vzal ceruzku a behom minúty nakreslil obrázok aj s podpisom. “Koľko som dlžný?” spýtal sa majiteľ reštaurácie. “Desať tisíc.” odvetil Picasso bez mihnutia oka. Majiteľ reštaurácie zalapal po dychu a vraví: “Ale majstre, veď Vám to netrvalo ani minútu….” Na to sa Picasso zadíval uprene do jeho očí a odvetil: “Za mojou dnešnou minútou je 40 rokov práce, každodenného štúdia, skúšania, nezdarov a slepých uličiek. Tých 10 tisíc nie je za minútu, ale za obraz.”




















































