Moja kiahnička najmenšia milovaná, Martinko srdiečko ❤ drobček 5 mesačný 😘

Myslite si, ze takto vyzera 5 minut ticha?? Omyl, takto vyzera zhruba minuta a pol, kym som druhej dcere utrela zadok a umyla ruky 😂

Dobrý deň,vy tu všetko viete,chcela by som sa spýtať,potrebovala by som napísať žziadosť,aby som namiesto rodičovského príspevku dostávala príspevok na starostlivosť o diéte,keďže mala 2r.ide už do jasliciek a ja do práce.Dakujem

Dnes ma moja láska 10 mesiačikov 😘 ako to strašne rýchlo letí

Moja mala láska ❤ a jeho prvá oslava v školke 🎂 🎉 😍

Pokladníčka 😂😂🙂

Nellka videla černocha a hovorí: Pozri aký je horký. (rozumej hnedý ako horká čokoláda 😀 😀 )

Kuriatko naše 🙂

Spinky musi vyčistiť za každých okolnosti 🙂

Dnes ma tento fešák svoj meninovy den 🙂

Torticka pre Petka s pandami 😉

Môj chlapček už má 2 roky...

Ani neviem, kedy to ubehlo, no zdá sa mi, že ešte včera bol malé bábätko... A on už pred niekoľkými dňami (9.4.) oslávil svoje 2. narodeniny. Áno, druhé! Sama tomu neverím, a nostalgicky spomínam na to, aký bol ešte pred chvíľou maličký.

Vlastne ešte len nedávno ste mali možnosť si prečítať článok Prvý rok s drobcom. A dnes sa môžete s chuťou zahryznúť do článku o tom, aký bol druhý rok s mojim synčekom, aký je, čo všetko už dokáže, čo má rád atď.

Významné míľniky v 2. roku:

- začal chodiť medzi 13. - 14. mesiacom

- v 15. mesiaci sme ukončili kojenie

- od cca 16. mesiaca prešiel na jeden denný spánok

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
25. apr 2017    

Všade samé báááábätká 😍 Už ste videli novú, rozkošnú pesničku od nášho Neposlušníka Mira Jaroša "Máme bábätko"? 👶
Pozor, hrozí silná túžba po ďalšom potomkovi 😝

#magio_tv, #tuki_tv

🍫 Čokoládová láska je len jedna 😋 http://www.lenivakucharka.sk/bezlepkova-cokolad...

Ešte pár dní s chorým synom doma a môžem rovno zabudnúť na leto v plavkách😂

Moje deťúrence 😍😍😍

(2 fotky)

Ahojte, maly na take maličké vyrážky od lakťa smerom k ramenu, už to ma dlhšie aké teraz toho ma viac, neviete čo by to mohlo byt? Nieje to zapálene ale skôr suché. Ďakujem.

Baby prosím v ktorej drogérii dostanem Gosh kozmetiku? Dakujem

Obedny spanok 🙈😂😵 Ked ja nemam srdce ju ist zobudit 😂 V noci bude sranda haha

Každý by mal poznať svoju cenu, cenu svojho času...

Jedného dňa navštívil Picasso istú reštauráciu. Tam ho pochopiteľne ihneď spoznali. Majiteľ reštaurácie si nenechal ujsť príležitosť a požiadal Picassa, aby mu niečo namaľoval. Ten vzal ceruzku a behom minúty nakreslil obrázok aj s podpisom. “Koľko som dlžný?” spýtal sa majiteľ reštaurácie. “Desať tisíc.” odvetil Picasso bez mihnutia oka. Majiteľ reštaurácie zalapal po dychu a vraví: “Ale majstre, veď Vám to netrvalo ani minútu….” Na to sa Picasso zadíval uprene do jeho očí a odvetil: “Za mojou dnešnou minútou je 40 rokov práce, každodenného štúdia, skúšania, nezdarov a slepých uličiek. Tých 10 tisíc nie je za minútu, ale za obraz.”

Stale mame čo objavovať❤😍👍

Vysávač je jednou z najnespratnejších vecí v byte. Preto ho často uskladňujeme za dverami, pod posteľou, či na inom mieste, ktoré sa zdá byť rýchlym riešením.

Učiteľka zo škôlky mi dnes poslala fotku, že aké majstrovské dielo moja dcérka spravila, že to je ževraj muffinka 😱
Doma sa dcérky pýtam , že čo je to navrchu a ona veď maminka to sviečka na muffinke pre teba k narodeninám 😂😂😂😂😘