Ahojte...ďakujem za prijatie 🙂 Som mamou dvoch už dospelých detí a rada by som si privyrobila opatrovaním iných drobcov 🙂 alebo seniorov. Som veselej povahy, flexibilná, zodpovedná, mám auto k dispozícií a skúseností s opatrovaním. Pracovala som ako osobná asistentka 11 ročnej nevidiacej s poruchou správania ADHD, starala som sa o 84 r.seniorku so stareckou demenciou a naposledy 43 r. ženu ZŤP s diabetes a osteoporózou. Ak budete potrebovať opateru niekoho blízkeho, či už len ako spoločnosť, alebo navariť a postarať sa, som k dispozícií. 🙂 Prešov
Tento kremik s vytazkami s Mrtveho mora uz bude asi v mojej trvalej vybave 🙂 Velmi prijemny ! presne to, co moja plet potrebuje, trochu mastnoty, ktora ale pekne rychlo vsaje a plet zostane pekne matna, zamatova...dostava odo mna boztek za odmenu :D a fotky? no ano, maminka na MD sa trochu zabavala, ved co, dieta spi, nebudem predsa len nudne testovat, treba sa zabavit, mna to testovanie tusim bavi :D , no co, tak su na konovi moje fotky ako ma maticka zem stvorila,bez make upu 🙂 dakujeem #test_interpharm
P.S: vlasky samozrejme zmyte bylinkovym samponom proti vypadavaniu vlasov, ako inak 🙂 vidite ho aj na vani v pozadi.... 🙂
Konečne chvíľka pre mňa: 👶 + 💤 = ☕️📺
Áno, videla som ich snáď stokrát, no nikdy ma neomrzia ❤️ A pokojne môžem dopozerať poslednú časť a hneď na to začať opäť s úplne prvou - ako práve teraz 😄 Tú poslednú mám obzvlášť rada, lúčenie a spomínanie prežívam s nimi. Áno, aj si trošku posmrkám 🙈 Ak máte #magio_tv, odporúčam vyhľadať v archíve, v utorok vysielali poslednú a v stredu prvú časť. Je zaujímavé pozorovať, porovnávať, ako sa postavy a dej posunuli. A zostarli :P
so proud of him..one of us..watch it..

prosim ktora z vas mala ze si ju niekto ziadal z uradu prace prosim
ahojte baby, ako dlho trva kym pride objednany tovar George? je to tak ako aj next? dakujem velmi pekne 🙂
Vianočné pečivo si vďaka týmto krásnym pečiatkám skrášlia výherkyne @zlobricatka, @ladylili, @darina1952, @skeblicka77, @atelra, @embrance25, @bokifi, @dennkaa, @mamink_a_20, @jarjanulka
Žienky príjmite moju srdečnú gratuláciu 👏🏻verím, že výhra poteší a spríjemní tohtoročné predvianočné pečenie 😊😉 Poprosím Vás zaslať mi vaše adresy do IP .
Prajem pekný deň aj víkend !
#dm
Maminky z Bratislavy, kam chodievate s drobcami plavat? Kde ste spokojne? Chcela by som sestre darovat na vianoce poukazku na detske plavanie (jej maly ma teraz 3 tyzdne), od akeho veku sa plava? Da sa kupit aj poukazka dopredu?
Holky pomozte .... prosim .... dcera mam problemy s bruchom a hnackuje ... musime dat dietu bez laktozy ale nechce mi nic jest okrem zemiakov ☹ nedostanem do nej ani polievku z mrkvy, ryze a zemiakov ... vcera zjedla granadir (zemiaky a cestoviny) no dnes som bezradna. a od pondelka je len zemiaky nic ine nechce sem tam trosku kuraciny mi zje :-/ uz neviem co jej dat ... nejake receptiky co by som mohla dat ? mne uz ide hlava puknut :-/ stale za mnou beha ze chce syr a jogurt a mlieko a toto vsetko nemoze lebo jej netravi ☹ uz som zufala ... dakujem za kazde napady
Ahojte zienky, viete mi poradit. Mala nema sopliky, nekasle...ale vzdy ked zaspava-pocas spanku pocujem ako keby mala plny noc, tak divne chrci ale chrapka. Ked sa jej to vsak snazime odsat nic nejde...akoby to mala hore v dutine. Tusite co by to mohlo byt? pripadne ako to sa toho zbavit? dakujem
Bože tie testy by mali zakázať.. Je to vrcholne trapné, ako ste pri iných pripravkoch neboli spokojne, zrazu dostanete niečo zadarmo a to je hotový ZÁZRAK 😂 že vám neni blbo, dámy 🙂
Maminky ktoré sa chystáte s detičkami na vianočné pečenie? Ja moc nepečiem, ale určite urobíme deťom do škôlky pečiatkové cookies na Mikuláša. (pečiatky PEPCO - 2,49€/3ks) Podeľte sa s nami o recepty, čo sa oplatí upiecť, nech si vzájomne poradíme. 🙂 fotky určite potešia a zdravé pečenie ešte viac. #pepco
Chceli by ste vidieť čo všetko obnáša práca na predajni v dm ? Nech sa páči cez túto krátku videovizitku si to môžte pozrieť 😉 #dm
Pači sa Vám takáto forma video prezentácie pozície ? Osobne si myslim, že skvelá vec a človek je o niečo viac v obraze do čoho ide a akú prácu bude skutočne vykonávať . Ja dávam palec hore tomuto "zlepšováku" a vy ? 😉
Voľné pracovné pozície nájdete tu: http://www.profesia.sk/praca/dm-drogerie-markt/.... 🙂
prosim si recenzie na fakt kvalitne elektricke SONICKE zubne kefky 🙂 dakuju
Dnes máme Martina.. u koho z vás prišiel na bielom koni? ❄ ❄ ❄
























