avatar
tesoromio
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

Ahojte...ďakujem za prijatie 🙂 Som mamou dvoch už dospelých detí a rada by som si privyrobila opatrovaním iných drobcov 🙂 alebo seniorov. Som veselej povahy, flexibilná, zodpovedná, mám auto k dispozícií a skúseností s opatrovaním. Pracovala som ako osobná asistentka 11 ročnej nevidiacej s poruchou správania ADHD, starala som sa o 84 r.seniorku so stareckou demenciou a naposledy 43 r. ženu ZŤP s diabetes a osteoporózou. Ak budete potrebovať opateru niekoho blízkeho, či už len ako spoločnosť, alebo navariť a postarať sa, som k dispozícií. 🙂 Prešov

avatar
katrin21
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

Tento kremik s vytazkami s Mrtveho mora uz bude asi v mojej trvalej vybave 🙂 Velmi prijemny ! presne to, co moja plet potrebuje, trochu mastnoty, ktora ale pekne rychlo vsaje a plet zostane pekne matna, zamatova...dostava odo mna boztek za odmenu :D a fotky? no ano, maminka na MD sa trochu zabavala, ved co, dieta spi, nebudem predsa len nudne testovat, treba sa zabavit, mna to testovanie tusim bavi :D , no co, tak su na konovi moje fotky ako ma maticka zem stvorila,bez make upu 🙂 dakujeem #test_interpharm
P.S: vlasky samozrejme zmyte bylinkovym samponom proti vypadavaniu vlasov, ako inak 🙂 vidite ho aj na vani v pozadi.... 🙂

(4 fotky)
avatar
erikaemkina
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

Už máme darček doma 😘🙂😉

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
11. nov 2016    

Konečne chvíľka pre mňa: 👶 + 💤 = ☕️📺
Áno, videla som ich snáď stokrát, no nikdy ma neomrzia ❤️ A pokojne môžem dopozerať poslednú časť a hneď na to začať opäť s úplne prvou - ako práve teraz 😄 Tú poslednú mám obzvlášť rada, lúčenie a spomínanie prežívam s nimi. Áno, aj si trošku posmrkám 🙈 Ak máte #magio_tv, odporúčam vyhľadať v archíve, v utorok vysielali poslednú a v stredu prvú časť. Je zaujímavé pozorovať, porovnávať, ako sa postavy a dej posunuli. A zostarli :P

avatar
sadul
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

so proud of him..one of us..watch it..

sticker

prosim ktora z vas mala ze si ju niekto ziadal z uradu prace prosim

ahojte baby, ako dlho trva kym pride objednany tovar George? je to tak ako aj next? dakujem velmi pekne 🙂

Aj taketo poklady nam rastu v Chorvatsku 🙂

avatar
liga_proti_rakovineOverená organizácia
11. nov 2016    

Milí priatelia, ďakujeme za každý jeden KROK KU ZDRAVIU! Dnes v noci sme oficiálne stopli zrátavanie a z výsledku sme nadšení. ❤ Koľko krokov ste počas našej výzvy spravili vy? 🙂

Prípravy na vianoce 😊🎄❄⛄

(2 fotky)
avatar
acernas
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

Vianočné pečivo si vďaka týmto krásnym pečiatkám skrášlia výherkyne @zlobricatka, @ladylili, @darina1952, @skeblicka77, @atelra, @embrance25, @bokifi, @dennkaa, @mamink_a_20, @jarjanulka
Žienky príjmite moju srdečnú gratuláciu 👏🏻verím, že výhra poteší a spríjemní tohtoročné predvianočné pečenie 😊😉 Poprosím Vás zaslať mi vaše adresy do IP .
Prajem pekný deň aj víkend !
#dm

Maminky z Bratislavy, kam chodievate s drobcami plavat? Kde ste spokojne? Chcela by som sestre darovat na vianoce poukazku na detske plavanie (jej maly ma teraz 3 tyzdne), od akeho veku sa plava? Da sa kupit aj poukazka dopredu?

Holky pomozte .... prosim .... dcera mam problemy s bruchom a hnackuje ... musime dat dietu bez laktozy ale nechce mi nic jest okrem zemiakov ☹ nedostanem do nej ani polievku z mrkvy, ryze a zemiakov ... vcera zjedla granadir (zemiaky a cestoviny) no dnes som bezradna. a od pondelka je len zemiaky nic ine nechce sem tam trosku kuraciny mi zje :-/ uz neviem co jej dat ... nejake receptiky co by som mohla dat ? mne uz ide hlava puknut :-/ stale za mnou beha ze chce syr a jogurt a mlieko a toto vsetko nemoze lebo jej netravi ☹ uz som zufala ... dakujem za kazde napady

Ahojte zienky, viete mi poradit. Mala nema sopliky, nekasle...ale vzdy ked zaspava-pocas spanku pocujem ako keby mala plny noc, tak divne chrci ale chrapka. Ked sa jej to vsak snazime odsat nic nejde...akoby to mala hore v dutine. Tusite co by to mohlo byt? pripadne ako to sa toho zbavit? dakujem

moja dcera najmilovanejsi 1 rok aj 2 mesiace ❤ ❤ ❤

(3 fotky)

Bože tie testy by mali zakázať.. Je to vrcholne trapné, ako ste pri iných pripravkoch neboli spokojne, zrazu dostanete niečo zadarmo a to je hotový ZÁZRAK 😂 že vám neni blbo, dámy 🙂

s tatkem ❤

(2 fotky)

Maminky ktoré sa chystáte s detičkami na vianočné pečenie? Ja moc nepečiem, ale určite urobíme deťom do škôlky pečiatkové cookies na Mikuláša. (pečiatky PEPCO - 2,49€/3ks) Podeľte sa s nami o recepty, čo sa oplatí upiecť, nech si vzájomne poradíme. 🙂 fotky určite potešia a zdravé pečenie ešte viac. #pepco

avatar
acernas
Správa bola zmenená    11. nov 2016    

Chceli by ste vidieť čo všetko obnáša práca na predajni v dm ? Nech sa páči cez túto krátku videovizitku si to môžte pozrieť 😉 #dm
Pači sa Vám takáto forma video prezentácie pozície ? Osobne si myslim, že skvelá vec a človek je o niečo viac v obraze do čoho ide a akú prácu bude skutočne vykonávať . Ja dávam palec hore tomuto "zlepšováku" a vy ? 😉
Voľné pracovné pozície nájdete tu: http://www.profesia.sk/praca/dm-drogerie-markt/.... 🙂

Ked je ten piatok...volime červeny lak 💅🏼

😅😅😅

Dobré ránko😉 ...že aké romantické požiadanie o ruku😲😍
Pozorne si pozri video...čo tvoril nápis "marry me? 🙂

#sutaz
#srdiecka
#citroen

prosim si recenzie na fakt kvalitne elektricke SONICKE zubne kefky 🙂 dakuju

Dnes máme Martina.. u koho z vás prišiel na bielom koni? ❄ ❄ ❄