Dievcata ste tu niektore ktore su na materskej a chodia aj do prace?
#chodiaca_babika Prosíííííííííííím kto ma skusenosti s chodiacou babikou? Aka je najlepsia?
...tak ako ma rodičia učili, čarovné slovíčka viem : prosím a ďakujem - ďakujem za všetky srdiečka od vás😍
Nostalgia nastavená na maximum 😀 Ešte stále sa vidím na ZŠ v 9. ročníku , ako sme so spolužiačkami hútali, či sa dostaneme nejako na ich koncert 😀 (A o chvíľu budú takto hútať moje deti 😂 )
aaaaaach 😀 #o2_soda : https://soda.o2.sk/extra-vyhody/oslavte-20-te-n...
Ako len niekedy závidím tie komentáre tu ze kde všade chodíte, na výlety, káva s kamoškou ci babska jazda a nákupy. Ako keď mi nevieme vyjsť z manželovho príjmu a mojej materskej? Vždy sme len v mínuse a nestíhame pokrit ani dôležité. Mat tak raz taký deň bez starostí. Už niekedy fakt nevládzem 😓
Testujeme APPKY 🙂 Pridaj sa tiež a získaj #modry_balicek , či pozornosť #o2_dorky 😉
Alebo si pozri skvelé recenzie a nechaj sa inšpirovať 😉
Každopádne, pozývam Ťa k nám : https://www.modrykonik.sk/group/7824/?h=recenzi...
A máme tu súťaž na STREDU - trvá až do zajtra polnoci 🙂 Poďte s nami vyhrať pre vaše detičky zdravé boxy a vrecká na desiatu, stačí odfotiť tú vašu 🙂 Súťažíme tu: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-brejky/sutaz-na-stredu-o-desiatovy-box/
Milí priatelia,
dnes sme spoločne s vami dosiahli takmer 9 miliónov prejdených krokov. Na to, aby sme tromfli Matej Tótha nám už chýba iba jeden milión. Tak čo, dáme to spoločne do konca týždňa? 🙂
Takéto krásne dobroty vypekáme z múky Biomila.
Taktiež cestoviny najrôznejších druhov alebo klasická krupicová kaša nemôžu na našom stole chýbať. Pretože máme radi slovenské a máme radi bio.
A čo vy? Do ktorého jedla z obrázka by ste si zahryzli? 🙂 Každú odpoveď odmeníme srdiečkami.
Kompletnú ponuku od Biomila nájdete tu: http://www.biomila.sk/
Milé video v 60 sekundách ukazuje niekoľkomesačný príbeh. Príbeh od tehotenstva až po narodenie bábätka.
Aj vy premýšľate nad takýmto časozberným videom? 🙂






























