😃😃😃😃😃

Odporúčam❤️❤️❤️❤️❤️
ZOO Zlín Lešná

Venčeky v prírodných farbách ❤️ môj relax

(3 fotky)

Je tu niekto (detsky psycholog napr.), ktory vie urobit analyzu detskej kresby? Zaujimalo by ma to 🙂 dcerka (3r) casto kresli nasu rodinu, a takto to vyzera: zlava brat, vedla neho ich starsia sestra, tatik (obe deti ho drzia), vedla tatiho mami (ja) a autorka kresby drzi za ruku mna. Fakt som zvedava, ako to slecna vnima 🙂 potesilo by ma, ak ma niekto skusenost.

🤣

odporucte nejaky konkretny obchod, kde by som nasla pekne sukne 🙂 som fanusik midi sukien 😍

🙈

Taká jedna porovnávacia 🥰 tak ukladám ☺️

Keby ste mali odporučiť jednu jedinú rozprávku pre deti, aká by to bola? 😇

Prosim je tu niekto kto sa vyzna v zakoniku prace ?
Ked uvadzaju plat v hrubom ma to byt bez priplatkov vikendovych ? Ci mozu uz s tym uviest ? Podla vsetkeho uz to mam v tom co sa mne ani inym nezda ..dakujem

avatar
solinkarka
Správa bola zmenená    4. júl 2023    

Pekné ránko 😊❤️

Cyklotrasa pre 4r bez pomocných koliesok
Viete mi prosím poradiť takúto ľahšiu cyklotrasu, ideme ako rodina a hľadáme rovnejšiu, nie úplne terénnu a do kopca. Hocikde na SR, ďakujem

Moje všetko ❤️

Baby, 17rocna dcéra cches ísť s kamarátkami na dovolenku na par dni do Talianska....môže ísť, keďže ešte nemá 18? Dve kamarátky majú 19rokov....

Tak baby, ako ste na tom? 😁

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
3. júl 2023    

Na sklonku prvého dňa prázdnin sa dostávam k žrebovaniu poslednej súťaže s #babylove 🙂 A tadá, náhodný generátor teraz doprial mamičke @dominikatn 🙂 Srdečne gratulujem, ostatným ďakujem za zapojenie, posielám zopár srdiečok a teším sa na ďalšiu súťaž 🙂

Lego, lego, lego, lego poskladám si sám
Lebo, lebo, lebo, lebo – lego rád mám💛❤️💙.

Z panáčikov 🥕🐌 sa stali deti v škôlke a ona je pani učiteľka Ejika 😂.

Ahojte, mate niekto tuto podlozku?.,, 110 cm detská nafukovacia vodná podložka Round Play Mat Toy? Viete poradit je dobra?., mam 3r a 10mesacneho syna?., oplati sa sa to?., chcem to len tak skor na osviezenie pre synov.,., .,dakujem

Raz za rok si dávam robiť nechty, prvýkrát po asi 12 rokoch mam takéto dlhé 😃

Niečo z tej mojej dcéry asi bude 😄 Donkey Konga ešte doladíme

Ahojte,aký je rozdiel medzi klasickou sójovou omáčkou a svetlou sójovou omáčkou, v recepte píšu že potrebujem obe,tak či stačí použiť len klasickú čo mám doma.Ď

Ahojte maminky 😇
Nemáte prosím niektorá skúsenosť s Tommy hilfiger celými plavkami?
Všetky sú bez vystuže čo pozerám 🙄🤦‍♀️🤣
No neviem ako by sedeli na malých prsiach 🤣🤣

Tradičná ruská polievka Rasolnik- nezvyčajnou prílohou je v nej kyslá uhorka aj šťava z uhoriek, ktorej vďačí za jej skvelú sviežu chuť.