• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

23. marca 2017 
@raza veru, ak ziadate iba novorodenca, mena zmysel hladat inde
16. nov 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka presne tak.
16. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza aj ja som NR
16. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiak001 aj nám povedala teta,aby sme volali v januáry,o koľko sme sa posunuli,už sa neviem dočkať :slight_smile:
16. nov 2011 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť v januári :grinning:
16. nov 2011 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@5katarina7 aj ja chcem cakat do januara, som zvedava
16. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ja som volala minulý mesiac a vtedy sme boli na 26 mieste,som zvedavá,ale asi sa za tak krátky čas príliš neposunieme...hoci človek nikdy nevie :wink:
16. nov 2011 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 tešim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked to tak pozeram celkom dobre si postupila,,,,,,nam kazali volat v aprili 2012........jaj daleko,,,,,,,,Dobrou spravou pre nas je že vela parou dava odklad alebo sa aj zdaju adopcie,z mijho okolia vzdali adopciu 4./financie,,a jedna je tehu/...čo je smutne ale nas to posuva dopredu,,,
17. nov 2011 o 11:50  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po vsetkych tych neuspesnych pokusoch o splodenie dietata, sa dostavame aj my do fora o adopcii. Zatial sme len na uplnom zaciatku, neboli sme ani na prislusnych uradoch, ale pred tym, ako sa do toho pustime, sa Vas chcem spytat, ci rodicia, ktori ziadaju o dietatko, musia byt zosobaseni. My sme to zatial akosi nestihli:slight_smile:, hoci spolu zijeme 6 rokov. Dakujem!!!
17. nov 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka tak bud si adoptujete ako manželský par,a le može aj jeden z vas a potom sa druhý len necha pripisať do rodneho listu.... ale obaja spoločne jedným ukonom , ked nie ste manželia , si adoptovať nemožte.. bud sa vezmete a tak si adoptujete - čiže 2 kroky, alebo si adoptuje jeden z vas a potom druhý uzna dieťa za svoje - čiže tiež 2 kroky :wink:
17. nov 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za vysvetlenie:slight_smile: to je uzasne, ze zvladate 11 deti, to musi byt u Vas poriadne veselo, ale hlavne dobre zorganizovane. Mate vsetky deticky adoptovane?
17. nov 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka Ahoj boli sme sa tiež pytat na urade ohladom adopcie jednotlivca a manželskeho paru teta na urade povedala že manželia to maju jednoduchšie aj rychlejšie tak sme sa behom jedneho mesiaca vzali a ked sme včera vypisovali konečne dotaznik sme sa celkom pobavili na otazke ako hodnotite svoje manželstvo ? chcela som napisat že celkom fajn za ten mesiac manželstva sme sa ani nepohadali a :grinning: le uviedla som tam že v spolo. domacnosti žejeme 7. rok pre istotu ...
17. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mana85 Fiha, tak to budem musiet este asi absolvovat aj svadbu:slight_smile: Nejako sme to doteraz az tak neriesili, ale tak co, ked treba, tak aj svadba bude:slight_smile: dakujem a nech sa Ti teda dari v nomanzelstve:slight_smile: a hlavne aj pri adopcii!!
17. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sneznicka pozri lepšie tie pasy, su tam datumy od do :grinning:
17. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 Dievcata, naozaj klobuk dolu pred Vami, ktore ste sa dali na taketo bohumile a obdivuhodne poslanie, byt niekolkonasobnymi mamami detom, ktore nemaju Vasu krv, ale vobec, starat sa o tolko deticiek. Mate u mna obrovsky obdiv. Zrazu mam pocit, ze vsetky tie kazdodenne starosti okolo prace a co kto komu kedy povedal a urobil, su take nedolezite a malicherne oproti Vasim veciam, ze mam sto chuti poriadne prehodnotit svoj zivot:slight_smile: Otvorili ste mi oci, idem to predychat:slight_smile:
17. nov 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sneznicka aj ked svadba nie je podmienka (vid vyssie), ale je to urcite lepsie, urady sa na to akosi inak pozeraju
17. nov 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ti co ste NR kraj, neviete, ako je to teraz, ktory mesiac priblizne vybavuju? My sme v poradovniku 4. mesiac a teta povedala, ze nemame volat skor ako v marci.
17. nov 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka No ved, asi to tak bude, tak aspon mame dalsi dovod... mnam svadobne kolaciky:slight_smile:
17. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sneznicka Je to zaujmave ale ked sme spolu len žili ( na divoko ) :slight_smile: tak sa nas každy pýtal a čo kedy svadba ? no a je po svadbe a zase každy a čo a babo kedy bude uff zatial sa vykrúcame že je to v štádiu riešenia :wink: joj nech už sme medzi čakatelmi aspon budem moct povedat že už čakame po čase sa bude okolie asi divit že to bruško mi nerastie a nerastie hehe :grinning:
17. nov 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mana85 Mna sa uz prestali vsetci vypytovat na svadbu a v poslednom case aj na deti. Mam 39 rokov, takze uz si skor hovoria, ze tato je uz vo vsetkom za zenitom:slight_smile:, tak sa radsej nevypytuju. Ale to este budu pozerat, ked v 40ke budem ako novomanzelka kocikovat:slight_smile: Viem, ze to nie je ktovieco taketo veci odkladat na poslednu chvilu, ale co uz, ked ten zivot ide tak rychlo. Ved len teraz som mala dvadsat:slight_smile:
17. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka Tak to je pravda život strašne rýchlo uteká , ale viac sa mi pači že na nič v živote nieje neskoro :wink: Ak sa rozhodnete pre adopciu tak dietatku bude uplne jedno kolko maju rokov jeho milujuci rodičia ( to viem z vlastnej skusenosti )
17. nov 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mana85 Tak na to sa spolieham, ze dietatko nebude vnimat, ze na maturitnom vecierku bude mat rodicov takmer 60nikov:slight_smile: Nastastie sme obaja sportovci, takze by sme sa mohli dlho udrzat v kondicii:slight_smile: Ale aj tak sme mohli s adopciou vystartovat uz skor, dobrych 5 rokov sme zivili v sebe nadej v nase vlastne. A nic:(
17. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka my sme sa už radšej prestali zaoberat biodietatkom ako nie až tak uplne ... ale už to neriešime a citim sa ovela kludnejšia :pensive: lebo viem že raz nejaky ten drobec pride určite ... tak držim palce či už k uskutočneni svadby alebo samotneho osvojenia :dizzy_face:
17. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisab ahoj,,,pokial viem tak april maj,jun z 2010,,,ale su aj pary z 2009 aleboí 2008 nejakych par,,,, :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata71 tak to celkom dobre vyzera...
17. nov 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusterka ved aj ja si vravim :slight_smile: :slight_smile: ,ale to čakanie je strasne, :fearful: :fearful: no ved aj tehotenstvo trva 40tt,,
18. nov 2011 o 09:35  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana a všetci asi žiadate o osvojenie, že?
Lebo ja končím kurz, ale žiadam o pestúnsku starostlivosť.

Tak tu čítam, že všetci sa strašne tešia.... My sa tiež nevieme dočkať. Už aby tu bol ten deň "D". :slight_smile:
18. nov 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia6 no ja osobne áno, :wink: už aby mi volali,prišlo by mi to vhod,lebo asi prídem o pracu
18. nov 2011 o 16:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať tých, čo už ste zapísané v zozname. Mi sme si podali žiadosť, dnes boli u nás na návšteve tety z úradu. Akurát ma zaskočilo, že dnes mi prišlo poštou predvolanie z mestského úradu ohľadom vyjarenia sa o spôsobe života, ktorý si úrad práce od nich žiadal. Chcem sa spýtať, či aj Vám niektorej prišlo takéto predvolanie, lebo som o tom ešte nepočula. Tak či sa mám obávať, že niečo nie je v poriadku alebo je to bežný postup a prišlo to aj Vám. Prišlo to totiž len na moje meno a manželovi nie. Ďakujem.
18. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska25 áno je to úplne v poriadku, aj u nás to tak bolo - bola som tam len ja, napísali nám, že sme ok, ani ma nepoznajú :wink:
18. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok