• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

18. augusta 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
20. júl 2012 o 21:41 • 123sabrina
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. júl 2012 o 21:45 • beba1902
@afrika Drzim palce nech je u vas babulko cim skor...
My sme v poradi od maja 2012, ale teraz mame odklad... Ratam s tym, ze si niekedy po Novom roku najdeme dietatko rovno v spisoch... Dufam :confounded:
20. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. júl 2012 o 21:48 • 123sabrina
@123sabrina Tvoje prispevky su uz za hranicou slusnej komunikacie na fore a porusuju pravidla diskusie. Prosim ta, precitaj si ich, ak nevies, ze urazky a provokacie v diskusii nie su dovolene.
20. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenkove si ma asi s niekim mylis :wink:
20. júl 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina ja som nepisala tebe ,ale magimary tak neviem ,co si reagovala :unamused:
20. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123sabrina Nezda sa mi, citat viem. A tvoj prispevok o 21:41 je minimalne za hranicou slusnej komunikacie.
20. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. júl 2012 o 21:54 • 123sabrina
20. júl 2012 o 21:55 • 123sabrina
@123sabrina :grinning: nechcem reagovat inak, lebo pravidla diskusie dobre poznam :wink:
20. júl 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@123sabrina len chod dobru noc ,lebo asi to druhych nebavi co mas na srdiecku pa pa :wink:
20. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kanhwa ale ved nas tu pride niekto sem tam rozveselit..treba, nie? :grinning:
20. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka to máme vždy také občerstvenie...
ako keby sme boli chvíľu na Divokom Západe :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
20. júl 2012 o 22:03 • 123sabrina
to už zneje skoro ako nejaká kapela: bubamara, či ako sa volajú :grinning:
teší ma: magimarY :sunglasses:
20. júl 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Och, a ja uz musim ist spat :fearful: a tu tak veselo...
20. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magimary Bubamara je pesnicka.. a velmi ju tu nespominaj, nie je to politicky korektne.. Pesnicka je ciganska.. :astonished:
http://youtu.be/5NpPRrlMhp0
20. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenkove jóoooooj, tak to sa potom hlboko ospravedlňujem! :astonished: :sweat_smile:
mne to znelo ako názov kapely...
ale ak pesnička, tak to je snáď ešte lepšie...
mohla by to byť hymna tohto tu "protipólu" :sweat_smile: :zipper_mouth: :astonished:

/teda, AK môže :zipper_mouth: :grinning: /
ten cymbalík v úvode je úžasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
juj, mne je tak krásne :dizzy_face:
zneje mi tu tá Bubamara v rôznych obmenách a ja som namäkko :sweat_smile: :dizzy_face:
všetkým odporúčam :sweat_smile:

a hlasujem za tú hymnu :sweat_smile: :sunglasses:
20. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, dievčence, trochu z iného súdka.. ale .. včera sa mi snívalo, že sme už mali doma chrústika.. neviem, či chlapca, či dievča, len viem, že som ho držala na rukách a usmievala som sa.. dnes som sa zobudila a mala chuť ísť kupovať kočík!! jááj, ja mám neodolatelnú chuť nakupovať detské veci :sweat_smile: mne asi šibne..
20. júl 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@magimary vidis marimary vies byt aj mila :grinning: , ale inak posobis velice zle ,ked stale rypes :rolling_eyes:
alebo sa ti paci ked mas vždy také občerstvenie... ako na divokom zapade? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte: pridávam hlas za hymnu :wink:
20. júl 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj mne tu zneje Bubamara a hľadám, kde stiahnúť ten film :sweat_smile:
20. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, teda, ako krásne sa dá využiť večerná (ne-)komunikácia na Koníku :dizzy_face:
fakt že kultúrny zážitok :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:

@cairka , k tomu je aj film? :confused:
a vieš aj o čom?
20. júl 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary , no písali to na youtube pod tou pesničkou, že to je v tomto filme : http://www.csfd.cz/film/5451-cerna-kocka-bily-kocour/
20. júl 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magimary Cierna macka, biely kocur. (Alebo naopak?) :grinning: Oblubeny film mojho decka. :grinning: Mame to na DVD (origos s titulkami, lebo nijaky dabing nam nebol dost dobry), ja som to teda v zivote nevidela cele, ale vdaka pasazi s Bubamarou je to DVD uz tusim aj zodrane. Musim ho prerobit. :sunglasses:
20. júl 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ja sa vam tu nechcem do toho miesat, ale ved nazor si mozem povedat. vy sa tiez nespravate k @123sabrina uplne najmilsie, zacnete o nej posmesne hovorit a potom sa tvarite, ze "ja nic, ja muzikant". obcas sa tu spravate horsie ako male deti v skolke...
20. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwusa len keď mi vždy komunikujeme normálne, keď má niektorá iný názor, nebojí sa ho tu povedať, nesnaží sa uraziť, len povedať, že si myslí niečo iné.. a tak. skúsenejšie radia nám ešte "nemamám" . no a už niekoľko krát tu viac ľudí chcelo poradiť sabrine, aj ja, no a nakoniec nás vždy pourážala.. proste už s ňou máme skúsenosti. vždy sa zjavý, pouráža a dlhšie sa neukáže.. takže sa niet čo čudovať, keď baby takto reagujú :sweat_smile:
21. júl 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok