Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

maninka1974
4. dec 2016

ja som nebola doma len muž sa pýtala ake mame izby kolko aká podlaha aké okná ak ste v dome tak zvieratá ake su ...WCči je spolu s kupelnou a take blbosti ale ale musí to napísat ...či už je detská izba izba bola ale nemali sme nič pre babo kupené ...a bolo to v pohode ...

bitalka
4. dec 2016

@tinetta ahoj, u nas bola pani asi 15 min., pytala sa, kde sme chodili do skoly, kde pracujeme, kto ostane s babatkom doma... ani nechcela chodit po dome, len sa opytala , kolko je izieb, a tak, potom kukla kupelnu, zachod a bolo vybavene 😉 Ani my nemame detsku izbu este

marcelarefat
4. dec 2016

@tinetta ked boli u mna , tak si len prezreli byt, opytali sa kolko ma metrov, ci je v mojom vlastnictve, kolko platim, popytali sa ci nepremyslam nad pestunskou a to bolo vsetko. Potom sme sa bavili o procese adopcie.

jajuskajana
4. dec 2016

@nikadomi ďakujem, moc by som si priatelia aby to bolo do Vianoc...

nikadomi
4. dec 2016

@jajuskajana aj ja vám to prajem 😉

timi1606
5. dec 2016

@tinetta U nás to bolo v pohode. Akurát len pozreli koľko máme izieb, a potom sme len sedeli v kuchyni, a spísali papiere 🙂

5katarina7
5. dec 2016

Tu je môj poklad,takto rastieme ❤

silvinka40
5. dec 2016

Krásná je... Môžeš byť pyšná a odkedy je u vás?

beka22
5. dec 2016

@5katarina7 to je krásna už veľká slečna🙂

5katarina7
5. dec 2016

@silvinka40
@beka22 ďakujem 🙂 Doniesli sme si ju keď mala dva mesiačiky,teraz mala 4 rôčky v septembri.

silvinka40
6. dec 2016

👍🙂

bosorkabb
6. dec 2016

@5katarina7 krásna slečna. Ako dlho ste na nu čakali?

fatma1
6. dec 2016

@5katarina7 Kraasna jee, ako princezna ;)

bosorkabb
6. dec 2016

Tak dnes mi volali z Navratu a určili dátum záverečného sedenia z uradnickou, mam si pripraviť otázky na úradníka. Lenže ja fakt neviem co sa mam pýtať. Jediná otázka ktorá ma napadá je že ako dlho budeme čakať😅

5katarina7
6. dec 2016

@bosorkabb
@fatma1 Ďakujem,čakali sme na ňu dva roky a dva mesiace ,máme ju z hniezda záchrany 🙂

mana85
6. dec 2016
anettta
6. dec 2016

@5katarina7 nadherna slecna!!! a tie vlasy 😲 krasne 🙂 🙂

ellen2016
6. dec 2016

@5katarina7 tak dlho na romske dievcatko sa cakalo pred 4-mi rokmi? Je kuzelna,aj my cakame na taku cokoladku😊

nikadomi
6. dec 2016

@ellen2016 ani sa nenazdáš a kočíkujeme!! 😉☺️

anettta
6. dec 2016

@ellen2016
@nikadomi kolko cakate?
aj my sme s Vami uz 🙂 aj my uz cakame 🙂 nam vcera tety na urade povedali ze rok ☹

nikadomi
6. dec 2016

@anettta my už máme od marca doma.. @ellen2016 čaká, tak čakám spolupatrične s ňou a s Tebou tiež, samozrejme 😉

bosorkabb
6. dec 2016

@anettta
@ellen2016 pridávam sa k vám ak môžem. Tiež cakame na čokoládovu princeznú.

ellen2016
6. dec 2016

@bosorkabb @anettta juchuu kolko nas je co caka na cokoladky👏 Mozme si zalozit klub potom

bosorkabb
6. dec 2016

@ellen2016 to áno. Ja si myslím že sa čoskoro dočkáme.

anettta
6. dec 2016

@ellen2016 suhlas!!!! Budeme cokoklub ! 🙂))

fatma1
6. dec 2016

Pridavam sa baby do cokoklubu ;) tiez cakame, ale nas este len caka priprava od jan.2017 cez Usmev...takze este dlha cesta je pred nami....to by boli krasne Vianoce 2017 keby uz cokoladka malinka bola s nami..juuj...;)

anettta
6. dec 2016

@fatma1 no to by teda bolo super 🙂 neviem ako vy ale my berieme aj chlapceka. Vy len babulky?

santeema
6. dec 2016

@5katarina7 nasa krasna virtualna sestricka🙂..ty kokso, ako rastie, ake vlasy dlhe a aka kocka je z nej🙂

fatma1
6. dec 2016

@anettta Aj chlapceka, ale ak by bolo na vyber, radsej dievcatko ;)

anettta
6. dec 2016

@fatma1 a kolko uz cakate? My zase asi radsej chlapceka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre