• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
ked neklesne treba zabaly.. :unamused: ...
28. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju okupala este pred zmeranim, lebo mame kupkaci den.. sa mi zdalo, ze bude mat teplotu, tak som dala taku vlaznu vodu a napriek kupelu 38,5C :confused: ale O,5 odratavam.. hadam liecik zaberie a nebude to stupat do zavratnych vysok ako u nej zvykne... ty Dio davas nad 38 zabaly? Ked neklesne budeme aj my musiet, alebo sprsit vlaznou vodickou.. ale sprchovanie neznasa :pensive:
28. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove... drzte sa. Presne aj ja sa toho bojim, ze teraz len zaciname a ako dlho to teraz potrva :unamused:
Ak nechces sprchovat, tak daj tie zabaly, aj ja Di davam zabaly, ale dufajme ze dnes nebude treba. Ani jednej.
28. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, my to robíme ako tu baby radili, normálne napustiť takú vlažnú vodu do vane a nechať ju počľapkať zo10 - 15 minút, kým vychladne voda, veve tiež moc nechce sprchovanie, hlavne ked horúčkuje. ale toto ozaj pomáha a tá teplota zlezie...a len ľahké pyžamko, žiadne prehrievanie
28. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moja svokre dáva na zápästia plátok zemiaku, alebo citronu do studenej mokrej vreckovky a ten zemiak je z tej teploty úplne vysušený. Mne to vyhovuje, nemusím budiť, robím to v spánku. Počuli ste o tom?
28. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, citrón sa aj u nás dáva, ale napríklad veve, ked má horúčku, tak strašne zle spí a neznesie dotyk na telo, najradšej by holá bola...ale tak ona máva väčšinou horúčky cez 40...takže jej najviac vyhovuje tá kúpeľ...ale ten citrón je vyskúšaný, že zaberá :sunglasses:
28. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo aj obklad z bieleho vína, ale myslím tiež, že to je len doplnok k zábalom, keď už sa aj slamky chytáš, že neklesá :pensive:
28. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my poznáme zemiak a tiež to zaberá :wink:

leni možno to bude len od zúbkov ak jej nič iné nie je. Ja som dnes tiež zrušila zajtrajšiu poradňu s očkovaním meškáme 2 mes. no môžem ja za to? že ho nevieme vystihnúť zdravého.

a v stredu máme návštevu zo soc. dnes sa ohlásila či budeme poobede doma.
28. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makrie
ta navsteva k ziadosti, ci ina kontrola? ak k ziadosti, tesim tesim :dizzy_face: nemyslim, ze zubky, lebo zubky nam idu stale a horucku nemala nikdy pri nich, ani pri jednej stolicke a zrazu :sweat_smile: skor nejaka infekcia..

Cairka, ved som ju preto aj kupkala v takej vlaznej vode ale nechcela sa ani plackat.. aj ked potom bola pokojnejsia, takze asi pomohlo.. bola som pri nej, spinka pokojne a nie je horuca o otm zemiaku som nepocula :sweat_smile: :sweat_smile: a dakujem za rady, ja tu stale horucky riesim :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni k žiadosti komentár vedľa.

niekedy vie aj stolička narobiť problém hoc pred tým nič.(aj zadok prehnane vyštípe) a je jej niečo iné okrem teploty?
28. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zadocek sme mali min. tyzden, sodo/ku/crem pomohol :grinning: inak je len nervozna a placliva, ale to som pripisovala tomu, ze sa jej teraz musi venovat tatik :sweat_smile: :sweat_smile: a nepapa dobre :grinning: ale to uz viem ze pri zubkoch takto, nas zachranuje mlieko a suche rozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vsetko jej je!!! :grinning:
28. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašeľ sopeľ nič? abo uško či si nechytá ( ja zase len tie uši tu spomínam :grinning: ale u nás od jesene len s tým bojujeme)
28. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markie
uska sme mali davnejsie, aj listocek mam na usne ale nerobili a potom som nemala ako sa tam dostat a teraz nic :sweat_smile: :sweat_smile: a ani sopliky nema.. ale aj minule to bolo tak, najprv tri dni horucka, potom nostek tri tyzdne, potom hnacky dalsie tri.. uz sa upravili hnacky a zacina opat horucka :grinning:
28. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže probio aj u Vás zabralo :wink: tak musíš vyčkať čo sa ukáže tentoraz.
28. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak mam pocit ze zabrali :slight_smile: trvalo to sice skoro dva tyzdne, ale uz je to, podla mna, o dooost lepsie :slight_smile: no aj vy budte zdravi :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc.. .idem haji................
28. apr 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulke skočila teplota...ale dala som len panadol ...už konečne zaspala
29. apr 2010 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. U nas sa teplotuje dovtedy kým sa nejde k lekarke.... Ked tomu dam 3 dni, tak 3 dni, ked 4, tak 4.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dio,
dobry vas prispevku, nemam na teba :sweat_smile: :sweat_smile: dufam, ze je vam lepsie :sweat_smile: Skorica ma uz len zvysenu bez liekov, ufffff :sunglasses: :sunglasses:
29. apr 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vas - cas :grinning:
29. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak-máme predvolanie, v utorok o 10.00 je tá rozhodujúca hodina, prišla mi celá kopa papierov, nejaké paragrafy ohľadne doručovania, určenie opatrovníka a také...ešte to musím preštudovať. :wink: Kika leží na paplóne čo vetráme na okne a vyhrieva sa jak taký starý kocúr.....spieva nám tu Vyčítal...zvonku krákajú kurky, po streche sa šmýka kocúr, polievka sa dovarila, valíme von. :dizzy_face:
29. apr 2010 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suezana ja poznám s tým zemiakom tak, že do ponožky dať na noc, akože priložiť na chodidlo zospodu...máme overené :wink:

Yukii super, konečne, dnes to vyzerá na deň celkom dobrých správ :wink:
29. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, yukki :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, kurátor malej, alebo bio?
u nás sa už spí :confused: to neveští nič dobré :sweat_smile: sama zaľahla a zaspala
29. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak u nas bol celý den bez teplot.... Dovčera teplotovoala Linda a od dnes Lucka :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ja som uvarila hrachovu kašu a nejak mi nechutí.. akože nie je zla, ale ani nie dobrá.... ale ja citim d rana hrdlo, tak možno preto.... :confounded:
29. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
d = od
29. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nie je ta kaša až taka nedobrá.. .v pohode dojedám akurát tanier :grinning: :grinning: :grinning: To sa mi asi zdalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, :sweat_smile: hlavne, že nie si hladná :sunglasses:
29. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok