• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Napadla ma tak odveci otázka - dá sa brať do pestu aj dve deti naraz, ak nie sú súrodenci?
29. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nas sa včera vystriedali s tými teplotami P. a L., zasa som mala nočnú... :confounded:
29. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dá natia, mám takú kamošku :grinning: :grinning: :grinning: , juli aj ty.... :grinning:
29. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Len súd asi nemajú naraz
29. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt? to je sranda...inak ma to napadlo pri tvojich fotkách... :grinning: že tí dvaja sa vôbec nepodobajú :wink:
29. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to sú biosurodenci
29. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám samých súrodencov po dvoch :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem, že sú...len sa mi to nezdá :grinning:
29. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
U nas v domove viacere profimamy (resp. veim o dvoch čo určite) si nechavali prve dve prof deti do pestu - solo kusy... :wink: Iný zas bral 5 deti do pestu - 3surodenci a 2 solo kusy... da sa.... len ono čo je naraz?? ?akože väčšinou su sudy inýokedy a aj inde, takže to naraz nie je.. jedine ked daju na hostovsky z decaku tak vtedy je to ozaj naraz...... to len ten známi čo má 5 , tak bral ozaj naraz...... resp. ešte asi Nemcovci.. tí tiež brali naraz... po viac kusov... všelijak...

dio ktorú znamu mysliš ty????
29. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nemcovci sú jasní :grinning:
ale ja som myslela také, že dajú ti tie zoznamy do ruky a tebe sa proste páčia dve deti...nevieš sa rozhodnúť, tak si povieš, že teda chceli ste jedno, ale vezmete dve...toto či sa dá? :slight_smile:
29. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
natia je to na uradničke asi...... ale prečo nie??, ja som teraz rovno pisala 1-2 deti.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akože keby nejaké dvojky, cháápem... no ja by som dve nechcela, šak vieš, ale teoreticky som premýšľala, že čo keĎ sa toto niekomu stane... a zase sme pri tom, že záleží na tej pani... :frowning2:
29. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bijem na poplach,dievcata :astonished:
za par dni mi operuju kolienko,takze mala by som byt zdrava,ale od dnes ma volako skrabe v krku a nejaky trapny kasel mi zacina.. :rolling_eyes: ..nepoznate nejaky babsky recept,ako sa toho zbavit?alebo si mozem nejake lieky naordinovat?
29. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty, Cairka...asi fakt že malej...idem to poriadne prečítať, tie lajstrá, lebo to zo 4 obojstranne popísané mi prišli...a medzitým niečo s doručovaním-to asi poslali aj biomamke....akože sa pokúsia doručiť, ak nezastihnú nechajú lístok ešte kedy a o koľkej sa pokúsia doručiť zas a ak nie tak sa to vracia na súd či ako....je tam toho dve A4 popísané.....niečo o siedmych dňoch-no uvidíme
29. apr 2010 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na hrdlo tabletky Orofar (jediné, čo mne vždy zaberie) a kloktať so šalviou...
S kašlom mám málo skúseností, ale Peťkovi som robila anýzový čaj, keď mal priedušky chytené...
29. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata2 - zazvorovy caj (uz som to tu niekomu pisala raz)... taky poriadne stiplavy
a samozrejme cesnak a spol. :wink:
29. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas je uz lekaren zavreta...ten caj,anizovy alebo zazvorovy sa da kupit aj v cba?
29. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mati to sa robí z korenia...jedna lyžička anízu, zaleješ vriacou vodou, lúhuješ 15 minút... Zázvorový môže byť aj z koreňa, ale aj z korenia mletého... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z korénia? :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
tak to asi skusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Valiku juli
29. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dio ona brala po sebe deti do pestu.. .nie naraz..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to su jej prve profi deti.... aj do profi ich brala po sebe a aj do pestu...... :wink:
29. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zaujimavy clanocek.... to je zrejme Maryna kolegynka... kde je tolko Mary? ci furt maluje? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásny slnečný dník prajem všetkým
ten článok zaujímav
29. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej, valika viem...šak ja som aj furt myslela, že to má dvojky :grinning: ale to nie je to, čo som myslela...nemala som na mysli, že ako profi si ich nechá, to je úplne iná situácia...
29. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som tiez zvedava kde tolko Mary trci.. Mary, si ok? :sweat_smile: :sweat_smile:
a ozvala sa mi Brulka, aj ona aj male su v poriadku :sunglasses: karieristky, tak ma vystrasit :grinning:
29. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no magi musí premaľovavať izbu, kým nebude vymaľovaná eňo-ňuňo :sweat_smile:
29. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, ktovie ako dopadla pre tu kupelnu.. sa musi zodpovedat pred rodinnou - perfekcionistickou - radou :grinning: :grinning: (hadam pride, ked ju tak prepierame :grinning: )
29. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
akurát sa jej pri tom malovani začne čkať kolko ju tu spominame... a ešte koli čkaniu pomaluje nakrivo, ofrka a tak.... nas zjazdi tu, že čo sme narobili jej čkanim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem vás prečítať ešte aj tu... :sweat_smile:
dnes sa nejako moc činíte...
stačí, keď sa na chvíľu vzdialim, hneď máte viac priestoru :sweat_smile: :grinning: :wink:
29. apr 2010 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok