• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
Zaregistrovali tu nieake kočky s Nr. kraja včera v TV-Novinách ze v Nr. konči resp. rušia social. úrad veci a rodiny... :unamused: ja len tak okrajovo som niečo dorabala,,je to tak ? :angry: :frowning2:
28. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikasz aj janulaNZ je asi z NZ... :wink:
28. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: @natia, @smejka, @marketka1
...dnes sme boli s detičkami po prihlášky v MŠ a od septembra máme dvoch predškolákov :wink: radšej hneď ako neskoro aj vďaka vášmu upozorneniu sme prví v poradovníku :dizzy_face:
Krásny deň
28. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien2505 predškolákom blahoželám :wink:
28. okt 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1 ďakujeme :wink:

Keď Láska príde k tebe tak ju skús vážne brať...
detičky z DD, ktoré si zoberiete do adopcie, pestúnstva alebo profesionálnej rodiny to je jednoducho LÁSKA :dizzy_face:
tak ako to spieva v tejto pesničke...
oni stále veria že vojdete do brány DD a splní sa im ich dávny sen že pôjdu do rodinky :dizzy_face:
Veľa šťastných rodičov....a veľa šťastných detí...

http://www.youtube.com/watch?v=AbBE1whPqyA&feature=related
28. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien2505 tak toto je pekna paralela k textu tej piesne.. ten klip teda vobec nemusim.. ale keby to natocili prave s detickami z DD, tak tie slova su k tomu super... :wink: ale to uz by samozrejme nebolo po voli vacsine ludi, si myslim :rolling_eyes:
28. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien2505 super, teším :slight_smile:
28. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. okt 2010 o 17:11 • kiko12345
@kiko12345 blahoželám že si sa dnes zaregistroval a pridal dva príspevky :wink:
ak by si tu chodil dlhšie tak by si vedel že som biologická aj profesionálna aj pestúnska mama a mám spolu 9 detí - moje LÁSKY vo svojom srdci, ktoré veľmi ľúbim :dizzy_face:
28. okt 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. okt 2010 o 18:39 • juliap
My sme dnes mali deň návštev!!! :slight_smile: Od včera boli do obeda Lenkovci, a teraz nás boli kuknúť Lulučertíkovci, paráda, tééda, toľko ľudí náš dom už dávno nezažil! Ďakujeme ešte raz všetkým za návštevu :slight_smile: Sme podebatovali koľko nám deti podebatovať umožnili... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2010 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... to co sa tu dialo s "kikom???" preco bol zmazany a kto to je? :confused:
28. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkovci hlasia, ze su doma a hned by sa vratili! :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc
28. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien2505 nechcem Ti kaziť radosť, ale byť prvý v poradovníku MŠ nie vždy znamená byť aj prijatý :unamused: veľa o tom sa píše v škôlkarskych témach... takže určite si daj pozor aj na oficiálny termín zápisu, spravidla v marci :slight_smile:
Ale inak samozrejme gratulujem :slight_smile:
28. okt 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha ďakujeme za radu aj gratuláciu :wink:
pani riaditeľka deťom tak pekne povedala že vy ste moji prví dvaja predškoláci už sa na vás teším a deti boli so mnou a počuli to :dizzy_face: tak sa veľmi tešia :dizzy_face:

Dobrú noc
28. okt 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snad predškolske musia vziať.... snád...

dobrú noc
29. okt 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli ano, predškolské musia - ale v niekt. prípadoch sa riaditelia tvárili, že ten poradovník nič neznamená, je neoficiálny... rozhodne sa treba prihlásiť ešte raz, keď bude oficiálne vypísaný Zápis do MŠ. :wink:

Dobrú noc.
29. okt 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre bosorku: Nahradní rodičia majú nárok poberať rodičovský prispevok 3 roky od prevzatia do starostlivosti (maximálne do 6 rokov dieťaťa). No MATERSKÝ prispevok len do 8 mesiacov veku dieťaťa.

viac na http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=139243906115178
29. okt 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň :wink: :slight_smile:
29. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, dnes mame v PO vypustanie lampionov, cast z vytazku ide na usmev ako dar, tak sa uz chystame s celou pereputou ...
29. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@eli77 pozerala som vas zverinec doma. to ste si prosim ta kedy zadovazili? hotova zoo :grinning: este vam tam kone chybaju. neplanujete aj tie? :slight_smile: teraz mame take vyletne dni, kedy budeme chodit na navstevy. mozeme sa zastavit konecne aj u vas? :slight_smile:

@gabikasz ja som tiez nz. potrebovala si nieco?
29. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den! Baby, nasla si niektora z vas dietatko sama cez Úsmev, alebo cez Návrat? Alebo kazda cakala v poradovniku?
29. okt 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla bendy ale nič z toho nedopadlo dobre :frowning2:
29. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @bendy25 :wink:
my sme pri zapísaní do zoznamu žiadateľov boli tiež 12 v poradovníku na pestúnstvo.
Návrat nás pripravoval tak sme šli k nim že sme zapísaní a v ten istý deň sme si našli detičky v Návrate. :dizzy_face:
O dva mesiace po interakciach a vydaní predbežného opatrenia Prišli k nám a bývajú u nás :wink: :slight_smile:
Pekný večer
29. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dioliana mne sa aj zmluva s pekarnou páči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25 urcite hladaj a necakaj...teda ak nemas striktne poziadavky...my sme tiez sli cez Navrat
29. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Naše posledne odovzdane dieťa je pokrstene - došli nam foto z krstu dnes mailom :wink:
29. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka neskutočne sa teším že je Božím dieťaťom...je všetko tak ako má byť...držím im palce ale máte aj vy veľkú zásluhu na tom :wink: :dizzy_face:
29. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok