• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
autor
@vivien2505 zatial je všetko tak ako malo byť.. Ja musim povedať, že všetky odovzdania som mala fajn... To skor lutujem kolegynu, čo ani jedno odovzdanie nebolo v pohode :unamused: :frowning2: ja sa nemam na čo sťažovať... :wink: A nejak verím tomu, že aj tieto deti čo mame dobre odovzdáme... :sweat_smile: Proste verím...
29. okt 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka budem Ti držať palce Ty si to zaslúžiš :wink: :sweat_smile:
29. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ty to zvládaš až bravúrne :grinning: tak mi nechaj jednu blondinečku čerticu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenuska prestahuj sa do KE.. myslim, že ta ked bude volna, tak sa v kraji umiestni hned.... :wink: proste užaj....
29. okt 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak jak inak :rolling_eyes: ked naše tety nekomunikuju s vašími :rolling_eyes: sakriš
29. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenus ale najprv sa nuka v kraji... takže proste niektore deti sa minu hned..... tu v KE
29. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ja viem :frowning2: ale tak vymyslí jej nejakú recht dg. nech ju nikto nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už mi jedno také núkali od vás :D
len nám ho aj s tou dg. vyfukli kým som bola v nemocke :grinning:
29. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuska ludia su rasisti...... biele ide pomaly aj bez oka a bez ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ciganske ani zdrave... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25 my sme cakali v poradovniku, ale ako vravi Smejka, ak nemate striktne poziadavky, tak smelo oslov Navrat, Usmev ako dar alebo sa opytaj na urade :wink:
inak, ahojte :dizzy_face:
29. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka
ale sudiac podla deticiek tu v teme, to hadam nie :wink: ci sa tu schvalne taki grupujeme :grinning: ?
29. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lenkove no jasne, že nie všetci ludia maju predstavu dieťatka čisteho arijca... :grinning: :grinning: :grinning: mna blondate modrooke tiež nelakaju... mne take hnedovlase sa pačia viac. .a hlavne nech babatka maju vlasy... holohlave mi pridu divne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne je to jedno ale doma nechcu romske :frowning2: ale tak ja tiež radšej hnedovlasé tmavšie také polo :wink: ale tak na tu tvoju čerticu som si už zvykla :D
29. okt 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute!
My sme dnes boli vyskúšať nového šarkana - kúpili sme minulý týždeň na šarkaniádu, ale vtedy nefúkal vietor :sweat_smile:
Zato dnes to bola parááááda :dizzy_face: Neskromne musím povedať, že som v tomto športe asi lepšia ako moji rodičia, lebo ja si z detstva nepamätám, že by šarkan tak krásne lietal po sídlisku. :grinning: D. sa vybehala, ja tiež, lebo keď jej uletel, tak som musela zachraňovať situáciu a celkove sme asi bavili pol sídliska :sweat_smile:
29. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede som si našla list z úradu z KE :slight_smile: , takže asi v stredu pôjdeme spísať návrh na predbežko a podať na súd :slight_smile: .
som rada, že sa to pohlo :wink:
29. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzubabo :slight_smile: teším sa s Tebou. Nech to predbežko rýchlo vyjde!
29. okt 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku
29. okt 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrúúúú
30. okt 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo nemusíš čakať do stredy :wink:

@najjulinka dobrúúúú :sweat_smile:
30. okt 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki detičky boli zlatulinké , prostredie tiež krásne tiché ... :slight_smile:
o mesiac si to môžme zopakovať, záleží kedy pôjdeme za malým veľkým S :dizzy_face:
30. okt 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknu sobotu!
@zuzubabo - tesime sa s tebou. A ako dlho sa potom caka, pokial sa vybavi predbezko?
30. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo drzim palce, nech to uz ide co najrychlejsie a Palcek bude konecne doma :slight_smile:
30. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo aj ja ti držím palce,nech to čím skôr vybavíte :slight_smile:
30. okt 2010 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik jasné!
30. okt 2010 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc.......
30. okt 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku.... :slight_smile: :dizzy_face:
30. okt 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, dnes tu pusto....večer ideme pozrieť s deckami cintorín- Las Vegas ako hovorí synátor :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme svetielka boli kuk včera :wink:
31. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli páliť sviečky aj dnes aj včera, v mojom dieťati sa prebudili pyromanské sklony :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sa kúštik aj popálila, trocha vrch ruky zápalkou :sweat_smile:
31. okt 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam muža pyromana.. tiež sa popalil včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lucka tá lubi sfukovať.... to je také zvlaštne pyromanstvo... :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, aké pyromanstvo, lucka je dobrovoľný hasič :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok